پلیس با قرار وثیقه آزاد نشد، متهم به فروش مواد مخدر در حین انجام وظیفه در گرجستان – اخبار Raft25


اداره تحقیقات جورجیا این هفته اعلام کرد که یک افسر پلیس جورجیا به اتهام فروش ماری جوانا در حین انجام وظیفه و لباس پوشیدن دستگیر شده است.

لئون میچل، ۳۲ ساله، در ۲۸ ژانویه پس از فروش ماری جوانا به افسران ضد تروریسم GBI در دو شهرستان مجزای جورجیا، دستگیر شد. میچل به دو فقره فروش/توزیع ماری جوانا، یک فقره نگهداری به قصد توزیع ماری جوانا، چهار فقره نگهداری اسلحه گرم در زمان جنایت، سه فقره قتل حین انجام وظیفه و دو فقره ارتباط، متهم شد. GBI گفت.

GBI اضافه کرد که از ادعاهایی مبنی بر فروش ماریجوانا میچل در حین کار برای اداره پلیس وارویک مطلع شد و آن را در طول تحقیقات خود قبل از دستگیری در ایستگاه پلیس از او در شهرستان ورث و لی به دست آورد.

پروژه سیاست ماری جوانا جورجیا گزارش می دهد که گرجستان قوانین نسبتاً سختگیرانه ای برای ماری جوانا دارد و یکی از ۱۹ ایالتی است که هنوز به دلیل نگهداری ماری جوانا در حال گذراندن محکومیت های زندان هستند و تخمین زده می شود که هر ساله ۴۰۰۰۰ گرجی به دلیل نگهداری ماری جوانا دستگیر می شوند.

به گزارش آسوشیتدپرس، میچل در حال حاضر در زندان لی کانتی به سر می برد زیرا قاضی از صدور وثیقه برای او رد کرد.

افسر پلیس جورجیا در حال فروش ماری جوانا
پلیس ایالتی این هفته اعلام کرد که یک افسر پلیس جورجیا به اتهام فروش ماری جوانا در حین انجام وظیفه و پوشیدن لباس دستگیر شده است. در بالا، یک گیاه شاهدانه در کالج شاهدانه آمستردام در ماه فوریه رشد می کند. ۷، ۲۰۰۷، در آمستردام.
کریستوفر فرلونگ / گتی ایماژ

افسران GBI ماشین میچل را بازرسی کردند و ماری جوانا، ترازو و کیسه های پلاستیکی پیدا کردند. GBI همچنین گفت که تحقیقات ادامه خواهد داشت و پس از تکمیل به دادستان کل تحویل داده خواهد شد. GBI در صورت مجرم شناخته شدن میچل، مجازات زندان احتمالی را تخمین زد.

در ماه سپتامبر، دو افسر پلیس در کلمبوس، اوهایو، به اتهام توزیع حداقل هشت کیلوگرم فنتانیل و همکاری در فروش کوکائین دستگیر شدند. نیوزویک گزارش شده است. این زوج که در آن زمان به این پرونده رسیدگی می کردند، گفتند که این زوج به دلیل اتهامات وارده به حبس ابد محکوم می شوند.

یک افسر پلیس بوستون روز پنجشنبه به چندین فقره در دادن یک بلیط جعلی ۷۹۰ دلاری به یک راننده، که ظاهراً حاوی پیامی تهدیدآمیز بود، اعتراف کرد: “سعی کن با آن مبارزه کنی… جرأت می کنم.”

افسر موافقت کرد که یک سال را به صورت مشروط بگذراند و به فردی که بلیت اشتباهی داده بود، ۵۲۵ دلار به عنوان غرامت برای پولی که برای مبارزه با بلیط در دادگاه خرج کرده بود، بپردازد. نیوزویک قبلا ذکر شده.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر