پلیس در جستجوی مظنون دیگری در تیراندازی ساکرامنتو است


مقامات روز سه شنبه گفتند که پلیس مردی را شناسایی کرده است که مظنون به دست داشتن در درگیری مسلحانه است که در آن شش نفر در مرکز شهر ساکرامنتو در این ماه کشته و ۱۲ نفر زخمی شدند، اما آنها “همه مراحل” را تکمیل کرده اند. آنها برای یافتن آن نیاز به کمک کلی دارند.

در یک بیانیه مطبوعاتی، پلیس ساکرامنتو، میتولا پایتون ۲۷ ساله را به عنوان یکی از پنج تیراندازی نام برد که گفته می‌شود در ساعات اولیه ۳ آوریل بیش از ۱۰۰ گلوله شلیک کرده و در بدترین حالت باعث مرگ ده‌ها مشتری در مرکز شهر شده است. . در تیراندازی گرفتار شد. خشونت های اسلحه در ایالات متحده در سال جاری.

سه پدر، دو زن جوان و یک زن بی خانمان محبوب در محله کشته شدند.

پلیس در ابتدا تیراندازی را که در چند قدمی ساختمان ایالتی رخ داد، تیراندازی به یک مرد از یک خودرو در خیابان دهم توصیف کرد که تنها یک اسلحه در محل کشف و ضبط شد.

پلیس همچنین تیراندازی دوم را اسمایلی مارتین، ۲۷ ساله، که قبلاً در ارتباط با این حادثه با یک تپانچه متهم شده بود، در بیانیه مطبوعاتی روز سه شنبه اعلام کرد. مارتین با شلیک گلوله در بیمارستان بستری است، اما پس از بهبودی به زندان شهرستان ساکرامنتو منتقل می شود.

شخص سومی به نام Dandrae Martin، ۲۶ ساله، برادر اسمایلی نیز به عنوان داک شناسایی شده است، اگرچه هنوز هیچ اتهامی علیه او مطرح نشده است. او در حال حاضر به اتهام حمل سلاح در زندان به سر می برد.

پلیس گفت که آنها معتقدند تیراندازی نتیجه درگیری بین دو گروه از مردان بوده است که به گفته آنها توسط “باندهای خیابانی محلی” شناسایی شده اند.

پلیس گفت “چندین تلاش برای یافتن و دستگیری پایتون” ناموفق بود. پلیس گفت: «ما از هر کسی که اطلاعاتی در مورد پایتون یا سایر افراد دخیل در تیراندازی دارد می‌خواهیم آن را با ما در میان بگذارد.

قبل از تیراندازی، پایتون به خاطر چندین جرایم جنایی از جمله خشونت خانگی و نگهداری اسلحه تحت تعقیب بود. دستور نهایی – برای خشونت خانگی – در بعد از ظهر تیراندازی صادر شد، زمانی که پلیس به خانه یکی از بستگان پیتون فراخوانده شد و با زنی که به گفته او عامل مار پیتون بود، مواجه شد. پایتون در اطراف نبود، اما پس از صحبت با این زن، پلیس حکم بازداشت را صادر کرد.

پلیس در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “ما در حال بررسی همه جوانب حادثه برای درک کامل آن هستیم.”

سوابق دادگاه نشان می دهد که سه مظنون تیراندازی مرگبار اکنون شناخته شده اند که در حوادث قبلی خشونت خانگی دست داشته اند، عاملی که بازرسان خشونت با اسلحه ادعا می کنند با تیراندازی های دسته جمعی مرتبط است.

دندرا مارتین به اتهام خشونت خانگی به اتهام تجاوز، خفه کردن، خفه کردن و خفه کردن مادر دو فرزند در آریزونا خدمت می کرد.

برادر بزرگتر دندرا، اسمایلی مارتین، پس از متهم شدن به یک حادثه خشونت خانگی در ساکرامنتو که صورتش را زخمی کرد، به ۱۰ سال زندان در کالیفرنیا محکوم شد. بازو با کمربند

کیتی لیستر، رئیس پلیس ساکرامنتو، گفت که دفتر او در حال انجام تحقیقات کامل است تا دادستان کل بتواند “پرونده هایی را مطرح کند که عدالت را برای خانواده قربانیان و جامعه ما به عنوان یک کل تامین کند.”

وی افزود: «تحقیقات در هفته اول خیلی سریع پیش رفت و تا زمانی که بتوانیم تصویر کاملی از این جنایت هولناک را به دادستان و مردم ارائه کنیم، ادامه خواهد داشت».

پلیس ساکرامنتو هر شاهدی را که اطلاعاتی در اختیار دارد تشویق می‌کند تا با مرکز عملیات به شماره ۸۰۸-۵۴۷۱ (۹۱۶) یا مرکز جنایت دره ساکرامنتو ور به شماره (۹۱۶) ۴۴۳-HELP (4357) تماس بگیرد. تماس گیرندگان می توانند ناشناس باقی بمانند و ممکن است واجد شرایط دریافت جایزه تا ۱۰۰۰ دلار باشند. نکات ناشناس را می توان از طریق برنامه رایگان تلفن هوشمند “Tips P3” نیز ارسال کرد.

آنیتا خبرنگار تایمز و دوستانش در این گزارش مشارکت داشتند.