پروژه توسعه روستایی شبکه سراسری USO Wrightl با حضور وزیر ارتباطات – Wsnlab


مراسم افتتاحیه طرح های فناوری اطلاعات و ارتباطات به مناسبت هفته دولت در شب سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ با حضور عیسی زریبور وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات، مصطفی طاهری رئیس سازمان صنایع و معادن شورا. و جمعی از مدیران شرکت های خدمات مخابراتی در تالار شهید گاندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات.

به گزارش روابط عمومی رایتل، همزمان با این جشن، پروژه اتصال شهرک انوز به اینترنت پرسرعت ۴.۵G رایتل برای بهره مندی از خدمات اینترنت پرسرعت رایتل آغاز شد. خدمات

رایتل در راستای توسعه شبکه ملی اطلاعات و ارتباطات روستایی ۴۰ روستا در ۸ شهرستان خلخال، نوشهر، ونکا، کیسار، کیگور، سودکوه، ساری و یک شهرک را به شبکه ملی اطلاعات متصل کرده است. تلفن همراه جدید و سایت اینترنتی پرسرعت.

توسعه شبکه ۲۲ شهر جدید شامل ۲۲۰ سایت اینترنت پرسرعت ۴G و تجهیز ۱۱ شهر بیت المقدس و واردیس به فیبرهای نوری و بی سیم از دیگر برنامه های اپراتور رایتل بود. روز گذشته به مناسبت هفته دولت افتتاح شد

در این مراسم همچنین اعلام شد که از ۱۸ اردیبهشت ماه تا ۳۱ مردادماه سال جاری، ۳۵۹ شهر جدید به شبکه ملی اطلاعات دسترسی داشتند که از این تعداد ۴۰ شهر توسط رایتل به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند و بیشترین تعداد اتصالات. به شبکه ملی اطلاعات شد . در شهرهای مازندران

مدیرعامل رایتل در مراسم افتتاح پروژه های ارتباطی در هفته دولت اظهار داشت: در سال اول اجرای این طرح ۱۰۰ هزار بندر افتتاح می شود و اکنون پس از سومین ماه، ۲۰ هزار بندر در بیت المقدس افتتاح می شود. فردز فعال شد. انتقال فیبر به درب مشترکین مشکلات جدی دارد. ۵۰% فیبر ۵۰% بی سیم بسیار سخت است.

یاسر رزاخا درباره موفقیت پروژه خرده فروشی ققنوس در راستای برنامه های توسعه ای این اپراتور توضیح داد: پیمانکار چینی پس از مدتی اعمال تحریم ها کشورمان را ترک کرد که مشکلاتی را به همراه داشت. با هدف یافتن راه حل جدید و بومی سازی، به مدت ۷ ماه به صورت پایلوت با شرکت های دانش بنیان برای انتقال به گره جدید کار کردیم. اجرای این پروژه مشابه جراحی است و جایگزینی این نمونه با نمونه خارجی ۱۲ ماه و ۴۰ میلیون دلار هزینه داشته است. از آنجایی که این عملیات قابل تامین نبود، با همکاری ۱۵۰۰ کارشناس داخلی انجام شد. در اجرای این پروژه رایتل به عنوان یکی از شرکت های تابعه حمار ال. زیرساخت رایتل به آزمایشگاه توسعه زیرساخت تبدیل شد و این پروژه با همکاری شرکت های دانش بنیان با موفقیت اجرا شد و تحریم ها را دور زد.

وی گفت: رایتل سال گذشته ۶۰۰ میلیارد تومان برای پیشبرد پروژه ها هزینه کرد. در همین راستا رایتل در نظر دارد در سال آینده ۲ میلیارد تومان اعتبار تامین کند.

مدیرعامل رایتل همچنین از افزایش تعداد مشترکان این اپراتور در سه سال گذشته خبر داد و گفت: راه اندازی ۴ پروژه شامل ۲ پروژه بزرگ و ۲ پروژه داخلی یکی از دلایل جذب مشترکین بوده است.

رزاخا به مسیر طی شده شرکت در ده سال گذشته اشاره و تاکید کرد: شرکت در اجرای طرح ها و پروژه ها ریسک بزرگی کرد و ۱۰۰ درصد درآمد شرکت صرف توسعه شد و اکنون شما این اپراتور هستید. جایی که درآمد شما سه برابر شد.