پستاندار یخ زده کارولینای شمالی دم خود را از دست می دهد – DL-it


شارلوت، NC (AFP) – سه پستاندار در حالی که از دمای زیر صفر امسال در مزرعه حیوانات عجیب و غریب رنج می بردند، دچار سرمازدگی شدند.

شارلوت، NC (AFP) – سه پستاندار در حین تحمل دمای زیر صفر در سال جاری در مزرعه حیوانات عجیب و غریب که توسط کمیسر شهرستان کارولینای شمالی اداره می‌شود، متحمل یخ زدگی شدند که مکرراً توسط بازرسان فدرال ذکر شده است.

طبق گزارش شارلوت آبزرور، آخرین نقل قول ها، از جمله یک لمور سیاه، میمون د برازا و کاپوچینو، در ماه مارس توسط وزارت کشاورزی آمریکا علیه باغ وحش دریاچه نورمن منتشر شد.

بر اساس یک نسخه از گزارش بازرسی فدرال که توسط گروه حفاظت از حیوانات PETA به دست آمده است، “دست لمور زخمی و منقبض شد در حالی که برازا و کاپوچینو نوک دم خود را از دست دادند.”

اسکاتی براون، کمیسر شهرستان ایردل، که مالک پارکی در خارج از شارلوت است، روز پنجشنبه به تماس تلفنی پاسخ نداد.

در موردی دیگر، یک بازرس یک میمون کوچک زوزه‌کش را دید که «یک سیم برق را حمل می‌کرد که به یک پد گرمایشی داخل جعبه‌اش متصل بود». بازرس نوشت که ممکن است میمون مجروح یا کشته شده باشد.

گزارش‌های بازرسی نشان می‌دهد که USDA همچنین Zootastic را برای معالجه حیوانات بدون حضور دامپزشک در نظر گرفته است و به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد بدون نظارت و بدون مستندسازی خرید یا دور انداختن حداقل یک دوجین حیوان به برخی از حیوانات دسترسی داشته باشند.

مقامات فدرال به Zootastic دستور دادند تا تمام مشکلات را تا پایان ماه مارس برطرف کند، اما آنها پارک را به دلیل تخلفات جریمه نکردند.

به گزارش این روزنامه، در آگوست ۲۰۲۱، یک بازرس USDA متوجه شد که حشرات گوشت سه گرگ را خورده اند و سنجاب های بیگانه نشانه هایی از “خودزنی” را نشان می دهند.

در گزارش خود، بازرس اشاره کرد که یک سنجاب سه رنگ عجیب و غریب Prevost، بومی آسیای جنوب شرقی، زخم سطحی داشت که دامپزشک آن را گزارش نکرده بود.

بازرس نوشت که سنجاب اخیراً دم خود را در یک بیمارستان دامپزشکی “به دلیل جراحات جسمی مداوم” بریده است. بازرس نوشت که یک سنجاب دیگر Prevost قبلاً به همین دلیل دم خود را بریده بود.

سوابق آژانس بررسی شده توسط آبزرور نشان می دهد که تا تابستان سال ۲۰۲۱، وزارت کشاورزی ایالات متحده آمریکا از سال ۲۰۱۴ تاکنون ۲۷ بار Zootastic را بازرسی کرده است. طبق اسناد، بازرسان در ۱۴ بازدید به دلیل تخلفات مختلف رفاهی حیوانات به باغ وحش مراجعه کردند.

در سال ۲۰۱۶، وزارت کشاورزی ایالات متحده آمریکا باغ وحش را به دلیل ۹ تخلف، از جمله محله فقیر نشینی که به کانگورو اجازه فرار داد، ۷۴۵۰ دلار جریمه کرد. سوابق بازرسی نشان می دهد که یک توله شیر در باغ وحش جنگل بارانی را کشته است.

حق چاپ © ۲۰۲۲ Associated Press. تمامی حقوق محفوظ است. این محتوا نباید منتشر، توزیع، بازنویسی یا توزیع مجدد شود.