پاسخ لوک برایان به خشم توییتر پس از آوردن ران دیسانتیس روی صحنه – Raft25


ستاره موسیقی کانتری، لوک برایان، از تصمیم خود برای جعل هویت فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس، روی صحنه روز جمعه، پس از این که این اقدام با واکنش‌هایی در رسانه‌های اجتماعی مواجه شد، دفاع کرد.

برایان از فرماندار جمهوری خواه خواست تا در برنامه خود در جکسونویل، فلوریدا، به عنوان بخشی از تلاش برای کمک به بازسازی بخش هایی از ایالت در پی طوفان ایان، که ماه گذشته ویران شد، شرکت کند.

برایان در حین نمایش قبل از استقبال از دیسانتیس گفت: “امشب برای ایالت بزرگ فلوریدا سرگرمی و پول جمع آوری می کنیم.” هنگامی که فرماندار روی صحنه رفت، تماشاگران او را تشویق کردند – ویدئویی از این مراسم در توییتر به اشتراک گذاشته شد.

پس از ظهور حاکم، خواننده، ا اسطوره آمریکایی قاضی بازخورد دریافت کرد

لوک برایان احتمالاً طرفدارانی دارد که سقط جنین کرده اند یا اعضای خانواده خود را انجام داده اند. او احتمالاً طرفدارانی در جامعه LGBT+ دارد. کسانی که مهاجر هستند. کسانی که BIPOC هستند. کاربر توییتر Zevi L. در پستی نوشت که نزدیک به ۱۴۰۰۰ بار لایک شده است.

کاربر کالوم ادواردز نوشت: “لعنت به لوک برایان.” “می دانم که نباید شوکه شوم، اما به عنوان یک طرفدار مادام العمر، نمی توانم کاملا ناامید شوم. به عنوان یک همجنس گرا، دیدن محافظه کاری که او نامزد کرده بود – و به طور موثر – واقعا دردناک است. بیل دان. بگو جی. این پست بیشتر از ۳۰۰۰۰ نفر پسندیده شده است.

دیسانتیس به دلیل امضای لایحه همجنس گرا نباش در اوایل سال جاری مورد انتقاد قرار گرفت. این سیاست آموزش موضوعاتی مانند گرایش جنسی و هویت جنسی را به جوانترین دانش آموزان ایالتی ممنوع می کند. این قانون با واکنش شدید طرفداران دگرباشان جنسی مواجه شده است که می گویند هدف آن ساکت کردن جامعه است. با این حال، حامیان این قانون می گویند که نباید به کودکان خردسال در مورد رابطه جنسی در مدرسه آموزش داده شود.

در بیانیه‌ای که روز یکشنبه در فضای مجازی منتشر شد، برایان گفت که درک می‌کند که دیسانتیس یک “شخصیت بسیار قطبی” است.

اما من در کشوری بزرگ شدم که اگر فرماندار از او بپرسد که آیا می‌توانند بیایند و آگاهی را در مورد کمک به قربانیان یک بلای طبیعی افزایش دهند، شما کمک کنید. اما برای من مهم‌تر بود. چند هفته بعد از یک بلای طبیعی، در شرایطی که مردم به من لطف داشتند و من احساس خوبی داشتم، به خیلی‌ها برگشتم.»

لوک برایان در توییتر به عصبانیت دیسانتیس پاسخ داد
عکس لوک برایان بالا در ۱۱ ژوئن در نشویل، تنسی گرفته شد. این ستاره موسیقی کانتری از تصمیم خود برای آوردن فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس به روی صحنه در نمایش روز جمعه، پس از اینکه این حرکت با واکنش شدید رسانه‌های اجتماعی مواجه شد، دفاع کرد.
تری وایت

برخی پس از انتشار سخنانش از او دفاع کردند.

مایکل وادل، شخصیت تلویزیونی، در توییتی نوشت: “بسیاری از مردم در فلوریدا به کمک نیاز دارند و مردم سعی می کنند به سمت پسر خوبی که کار درست را انجام می دهد سنگ و سایه بیندازند! من با @lukebryan هستم.”

استفان لاو در توییتی نوشت: “نظرات شومی که باعث این پیام محبوب از @lukebryan شد، نشان می‌دهد که ثابت‌ترین موضع چپ، نفرت است – نفرت انفجاری از هر کسی که بخشی از دستور کار افراطی آنها نیست.” صندوق رهبری سنا، یک ابر PAC که از نامزدهای جمهوری خواه حمایت می کند.

با این حال، دیگران به انتقاد از ستاره کشور ادامه دادند. “فقط کنجکاو، چه فرمانداران دیگری پس از یک فاجعه چند روز قبل از انتخابات میان دوره ای روی صحنه ایستادند…[email protected]? حتی اگر واقعاً می خواست کمک کند … عواید کنسرت را به قربانیان طوفان اهدا کنید! ادعا BS است! نویسنده شین جردن توییت کرد.

نیوزویک برای اظهار نظر با دفتر مطبوعاتی DeSantis تماس گرفته شده است.