ولیعهد بندرماهشهر منصوب شد


ولیعهد بندرماهشهر منصوب شد

MeetNews | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ولی فقیه خوزستان، احمد وحیدی وزیر کشور طی حکمی فریدون بندری را به عنوان ولی فقیه بندرماهشهر منصوب کرد.
در متن این جمله آمده است:

جناب آقای فریدون بندری

خوش آمدی

به پیشنهاد ولی فقیه خوزستان و نظر به شایستگی و تجربیات علمی و عملی جنابعالی، به موجب این حکم شما را برای مدت چهار سال به سمت ولی فقیه شهرستان بندرماهشهر منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال، رعایت تقوا و موازین دینی، در چارچوب قوانین، مقررات و تدابیر ارتباطی و تعامل با مسئولین سایر سازمان ها و نهادها، با اندیشه و مدیریت انقلابیون جهادگر در اجرای سیاست ها و تصمیمات دولت مردم برنامه های وزارت کشور در خدمت مردم، پیشرفت مادی و معنوی، تعالی در عرصه خدمت رسانی و انجام وظایف محوله با پیش زمینه قرار دادن محورهای ذیل تحت اشراف معظم له. درود بر او). و در سایه رهبری مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای موفق و سربلند باشید.

۱- برنامه ریزی برای رشد، گسترش و نهادینه شدن فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی و پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

۲- استقرار و گسترش سامانه، تأمین امنیت شهروندان در حوزه مأموریت، جلسات شورای تأمین و نظارت بر حسن اجرای مصوبات آن.

۳- پیش بینی و تشکیل شوراهای لازم جهت همکاری، همکاری و تقریب بین مسئولین و کارشناسان محلی جهت بهبود فعالیتهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، علمی و آموزشی.

۴- برنامه ریزی، هدایت و نظارت بر اقدامات مربوط به کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی

۵- امضای ترتیبات و تشریفات لازم برای ایجاد هماهنگی و توسعه همکاری بین دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌های محلی، نهادهای انقلاب اسلامی و شوراهای محلی.

۶- تعیین استعدادها، فرصتها، مزایا و نیازهای شهر برای تدوین و تصویب سند توسعه شهر، تصمیم گیری و بسیج امکانات برای اجرای سیاستهای راهبردی توسعه ملی، پیشرفت اقتصادی و محرومیت زدایی.

۷- بکارگیری و بکارگیری نیروهای مجرب، جوان و انقلابی با روحیه انقلابی، ارزشی و فرهنگی در مسئولیت های اجرایی.

۸- ایجاد ارتباط و تعامل گسترده با گروه های مختلف و ایجاد تشریفات لازم برای دریافت و رسیدگی به گزارش ها، پیشنهادات و شکایات مردمی.