پادکست ۵ Things – dl-it dl-it


در قسمت امروز پادکست ۵ چیز: یافتن خانه ای با سابقه کیفری سخت است. HUD می خواهد آن را تغییر دهد

جیمز براون از USA TODAY و رومینا رویز گرنا درباره گزارش اختصاصی خود درباره تصمیم دولت بایدن برای تسهیل مسکن برای آمریکایی‌هایی که با جرم و جنایت دست و پنجه نرم می‌کنند صحبت می‌کنند.

نماد صوتی: جنایات واقعی، مصاحبه های عمیق، و پادکست های بیشتر USA TODAY اینجا هستند.

برای گوش دادن به پادکست، روی پخش کننده روی پخش کننده بالا ضربه بزنید و متن زیر را دنبال کنید. این کپی به طور خودکار ایجاد شد و سپس برای وضوح به شکل فعلی ویرایش شد. ممکن است بین صدا و متن تفاوت هایی وجود داشته باشد.

جیمز براون:

سلام و به ۵ Things خوش آمدید. من جیمز براون هستم. یکشنبه ۱۷ آوریل ۲۰۲۲. یکشنبه ها، کارها را کمی متفاوت انجام می دهیم و به جای پنج موضوع، روی یک موضوع تمرکز می کنیم. این هفته در مورد تغییر سیاستی صحبت می کنیم که می تواند چهره مسکن عمومی را تغییر دهد.

به گفته FBI، از هر سه آمریکایی یک نفر یا بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون نفر در ایالات متحده دارای سابقه کیفری هستند. این برای من سورپرایز بود. می دانستم که بسیاری از افراد به جرم جنایت محکوم شده اند، اما هرگز به تعداد واقعی آن فکر نکرده بودم. اتاق فکر معروف به ابتکار سیاست زندان در حال بررسی بیشتر این اعداد است. آنها ادعا می کنند که حدود ۱۹ میلیون آمریکایی به جرم جنایت محکوم شده اند. این تقریباً کل جمعیت ایالت نیویورک است.

محکومیت های کیفری دارای پیامدهای شخصی و حرفه ای است. یکی از این پیامدها ممکن است پایان یابد. در گزارش ویژه رومینا رویز-گورینا از USA TODAY یادداشتی از مارسیا فاج منتشر شده است. او وزیر مسکن و شهرسازی بایدن است. از جمله کنترل مسکن عمومی. به کارکنان بگویید که شش ماه فرصت دارند تا طبق دستور بایدن به‌روزرسانی‌های تغییر را ارائه دهند تا دستورالعمل‌های ما تا حد امکان جامع باشد. این شامل رفع موانع مسکن برای افراد دارای سوابق کیفری، از جمله محکومیت های کیفری است.

این تغییر به چه معناست و پوشش مسکن چه اهمیتی دارد؟ ما فقط در چند لحظه همه چیز و بیشتر داریم.

رومینا رویز گورینا، به ۵ چیز خوش آمدید.

رومینا رویز جورینا:

ممنون از میزبانی شما

جیمز براون:

من می دانم که شما چندین داستان در مورد مسکن و HUD به طور کلی نوشته اید، و چه چیزی در مورد این موضوع به طور کلی به شما علاقه مند است؟

رومینا رویز جورینا:

در کلان خوب، چیزی که واقعاً در این مورد اهمیت دارد این است که همه به مکانی برای زندگی نیاز دارند، درست است؟ به نوعی، به نظر می رسد این یک نیاز بسیار اساسی برای هر انسانی در این سیاره است و همه چیز از آنجا پخش می شود. مانند داشتن یا نداشتن خانه، دسترسی به برنامه ها می تواند تعیین کننده بسیاری از چیزها باشد. می تواند سلامت شما را تعیین کند. می تواند دسترسی شما به آموزش را تعیین کند. می تواند تعیین کند که چه می خورید. بنابراین من فکر می کنم به طور کلی، نحوه زندگی ما و محل زندگی ما چیزهای زیادی در مورد اینکه ما به عنوان شهروند هستیم، در مورد محله ها، در مورد جوامع می گوید.

جیمز براون:

بنابراین وقتی در HUD شروع به کار کردم چه چیزی را متوجه شدم؟

رومینا رویز گورینا:

آژانس HUD بسیار جالب است زیرا آنها از تمام دستورالعمل ها مراقبت می کنند. این برنامه برنامه های بسیاری از جمله مسکن عمومی و برنامه های کوپن را انجام می دهد. همچنین با توسعه دهندگان برای ساخت مسکن مقرون به صرفه همکاری می کند. بنابراین این آژانس چتر است که بیشترین تأثیر را دارد. و این هفته، وزیر مارسیا فاج، یادداشتی فرستاد که اساساً به کارمندان می‌گفت که باید تمام دستورالعمل‌های آژانس را بررسی کنند تا مطمئن شوند برنامه‌هایشان با افراد دارای سوابق جنایی یا خانواده‌هایشان تداخلی ندارد.

جالب اینجاست که قانون مسکن منصفانه در سال ۱۹۶۸، که یک قانون عمده حقوق مدنی بود، بیان کرد که ما نمی‌توانیم بین افراد بر اساس جنسیت، نژاد یا منشاء خانوادگی تبعیض قائل شویم. در حالی که افراد دارای سوابق جنایی طبقاتی محافظت نمی شوند، سیاه پوستان و سیاه پوستان نیز در سیستم عدالت کیفری بسیار حضور دارند. فاج گفت، بنابراین می تواند اثرات متفاوتی داشته باشد.

جیمز براون:

و همانطور که می فهمم، بر طیف وسیعی از مردم تأثیر خواهد گذاشت.

رومینا رویز جورینا:

آره بنابراین از هر سه آمریکایی یک نفر دارای سابقه کیفری است و وقتی می گویم سابقه کیفری، منظورم همه چیز از دستگیری تا محکومیت است. زیر مجموعه محکومیت های کیفری اندکی کوچکتر است. ما در مورد ۱۹ میلیون نفر صحبت می کنیم.

اکنون آنچه اتفاق می‌افتد این است که تنها سه دسته از برنامه‌های مسکن عمومی مادام العمر محروم می‌شوند. مشکل این است که به دلیل فقدان دستورالعمل در مورد نحوه استفاده از آن، بسیاری از مردم اگر ۲۰ سال پیش دستگیر شوند، حتی اگر از هیچ یک از برنامه ها حذف نمی شدند، با تبعیض مسکن مواجه می شدند. اما اینکه صاحبخانه ها یا مسئولان مسکن دولتی چگونه تصمیم می گیرند این را تفسیر کنند، کمی شبیه منبع رد کوپن یا امکان زندگی با یکی از اعضای خانواده در یک کوپن یا زندگی در یک مجتمع مسکونی عمومی است.

جیمز براون:

من همچنین می توانم تصور کنم که اگر ابهام وجود داشته باشد، اگر مشخص نباشد که کدام قوانین اعمال می شود و کدام نه، ترس ایجاد می شود. در صورت داشتن سابقه کیفری می توانید از زندگی در این پروژه های مسکونی مراقبت کنید.

رومینا رویز جورینا:

من فکر می کنم دو چیز وجود دارد. شماره یک، قانون فدرال بیان می کند که اگر هر یک از سه کار زیر را انجام دهید، از خانه های عمومی محروم خواهید شد. شماره یک، اگر در حین زندگی در مسکن عمومی متامفتامین تولید کرده اید، شماره دو، اگر یک مجرم جنسی ثبت شده برای مادام العمر هستید، و ما در مورد افرادی صحبت می کنیم که باید دنبال شوند، نه برای مدت محدود، نه فردی که مجرمان جنسی ۲، ۵، ۱۰ سال ثبت می شوند، اما کسانی که باید تا پایان عمر به ثبت نام ادامه دهند و می توانند مواد مخدر مصرف کنند. اینها سه دسته هستند. به غیر از آن – مانند دزدی کوچک، دستگیری DUI و محکومیت DUI – هیچ یک از این مثال‌ها مسکن عمومی را رد نمی‌کنند. آنچه اتفاق افتاده این است که مقامات دولتی مسکن و مالکان خصوصی این را دارند، در این یادداشت آمده است که مردم در صورت داشتن هر یک از این اتهامات دیگر مورد تبعیض قرار می گیرند.

جیمز براون:

آیا نظری دارید که آیا این تبعیض ناشی از جهل به قانون است یا سوء استفاده از قدرت؟

رومینا رویز گورینا:

به نظر من این ناآگاهی یا “استثمار” قانون نیست. من فکر می‌کنم آنچه HUD در این یادداشت می‌گوید این است که ما “باید دستورالعمل‌های واضح‌تری ارائه کنیم” و این قانون بسیار واضح است که دقیقاً چه کسی ممنوع است، اما به مالکان یا مقامات مسکن عمومی کمکی نکرده است. این فرآیند به این منظور است که آنها بتوانند درخواست های مسکن عمومی یا کوپن را ارزیابی و تصمیم بگیرند.

جیمز براون:

این آخرین داستان از یک سری است، به دلیل عدم وجود مفهوم، ژانر یا زیرمجموعه بهتری شبیه آنچه شما در نظر دارید. این چه ربطی به داستان بزرگتری که پیدا کردید دارد؟

رومینا رویز گورینا:

یک برنامه جالب، و یکی از چیزهایی که در چند ماه آینده به آن نگاه خواهم کرد، این است که وزیر فاج به آژانس گفت که آنها شش ماه فرصت دارند تا توصیه هایی ارائه کنند. بنابراین انتظار می‌رود این اعلامیه منجر به سیاست‌ها، تغییرات خط‌مشی و دستورالعمل‌ها شود، بنابراین جزئیات بیشتری خواهیم داشت.

اما یک چیزی که او به صراحت می گوید این است که متأسفانه این امر باعث جدایی خانواده ها شده است. بنابراین اگر یکی از اعضای خانواده، یک پدر و مادر، یک پسر، یک خواهر یا برادر، یک زندانی یا سابقه کیفری دارید، به دلیل این تبعیض، خانواده ها یا با آنها زندگی نمی کنند، طرد می شوند یا دریافت نمی کنند. اجاره

بنابراین وقتی به اخراج‌ها نگاه می‌کنید، چیزی که ما داریم نوعی نشان دادن بیش از حد زنان سیاه‌پوست و قهوه‌ای به عنوان مستاجر در ایالات متحده است. به نوعی این ضرب المثل می گوید: «اگر مردان سیاه پوست در آمریکا زندانی شوند، زنان سیاه پوست غیرقانونی می شوند». ما این مطالعه را که اخیراً در USA TODAY منتشر شد انجام دادیم و بررسی کردیم که چگونه اخراج تأثیر متفاوتی بر زنان سیاه‌پوست دارد و چگونه زنان سیاه‌پوست با نرخ‌های بالاتری در سراسر کشور اخراج می‌شوند. ما تحقیقات خود را در ایالت واشنگتن انجام دادیم، که در حال حاضر یکی از بالاترین نرخ های اخراج را در ایالت با پنج برابر سهم خود از جمعیت دارد.

جیمز براون:

پنج برابر سهم آنها از جمعیت؟

رومینا رویز جورینا:

این درست است.

جیمز براون:

اوه اوه من از مقدار آن کمی تعجب کردم. من پنج بار صبر نکردم. به خصوص بزرگ.

رومینا رویز جورینا:

بله، به خصوص بزرگ است و بنابراین ما شکاف هایی در طول مسیر پیدا کردیم، بنابراین تخلیه اتفاق می افتد، و این روند در حدود یک ماه اتفاق می افتد. با این حال، کاغذ زیادی وجود دارد و می توانید در این سردرگمی گم شوید. بسته به محل زندگی شما، یا در دادگاه هستید یا باید کتبا پاسخ دهید، اما در مورد احضاریه واقعاً مشخص نیست. صاحبان خانه، ۹۰ درصد از صاحبان خانه، خواهان نمایندگی هستند. مستاجران معمولاً این کار را انجام نمی دهند. بنابراین، به نوعی، چنان جلوه دومینویی ایجاد می کند که وقتی یکی می افتد، نمی توانید جلوی سقوط دیگران را بگیرید.

جیمز براون:

اگر برنامه را دوست دارید، نظر خود را در مورد پادکست اپل یا هر جایی که گوش می دهید برای ما بگذارید و لطفاً آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید. می توانید مقاله رومینا را در usatoday.com یا پیوندی به آن در توضیحات پیدا کنید. نظر شما در مورد این تغییر سیاست بالقوه چیست؟ در jamesbrowntv در توییتر به من اطلاع دهید یا آدرس را برای من ایمیل کنید [email protected] پست الکترونیکی تیلور ویلسون فردا با ۵ چیز که باید برای دوشنبه بدانید، بازخواهد گشت. امروز همه ما را به ایالات متحده آورد، از اینکه گوش دادید متشکرم. اسم من جیمز براون است و مثل همیشه اوقات خوبی را سپری می کنم.