واکر و ووگلباخ متس را در دزدان دریایی شکست دادند و ۹۱ پیروز شدند


نیویورک – تیگوان واکر برای اولین بار در دو ماه اخیر ضربه زد، دانیل ووگلباخ تیم سابق خود را شکست داد و نیویورک متس جمعه شب پیتسبورگ پیرتس را ۴-۳ شکست داد.

پیت آلونسو ۱۱۳مین تیم ملی نیویورک بود (۹۱-۵۵) که بیشترین برد را از زمان پیروزی ۹۷-۶۵ در سال ۲۰۰۶ داشت. شرق

جف مک نیل، ظاهری نادر در میدان مناسب، حداقل یک دویدن را با یک پرواز شگفت انگیز به سمت دیواری که اونیل کروز را غارت کرد، نجات داد.

واکر گفت: او مدام برمی گشت. “کمکم کنید.”

کروز به مقام دوم پیتسبورگ (۵۵-۹۰) رسید، که ۹۰ بازی یا بیشتر را در هر یک از چهار فصل گذشته از دست داده است.

واکر (۱۲-۴) از سه ران تسلیم شد – دو تا دو – و پنج ضربه پنج ضربه در حالی که بالاترین فصل ۷ ۱/۳ اینینگ بود.

ادوین دیاز تنها ۱ ۲/۳ اینینگ راه رفت و ۳۰ سیو در ۳۳ بازی انجام داد. او برای دومین فصل متوالی و چهارمین بار در دوران حرفه ای خود در لیگ برتر ۳۰ بار سیو سیو انجام داده است.

میچ کیلر (۵-۱۱) سه ران و پنج ضربه در شش اینینگ را رها کرده است.

نیویورک در اینینگ سوم زمانی که ادواردو اسکوبار یک نفر راه رفت پیش افتاد، و وقتی وارد شد، از پایه اول با آهنگ توماس نیدو به سمت راست گل زد. وقتی استادیوم بن جمال حدود ۱۵ فوت از خط پایه سوم فاصله داشت، نیدو از علامت توقف مربی پایه سوم جوی کورا عبور کرد و سرش را داخل تخته برد.

باک شوالتر، مدیر تیم متس، گفت: در بهار، شما همیشه به دوندگان می گویید، بدوید و بگذارید جلوی شما را بگیرند. “بسیاری از بچه ها را می بینید که قدم های کوچکی برمی دارند یا می بینید که نمی خواهند بروند. بچه های ما نمی خواهند. آنها می خواهند بروند.”

فوگلباخ که در ۲۲ ژوئیه از دزدان دریایی خریداری شد، یک غواص را با سرعت ۹۴ مایل در ساعت به سمت چپ مرکز رانندگی کرد. بازیکن تنومند تعیین شده در این فصل ۱۷ بازی خانگی داشته است، از جمله پنج بار با متس. از ۲۲ آگوست عمیق نبوده است.

فوگلباخ گفت: وقتی در چنین تیمی با بازیکنان خوب و افراد بسیار خوب حضور دارید، لازم نیست همیشه آن مرد باشید. “خیلی خاص است.”

مایکل چاوز در یک مسابقه انفرادی برای پنجمین گل زمانی که مک نیل نزدیک بالای دیوار زمین سمت راست برای فینال با دو گل رفت. مک نیل پنجمین شروع خود را در این فصل در زمین راست انجام داد.

زمانی که لوئیس گیلرمه پایگاه‌ها را پربار ترک کرد، آلونسو در رده ششم با یک فداکاری، نیویورک را ۳-۱ پیش انداخت.

براندو نمو یک آهنگ RBI را در اینینگ هفتم در برابر مانی بانوئلوس اضافه کرد.

کروز در زمین ۱۰۰ و آخر، واکر را با فاصله ۱۲۰ یاردی تا نقطه مرگ، برای هشتم راند. کروز ۱۶ حمله در خانه دارد که با جک سوینسکی هم تیمی خود در میان تازه‌کاران لیگ ملی پس از آتلانتا مایکل هریس در رده دوم قرار دارد.

حرکت می کند

دزدان دریایی تامپا بی از معافیت دزدان دریایی رها شدند. مادریس با یک هوم ران و هفت RBI به ۱۷۷ رسید. درک شلتون، کارگردان دزدان دریایی گفت: این برای ما مایه تاسف است. “این برای بلیچ خوش شانس است.” “این مردی است که خود را روی نقشه قرار می دهد و گاهی اوقات وقتی باید بچه ها را بیرون بیاورید، سازمان ها تصمیم می گیرند.”

اتاق مربیان

RHP نیویورک مکس شرزر (شانه چپ بریده) در راه شروع دوشنبه در میلواکی برای اولین حضورش از ۳ سپتامبر… RHP تایلور مگیل (شانه راست تنش) ۲۶ پرتاب برای Triple-A Syracuse پرتاب کرد و در یک راند مجاز شد. در یک راند دو ضربه زد … RHP Drew Smith (سمت راست) برای بازنشستگی سیراکوز به هشت زمین نیاز داشت که یکی از آنها ضربه ای بود.

بعدی

پیتسبورگ RHP Bryse Wilson (3-8، ۶.۰۳) روز شنبه با RHP Chris Bassitt (13-8، ۳.۴۴) روبرو می شود.