رژیم لاغری سریع

پلیس مظنونی را به اتهام سرنگونی یک راننده اتوبوس در ووستر دستگیر کرد


جرم

داشون استوکس سیمز با اتهام حمله مسلحانه به قصد قتل، بی نظمی و حمله و پر کردن یک سلاح خطرناک که باعث آسیب جدی بدنی شده است، مواجه است.

پلیس یک مظنون را به اتهام تیراندازی به یک راننده اتوبوس از ورسستر دستگیر کرد، یک روز پس از آن که بازرسان از مردم برای یافتن او کمک خواستند.

به گزارش NBC بوستون، داشان استوکس-سیمز، ۲۸ ساله، در ایستگاه پلیس ورچستر دستگیر شد.

به گفته پلیس، وی با اتهامات حمله مسلحانه به قصد قتل، شورش و ضرب و جرح و پر کردن یک سلاح خطرناک که باعث آسیب جدی بدنی شده است، روبرو است.

استوکس سیمز متهم است که در روز چهارشنبه با یک راننده اتوبوس اداره حمل و نقل منطقه ای ورچستر برخورد کرده است. سی‌بی‌اس بوستون گزارش داد که راننده، که برای اداره حمل‌ونقل منطقه‌ای ووستر کار می‌کرده، در جریان حمله از ناحیه صورت بریده شد.

دوست دختر راننده کایلا پیترز به سی‌بی‌اس گفت: «امیدوارم این شخص واقعاً وقت بگذارد و فکر کند و بفهمد که تقریباً از چهار فرزندش پدری گرفته است و همه فرزندانش هنوز خیلی کوچک هستند و او دیگر اینجا نبود. “فرزندانش به او نیاز دارند”

فروش همچنین عکسی از مصدومیت راننده را به اشتراک گذاشت که نشان دهنده یک برش دوخته شده طولانی از گونه او تا لب هایش است.

این دستگیری یک روز پس از آن صورت می گیرد که پلیس برای یافتن فرد مسئول این حمله خشونت آمیز که در ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر روز چهارشنبه در نزدیکی خیابان لینکلن ۴۹۴ رخ داد، از مردم کمک خواست.

مشخص نیست چه چیزی قبل از حمله انجام شده است، اما بازرسان گفتند استوکس-سیمز مسافر اتوبوس نبود، اما درست قبل از حمله سوار اتوبوس شد و سپس فرار کرد.