ویکتور ویلالبا، “صدای اسپانیایی کابوی های دالاس” به ریشه های اسپانیایی خود احترام می گذارد.


Frisco (CBSDFW.COM) – همانطور که به جشن گرفتن میراث اسپانیایی تبار ادامه می دهیم، مردی را که به عنوان صدای لاتین کابوی های دالاس شناخته می شود برجسته می کنیم.

ویکتور ویلالبا در کلمبیا به دنیا آمد اما در مونتری مکزیک بزرگ شد.

او در میان طرفداران دالاس کابوی به عنوان یکی از پر جنب و جوش ترین و پویاترین پخش کننده ها و پخش کننده ها شناخته می شود.

در مصاحبه اخیر با ویلالبا، این مجری گفت که در ابتدا قصد نداشت در صدا و سیما فعالیت کند.

در واقع، او قبل از اینکه تصمیم بگیرد رویای خود را که یک پخش کننده تئاتر است، دنبال کند، مدت زیادی در یک شغل شرکتی کار کرد.

ویلالبا گفت: «یک روز متوجه شدم که می‌خواهم در برنامه پخش شوم زیرا احساس می‌کردم باید از این توانایی برای شروع صحبت کردن استفاده کنم بدون اینکه بدانم چه می‌خواهم بگویم.

دعوت به بازی استاندارد طلایی در NFL در نظر گرفته می شود.

او اضافه می‌کند که یکی از بخش‌های مورد علاقه‌اش در کار، برقراری ارتباط با طرفدارانی است که او را از طریق تماس بازی می‌شناسند.

او گفت: «وقتی می‌شنوم یکی از چیزهایی است که شما می‌گویید، به همین دلیل آن را انجام می‌دهیم… به همین دلیل است.

ویلالبا به شدت درگیر تلاش اخیر دالاس کابوی ها برای گسترش بازاریابی و حضور خود در مکزیک است، جایی که تعداد بیشماری از طرفداران کابوی از تیم آمریکایی حمایت می کنند.

NFL اخیراً به کابوی ها اجازه داد تا یکی از ۹ تیمی باشند که رسماً مجاز به بازاریابی بین المللی نام تجاری خود هستند.

این همان چیزی است که ویلالبا می گوید قدرت هواداران کابوی اسپانیا را نشان می دهد.

ویالبا گفت: “این یک رابطه بسیار منحصر به فرد و بسیار آینده نگر با TelevisaUnivision، غول مکزیک است… شکی نیست که کابوی های مکزیکی شماره یک هستند.”

ویلالبا در مورد احترام به ریشه های اسپانیایی خود صحبت کرد و گفت: “این مسئولیتی است که من فکر کنم و نشان دهم که اسپانیایی تبار هستم. من در این کشور زندگی می کنم و واقعاً به آن افتخار می کنم. فکر می کنم این برای من مظهر میراث اسپانیایی است. این لحظه قدردانی از فرهنگ من به فرهنگ ماست.”