پلیس آرلینگتون می گوید مردی به اتهام تیراندازی و کشتن دوست خواهرش دستگیر شده است.


آرلینگتون، تگزاس (CBSDFW.COM) – پلیس آرلینگتون مردی را در ارتباط با قتل دونالد هانت در ماه گذشته دستگیر کرد.

حدود ساعت ۴ بعد از ظهر روز ۲۶ اوت، پلیس در پاسخ به تیراندازی به آپارتمانی در بلوک ۲۱۰۰ Cypress Club Drive فراخوانده شد. وقتی مأموران رسیدند، متوجه شدند که هانت ۴۰ ساله بر اثر جراحات وارده شده بود.

کمی بیش از یک هفته بعد، در ۳ سپتامبر، گروه عملیاتی فراری مارشال های شمال تگزاس، داریوس براون ۳۲ ساله – برادر دوست دختر سابق هانت را پیدا کرد و دستگیر کرد.

داریوش براون
داریوش براون

اداره پلیس آرلینگتون

بر اساس حکم دستگیری براون، خواهر براون – که نامش فاش نشده است – اظهار داشت که او درگیر مشاجره ای شد که منجر به “تماس فیزیکی با هانت” شد. سپس اشاره کرد که شخصی در آپارتمان قبل از رسیدن برادرش به آپارتمان با او تماس گرفته است.

خواهر براون گزارش می دهد که او و هانت در اتاق نشیمن قبل از اینکه او از راهرو دور شود با هم دعوا کردند. او به پلیس گفت که هنوز صدای مشاجره براون و هانت را می‌شنود، اما پس از لحظه‌ای سکوت، صدای چندین گلوله و صدای پا را شنید که از آپارتمان بیرون می‌آمد.

یک شاهد عینی که در نزدیکی آپارتمان زندگی می کند به پلیس گفت که براون ظاهر شد، وارد آپارتمان شد و با هانت شروع به مشاجره کرد و گفت: “به شما گفتم به خواهرم دست نزنید.” شاهد گفت که سپس چهار تیر را شنیدند، قبل از اینکه براون را دیدند که از پله‌ها پایین می‌رفت، سوار یک نیسان سفید می‌شد و دور می‌شد.

براون به زندان شهر آرلینگتون منتقل شد و در آنجا به قتل عمد متهم شد.