واکنش ویل اسمیت به محرومیت ۱۰ ساله اسکار – DL-IT


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ویل اسمیت تصمیم آکادمی فیلم مبنی بر تعلیق او از جوایز اسکار را برای ۱۰ سال پذیرفت.

این بازیگر در بیانیه ای که روز جمعه توسط فاکس نیوز دیجیتال دریافت شد، گفت: من تصمیم آکادمی را می پذیرم و به آن احترام می گذارم.

یکی از نمایندگان همسرش، جادا پینکت اسمیت ۵۳ ساله، بلافاصله به درخواست فاکس نیوز برای اظهار نظر پاسخ نداد.

روز جمعه، آکادمی آکادمی اعلام کرد که اسمیت از حضور در مراسم جوایز اسکار یا هر آکادمی دیگری به مدت ده سال پس از سیلی زدن کریس راک مجری برنامه به او در مراسم امسال منع خواهد شد. این تصمیم پس از جلسه ای با هیئت مدیره آکادمی برای بحث در مورد واکنش به اقدامات اسمیت گرفته شد.

اسمیت تا ۱۰ سال دیگر اجازه حضور در مراسم اسکار را نخواهد داشت

ویل اسمیت به دلیل کتک خوردن توسط کریس راک مجری برنامه ده سال از حضور در اسکار محروم شد.

ویل اسمیت به دلیل کتک خوردن توسط کریس راک مجری برنامه ده سال از حضور در اسکار محروم شد.
(گتی ایماژ)

قرار بود نود و چهارمین جوایز اسکار ادای احترام به بسیاری از افراد جامعه ما باشد که در سال گذشته کار بزرگی انجام داده اند، اما این لحظات تحت الشعاع رفتار غیرقابل قبول و بدخواهانه آقای اسمیت روی صحنه قرار گرفت. شورا گفت: فرمانداران در یک سخنرانی.

“در طول پخش، ما توجه رضایت بخشی به وضعیت اتاق نداشتیم. از این بابت متاسفم. این فرصتی برای ما بود که الگوی مهمانان آکادمی، تماشاگران و خانواده در سراسر جهان باشیم و در آن شکست خوردیم. – برای چیزی که قبلا دیده نشده بود آماده نیستم.

“هیئت مدیره امروز جلسه ای برگزار کرد تا در مورد نحوه پاسخگویی بهتر به اقدامات ویل اسمیت در جوایز اسکار و همچنین پذیرش استعفای او بحث کند. هیئت مدیره تصمیم گرفته است که برای یک دوره ۱۰ ساله از ۸ آوریل ۲۰۲۲، آقای اسمیت نباید اجازه داشته باشد در هیچ رویداد یا برنامه آکادمیک، حضوری یا حضوری، از جمله، اما نه محدود به، جوایز اسکار، شرکت کند.

مایلیم عمیق ترین قدردانی خود را از آقای راک ابراز کنیم که ما را در موقعیت غیرعادی آرام نگه داشته است. همچنین از میزبانان، نامزدها، مجریان و برندگان به خاطر متانت و محبتی که در طول پخش تلویزیونی داشتند تشکر می کنیم.

برای عضویت در خبرنامه سرگرمی ما اینجا را کلیک کنید

ویل اسمیت اولین اسکار خود را دریافت کرد "شاه ریچارد" امسال.

ویل اسمیت امسال اولین اسکار خود را برای «شاه ریچارد» دریافت کرد.
(AP Photo/Chris Pizzlo)

“کاری که ما امروز در پاسخ به رفتار ویل اسمیت انجام می دهیم گامی به سوی یک هدف بزرگتر برای محافظت از ایمنی هنرمندان و مهمانانمان و بازگرداندن اعتماد به آکادمی است. ما همچنین امیدواریم که این دوران بهبودی و بازسازی برای همه آغاز شود.” او درگیر و متاثر است.»

دیوید روبین، رئیس آکادمی، همین چند روز پیش جلسه هیئت مدیره را در روز جمعه تشکیل داد. این نشست ابتدا قرار بود ۱۸ آوریل برگزار شود اما به دلیل استعفای اسمیت به ۱ آوریل موکول شد.

در آن زمان، رابین به اعضای هیئت مدیره گفت که هدف از این جلسه «در نظر گرفتن تحریم‌های احتمالی علیه ویل اسمیت در پاسخ به اقدامات وی در جریان مراسم اسکار در ۲۷ مارس» است.

گفت: “به دنبال استعفای آقای اسمیت از آکادمی خود در روز جمعه، ۱ آوریل، تعلیق یا اخراج دیگر یک گزینه نیست، و جدول زمانی قانونی دیگر اعمال نمی شود. این به نفع همه است که این کار را به موقع انجام دهند.” نامه امضا شده توسط رابین

برای دانلود FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اسمیت در ۱ آوریل استعفای خود را اعلام کرد و گفت که به اعتماد آکادمی خیانت کرده است.

“من مستقیماً به اخطار انضباطی آکادمی پاسخ داده‌ام و هرگونه عواقبی را برای رفتارم می‌پذیرم. اقدامات من در مراسم اسکار ۹۴ تکان دهنده، دردناک و غیرقابل توجیه بود.” از دوستان و عزیزانم که همگی در داخل کشور مخاطبان فعلی و جهانی هستند. اسمیت گفت: «شما به اعتماد آکادمی خیانت کردید.

اسمیت افزود که او فرصت جشن گرفتن را از “نامزدها و سایر برندگان” محروم کرده و گفت که نتایج زیر را برای هیئت مدیره خواهد پذیرفت.

او گفت: «من دیگر نامزدها و برندگان را از این فرصت برای تجلیل و تمجید از آنها برای کار استثنایی شان محروم کردم. “قلب من می سوزد. می خواهم روی کسانی تمرکز کنم که به خاطر دستاوردهایشان شایسته تقدیر هستند و اجازه دهم آکادمی به کارهای خارق العاده ای که در حمایت از خلاقیت و هنر در سینما انجام می دهد بازگردد. بنابراین از آکادمی استعفا می دهم.” حرکت هنرها و علوم تجسمی و هر گونه پیامد اضافی که هیئت مناسب تشخیص دهد.

Alsina Exagge Jada Pinkett Smith شایعه ای می گوید اگر بنویسد، همه چیز را در مورد “مقدمه” به او بگویید

ویل اسمیت (چپ) و جادا پینکت اسمیت در 27 مارس 2022 در دالبی هال در لس آنجلس.

ویل اسمیت (چپ) و جادا پینکت اسمیت در ۲۷ مارس ۲۰۲۲ در دالبی هال در لس آنجلس.
(آسوشیتدپرس/جان لوشر)

اسمیت افزود: «زمان در حال تغییر است، و من مصمم هستم که این کار را انجام دهم تا اطمینان حاصل کنم که خشونت هرگز دوباره بر ذهن تسخیر نخواهد شد.

اندکی پس از آن، روبین در بیانیه ای گفت که آکادمی استعفای اسمیت را پذیرفته است.

اسمیت پس از شوخی در مورد سر طاس توسط پینکت اسمیت، با اشاره به فیلم جی آی جین با بازی دمی مور در سال ۱۹۹۷، راک را شکست داد. پینکت اسمیت ۵۰ ساله از ریزش مو رنج می برد.

راک ۵۷ ساله که همراه با این بازیگر در مراسم اسکار روی صحنه بود، گفت: “مطمئنا، جی جین ۲، من مشتاقانه منتظر دیدن او هستم.”

کلیپ ویدیویی ویل اسمیت خنثی می کند که چگونه جادا پینکت اسمیت پس از سیلی اسکار دوباره برخاست.

جادا پینکت اسمیت قبلا گفته بود که مبتلا به آلوپسی آره آتا است.

جادا پینکت اسمیت قبلا گفته بود که مبتلا به آلوپسی آره آتا است.
(گتی ایماژ)

راک پس از ضربه زدن اسمیت به او گفت: “وای، ویل اسمیت فقط من را زد.”

اسمیت گفت: “نام همسرم را از دهان لعنتی خود دور نگه دار.”

اسمیت وقتی برای بازی در «شاه ریچارد» برنده جایزه بهترین بازیگر مرد شد، عذرخواهی کرد.

اسمیت گفت: می خواهم از آکادمی عذرخواهی کنم. من می خواهم از همه نامزدهای همکارم عذرخواهی کنم. “این لحظه زیبایی است.”

گزارش: سالی اسکار ویل اسمیت یک “کابوس” برای خانواده اش بود

کریس راک قبل از اجرای خود در 30 مارس 2022 وارد تئاتر Wilbur در بوستون می شود.

کریس راک قبل از اجرای خود در ۳۰ مارس ۲۰۲۲ وارد تئاتر Wilbur در بوستون می شود.
(عکس از آسوشیتدپرس/مایکل دوایر)

اسمیت روز بعد در پستی در اینستاگرام با تگ کردن این کمدین دوباره عذرخواهی کرد.

اسمیت نوشت: «خشونت در همه اشکالش سمی و مخرب است. “رفتار من در مراسم اسکار دیروز غیرقابل قبول و نابخشودنی بود. شوخی در مورد قیمت من بخشی از کار است، اما شوخی در مورد وضعیت پزشکی جادا برای من خیلی زیاد بود و این یک واکنش احساسی بود. “می خواهم علناً از شما عذرخواهی کنم.” کریس. من بیرون بودم و در موردش احساس شرمندگی می‌کردم و کارهایم آن مردی که می‌خواهم باشم را نشان نداد.» «در دنیای عشق و مهربانی، جایی برای خشونت نیست.»

راک از زمان اهدای جوایز اسکار به عنوان یک استندآپ اجرا می‌کرد. در اولین صحنه خود پس از انفجار، او به جمعیتی در بوستون گفت که “هنوز در حال کار روی آنچه اتفاق افتاده است.”

راک به اشتراک گذاشت: “من قرار است یک روز در مورد آن صحبت کنم، و جدی و سرگرم کننده خواهد بود.”

فاکس نیوز ملیسا روبرتو و آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشتند.