وین اسکالی داجرز افسانه ای در ۹۴ سالگی درگذشت – اخبار Raft25


گنجینه های بیسبال وین اسکالی

۰۵:۱۹

این تیم اعلام کرد که وین اسکالی، پخش کننده مشهوری که نزدیک به هفت دهه پیش بازی های Dodgers را نامیده بود، درگذشت. او ۹۴ ساله بود.

این تیم گفت که اسکالی در خانه خود در هیدن هیلز، کالیفرنیا درگذشت.

استن کاستن، رئیس و مدیرعامل لس آنجلس داجرز گفت: «ما یک نماد را از دست دادیم. “وین اسکالی از داجرز یکی از بهترین صداها در تمام ورزش ها بود. او مردی فوق العاده بود، نه تنها به عنوان یک گوینده بلکه به عنوان یک انسان دوست. او عاشق مردم بود. او عاشق زندگی بود. او عاشق بیسبال و داجرز بود. او. عاشق خانواده اش بود، صدای او همیشه شنیده می شود و برای همیشه در ذهن ما حک می شود.

اسکالی در سال ۱۹۵۰ شروع به فراخوانی بازی های Dodgers کرد، زمانی که آنها در بروکلین، نیویورک مستقر بودند و در سال ۲۰۱۶ در سن ۸۸ سالگی پس از ۶۷ سال پشت میکروفون بازنشسته شدند. او بلند قدترین بازیکن با یک تیم بود. در تاریخ ورزش حرفه ای که توسط داجرز نقل شده است.

اسکالی در طول دوران حرفه‌ای خود در تالار مشاهیر، تفسیر بازی به بازی درباره برخی از به یاد ماندنی‌ترین لحظات تاریخ لیگ برتر بیسبال، از جمله هنک آرون که در سال ۱۹۷۴ رکورد ۷۱۵ را شکست، ارائه کرد.

اسکالی گفت: “چه لحظه عالی بیسبال، چه لحظه عالی برای آتلانتا و جورجیا استیت، چه لحظه شگفت انگیزی برای کشور.” جهان.” .رهبر ضربات خانگی “یک مرد سیاه پوست در جنوب عمیق به خاطر شکستن رکورد بیسبال مورد تشویق قرار می گیرد.” و این یک لحظه عالی برای همه ما، به خصوص هنری آرون است.”

اسکالی در سال ۱۹۸۲ توسط تالار مشاهیر بیسبال با جایزه فورد سی فریک، که سالانه به خاطر “کمک قابل توجهی به بازی بیسبال” به پخش کنندگان اعطا می شود، تجلیل شد.

“چرا من؟” اسکالی در مورد سخنرانی پذیرش خود تأمل کرد. “چرا یک بچه مو قرمز با سوراخ در شلوار و پیراهنش با چوب بازی در خیابان های نیویورک به کوپرستون با میلیون ها نفر از مردم شریف می رود؟ چرا من؟ من جواب را نمی دانم.”

از دیگر افتخارات اسکالی می توان به جایزه دستاورد تاریخی کمیسیونر در سال ۲۰۱۴ و مدال آزادی ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۶ اشاره کرد. داجرز یک سال پس از بازنشستگی اسکالی را به حلقه افتخار خود معرفی کردند.

این تیم گفت که از اسکالی پنج فرزندش به نام‌های کوین، تاد، ارین، کلی و کاترین، ۲۱ نوه و شش نوه به یادگار مانده است.