پرستاران در کلینیک های Sutter در سراسر کالیفرنیای شمالی – CBS San Francisco اعتصاب یک روزه می کنند


سان فرانسیسکو (CBSSF) – بیش از ۸۰۰۰ پرستار و کارمند بهداشت در سراسر کالیفرنیای شمالی قرار است روز دوشنبه در اعتراض به امتناع ادعایی سیستم بهداشت از رسیدگی به نگرانی های کارکنان بهداشتی و امنیتی دست به اعتصاب یک روزه بزنند. یکی از نگهبانان امنیتی سندیکای پرستاران کالیفرنیا در یک بیانیه خبری روز یکشنبه گفت.

انتظار می‌رود این اعتراض در بیش از ده‌ها مرکز بهداشتی در سوتر از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ شب و از ساعت ۱۴ تا ۶ بعد از ظهر برگزار شود.
مکان ها عبارتند از: اوکلند، برکلی، فالهو، سانتا روزا، کرسنت سیتی، تریسی، سانفرانسیسکو، سانتا کروز، دره کاسترو، انطاکیه، آبورن، رازول، لیکپورت، برلینگهام، نواتو و ساکرامنتو.

بیشتر بخوانید: فردی که در بزرگراه ۱۰۱ دره میل راه می رفت با ماشینی برخورد کرد

سخنگوی بهداشت ساتر روز یکشنبه در بیانیه ای گفت: “ما معتقدیم مذاکرات با انجمن پرستاران کالیفرنیا (CNA) با مشارکت یک میانجی فدرال از سر گرفته شده است.” اتحادیه به ما (یکشنبه) اعلام کرد که اگر هنوز در مورد اعتصاب بعدازظهر امروز بلاتکلیفی وجود دارد، ما تلاش خواهیم کرد تا روز دوشنبه به بیمارستان‌های خود جایگزین قرارداد کنیم.

بیشتر بخوانید: پریدن بر روی دوچرخه بی ادب برکلی آخرین سرقتی است که دوچرخه سواران را هدف قرار داده است

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، پرستاران و متخصصان بهداشت و درمان از ژوئن سال گذشته با ساتر هلث در حال مذاکره بوده اند، اما هیچ اقدامی انجام نشده است.

ایمی آرپ، پرستار مرکز پزشکی کالیفرنیا پاسیفیک در سانفرانسیسکو، گفت: “بیشتر پرستاران اعتصاب را انتخاب کردند زیرا ما هیچ گزینه دیگری برای خود و بیمارانمان نمی بینیم.” ما بارها سعی کرده‌ایم با مشکل پرسنل کوتاه‌مدت، طولانی‌مدت و گسترده که مراقبت‌ها را به تاخیر می‌اندازد و بیماران بالقوه را در معرض خطر قرار می‌دهد مقابله کنیم، اما مدیران بیمارستان همچنان ما را نادیده می‌گیرند.

اخبار بیشتر: جشنواره شکوفه های گیلاس جمعیت زیادی را برای بازگشت موفقیت آمیز به سانفرانسیسکو، ژاپن جذب می کند

حق چاپ © ۲۰۲۲ CBS Broadcasting Inc. و سرویس خبری شهر خلیج. تمامی حقوق محفوظ است. این محتوا نباید منتشر، پخش، بازنویسی یا توزیع مجدد شود.