وزیر ارتباطات: انحلال دائم یا موقت بر عهده مراجع ذیصلاح است!


وزیر ارتباطات: انحلال دائم یا موقت بر عهده مراجع ذیصلاح است!

دیدارنیوز: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه برخی تریبون های آمریکایی نقش سازماندهی ناآرامی های اخیر را ایفا کردند، گفت: محدودیت هایی که ایجاد شده بر اساس شناخت مراجع ذی صلاح است و رفع آنها به تشخیص و صلاحدید خود خواهد بود. همان مقامات .

عیسی زریبور امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به محدودیت هایی که در فضای مجازی وجود دارد، اظهار کرد: برخی بسترها عمدتا آمریکایی در این اغتشاشات نقش نظارتی داشتند و بحران ایجاد کرد. آسیب بیش از حد به مردم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: تمام تلاش خود را می کنیم تا کسب و کارها آسیب نبینند، بنابراین در بسترهای داخلی قابلیت های لازم را ارائه می دهیم تا مردم در برقراری ارتباط با مشکل مواجه نشوند.

وی گفت: با آسیب دیدن کسب و کار فیزیکی در این مدت، آسیب هایی به کسب و کار مجازی وارد شد. هزینه این خسارات بر عهده کسانی است که باعث این آشوب ها شده اند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: تشخیص دائمی یا موقت بودن این نامزدی به عهده مراجع ذیصلاح است.

اهداف آنها از ارائه ماهواره به ایران روشن است. آمریکایی ها در طول چهل سال گذشته هرگز دنبال منافع جمهوری اسلامی ایران و ملت آن نبوده اند. از هیچ کاری برای ضربه زدن به مردم فروگذار نکرده اند و این کار هم در همین راستا است.

وی گفت: اگر هر اپراتور اینترنت ماهواره ای بخواهد قوانین سرزمینی کشوری را بر اساس قوانین بین المللی ماهواره به رسمیت بشناسد، به گرمی با او دست می دهیم. زیرا شهروندانی که در مناطق کوهستانی زندگی می کنند به اینترنت دسترسی ندارند.