پلیس به دنبال مظنونی است که به خودرویی در مسیر ۱ در پی بادی شلیک کرده است


کافه تریا

به گفته پلیس، راننده یک خودروی تویوتا خاکستری چهارشنبه شب در بزرگراه نزدیک هتل هالیدی به سمت خودروی دیگری تیراندازی کرد.

پلیس ماساچوست به دنبال کمک عمومی برای شناسایی مردی است که به گفته آنها چهارشنبه شب در پی بادی ۱ به وسیله نقلیه مسافربری شلیک کرده است.

پلیس گفت یک زن ۲۶ ساله حوالی ساعت ۹:۳۰ شب در حال رانندگی به سمت شمال در مسیر ۱ بود که یک کامیون تویوتا خاکستری شروع به مسدود کردن خودروی او کرد. به گفته پلیس، راننده تویوتا در حال رانندگی با خشونت بوده و قصد داشته از نزدیک هتل هالیدی برای زن راننده مرسدس بنز عبور کند.

پلیس گفت که راننده تویوتا زمانی که خودروی آفرود از کنار سرنشینانش عبور کرد به او شلیک کرد. این زن تنها سرنشین خودرو بوده و آسیبی ندیده است.

پلیس گفت که احتمال می رود مهاجم یک کامیون تویوتا خاکستری با پلاک فلوریدا باشد.

پلیس گفت: «ما به دنبال افرادی هستیم که به شناسایی مهاجم کمک کنند، که نشان می‌دهد او مردی سیاه‌پوست در اواسط ۲۰ سالگی، با موهای کوتاه و پیراهن مشکی بود. او یک مسافر تویوتا همراه خود داشت، می گویند که او سفید پوست، بیست و چند ساله، با موهای بلوند است.

تیراندازی در دست بررسی است. هر کسی که اطلاعاتی در مورد این حادثه دارد تشویق می شود با جیمز مالونی، پادگان دانور با شماره ۹۷۸-۵۳۸-۶۱۶۱ تماس بگیرد.