پلیس مکزیک شش خودروی سر بریده با پیام های تهدیدآمیز را پیدا کرد


مقامات مکزیکی شش سر بریده شده را در بالای یک ماشین پارک شده با پیامی وحشتناک در شهرداری چیلاپا د آلوارز، گوئررو پیدا کردند.

در گزارشی تکان دهنده، مقامات گفتند، بقایای انسانی پیدا شده در یک خیابان شلوغ قربانی خشونت های مرتبط با مواد مخدر هستند. پوستر بزرگی در محل نصب شده بود که در مورد آدم ربایی و قاچاق مواد مخدر در کنار خودرو هشدار می داد.

روی تابلو نوشته شده است: «در چلاپا فروش یا استفاده از کریستال، آدم ربایی، زورگیری و سرقت اکیدا ممنوع است». نیوزویک ترجمه این برای هر کسی که ترتیب می دهد اتفاق می افتد. مجازات همه این جرایم اعدام است و قانون باید رعایت شود. “این رشته دارای مالکیت و احترام است.”

پلیس می‌گوید گزارش‌هایی از سرهای کاپوت مشکی در فهرست فولکس‌واگن دریافت کرده است. همچنین در داخل خودرو ۸ کیسه پلاستیکی سیاه رنگ حاوی بقایای ۶ نفر کشف شد.

دفتر سارنوالی می گوید که این شش نفر هنوز شناسایی و به پزشکی قانونی فرستاده نشده اند.

– در اطلاعیه دادستان عمومی و انقلاب تایید شد که این شش مرد هستند که سر بریده و مثله شده اند و هنوز هویت آنها مشخص نیست. در صحنه، دادستان مسئولیت این رویداد را بر عهده گرفت و یک پلاک با پیام قربانیان در این کشف تکان دهنده به جا گذاشته شد.

نوار پلیس
شش سر بریده شده بالای یک ماشین پارک شده با پیامی وحشتناک در چیلاپا د آلوارز، گوئررو، مکزیک پیدا شد. مقامات مکزیکی می گویند بقایای انسان در یک خیابان شلوغ قربانی خشونت های دسته جمعی هستند.
گتی ایماژ

به گزارش خبرگزاری مکزیک، کشف اجساد مثله شده در مکان های عمومی در مکزیک طی سال گذشته افزایش یافته است. ال کومرکو.

این روزنامه گزارش داد که در ژوئن ۲۰۲۱، در جریان انتخابات قانونگذاری، دو سر و جسد انسانی دیگر در یک مرکز رای گیری در مرز تیجوانا نصب شد.

و در نوامبر ۲۰۲۱، در ایالت Zacatecas، شش جسد پیدا شد که سه نفر از آنها از پل و سه جسد دیگر از یک درخت آویزان بودند. مقامات محلی گفتند که بقایای آن در حالی پیدا شد که باندهای رقیب برای کنترل مسیرهای قاچاق مواد مخدر در حال مبارزه بودند.

در دی ماه امسال، مقامات یک خودروی رها شده با ۱۰ جسد را در مقابل استانداری پیدا کردند.

مجریان قانون و ارتش مکزیک برای کاهش خشونت های مرتبط با مواد مخدر مبارزه کردند. بر اساس گزارش شورای روابط خارجی، در سال ۲۰۱۸، تعداد قتل های مرتبط با مواد مخدر در مکزیک به ۳۳۳۴۱ مورد افزایش یافت که ۱۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

نیوزویک برای اظهار نظر با دادستانی کل تماس بگیرید.