پایان رونالدو و منچستریونایتد


پایان رونالدو و منچستریونایتد

دیدارنیوز – سرویس ورزشی: سرانجام پس از هفته ها مشاجره بین کریستیانو رونالدو و منچستریونایتد، دو طرف به جدایی رضایت دادند.

باشگاه انگلیسی دقایقی پیش اعلام کرد که کریستیانو رونالدو که اخیرا مصاحبه ای جنجالی علیه مسئولان، مربی و بازیکن باشگاه انجام داده، با توافق دوجانبه از جمع شیاطین سرخ جدا شده است. باشگاه همچنین از او برای کمک هایش در دو دوره حضورش در اولدترافورد تشکر کرد.

در شرایطی که بازیکنان فوتبال منتظر اتفاقات، اتفاقات و صحنه های هیجان انگیز جام جهانی هستند، منچستریونایتد از رفتن رونالدو خبر داد تا هواداران این تیم پس از تجربه فراز و نشیب های اخیر نفس راحتی بکشند. .

مشکلات رونالدو با باشگاه محبوبش زمانی شروع شد که یونایتد در فصل گذشته عملکرد ضعیفی داشت و نتوانست به لیگ قهرمانان راه یابد. جایی که رونالدو به آن عادت کرده و خود را لایق حضور در لیگ اروپا نمی داند!

به همین دلیل بود که در تابستان سرمربی او تلاش زیادی کرد تا یک تیم اروپایی خوب برای کریس پیدا کند اما موفق نشد. تیم هایی مثل بایرن مونیخ، اتلتیکو مادرید و … در مورد رونالدو شنیده می شود اما این شایعات راه به جایی نبرده است.

به این ترتیب در حالی که رونالدو ۳۷ سال سن دارد باید به فکر تیم جدیدی باشد. Mirror از چلسی به عنوان مقصد احتمالی CR7 نام برده است.