پرونده برانکو و پرسپولیس توسط فیفا بسته شد


پرونده برانکو و پرسپولیس توسط فیفا بسته شد

دیدارنیوز: کمیته انضباطی فیفا امروز (سه شنبه) در نامه ای به باشگاه پرسپولیس با دریافت وجه قانونی و جریمه مربوط به پرونده سرمربی کروات، سرمربی سابق پرسپولیس و هم تیمی هایش موافقت کرد و از بسته شدن این پرونده خبر داد.

امیرعلی حسینی مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: چند هفته پیش نامه ای از فیفا دریافت کردیم مبنی بر اینکه پرسپولیس هزینه های قانونی و جرایم مربوط به پرسپولیس را پرداخت خواهد کرد. پرونده آقایان برانکو ایوانکوویچ، ایگور پانادیچ و زلاتکو ایوانکوویچ مبلغ ۱۱۵ هزار فرانک سوئیس به حساب آن موسسه واریز شده بود. همچنین درخواست کردند که در صورت واریز، مدارک مربوطه ارسال شود و در غیر این صورت واریز شود. باید در تاریخ خاصی ساخته شود.

وی ادامه داد: البته این مبالغ مربوط به خود فیفا بوده و قرار نبود به طرفین پرونده پرداخت شود. پس از انتقال از اتحادیه، بلافاصله موضوع به مدیرعامل منتقل شد و با پیگیری موضوع، موضوع پیگیری و در خصوص واریز مراحل انجام شد.

مدیر امور بین الملل باشگاه در پایان گفت: خوشبختانه و با جدیت درویش کار به موقع انجام شد و امروز پیام فیفا را دریافت کردیم. در این نامه آمده است؛ کمیته انضباطی فیفا تایید می کند که کمیته مالی فیفا مبلغ مذکور را دریافت کرده است. به این ترتیب کمیته انضباطی فیفا این پرونده را مختومه اعلام کرد.