“هیچ چیز غم انگیزتر از این نیست که اکنون به عقب برگردیم!” … کشیش دکتر باربر همچنین از موضع “دوباره زندگی عادی” در دفاع از مراقبت های بهداشتی و حقوق فقرا حمایت می کند.


مراقبت های بهداشتی همگانی برای همه آمریکایی ها، برنامه جامع امداد کووید-۱۹، و افزایش حداقل دستمزد به «دستمزد زندگی» برخی از نیازهای اساسی است که توسط فقیران حمایت می شود که توسط کشیش دکتر ویلیام جی. کنفرانس مجازی اخیر انجمن مرکز سلامت جامعه کارولینای شمالی (NCCHCA). جناب دکتر باربر، رئیس تعمیرکاران نقض و رئیس مشترک کمپین مردم فقیر، سخنان اصلی را در جلسه پایانی NCCHCA ایراد کرد.

ما باید برای تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه مبارزه کنیم. این باید تبدیل به دعوا شود. کشیش دکتر باربر که نقل قول هایی از “رویای” معروف دکتر مارتین لوتر کینگ را اقتباس کرده است، گفت: ما نمی توانیم کشوری باشیم که نوعی از مراقبت های بهداشتی همگانی را برای همه شهروندان خود فراهم نمی کند و شامل پوشش شرایط از قبل می شود. سخن، گفتار.” جناب دکتر باربر با شور و اشتیاق در مورد بی عدالتی هایی که بر اقلیت ها و فقرا در آمریکا تأثیر می گذارد صحبت کرد، از حقوق مردمان بومی، مهاجران غیرقانونی، حقوق دگرباشان جنسی، مهاجران و مالیات های منصفانه و برابر شروع شد. کشیش دکتر باربر گفت که حداقل ۸۷ میلیون نفر در آمریکا فاقد بیمه یا بیمه نیستند.

ایالات متحده [of America] این تنها کشوری در بین ۲۵ کشور ثروتمند جهان است که نوعی بیمه درمانی همگانی را ارائه نمی دهد “که در آن مراقبت های بهداشتی به انسانیت افراد و نه به شغل آنها مرتبط است”. او همچنین از این که از ابتدای همه گیری همه گیر، حتی یک لایحه از کنگره که مراقبت های بهداشتی همگانی را ارائه کند، ناراحت بود. با این حال، شرکت‌ها در طول همه‌گیری بیش از ۲ تریلیون دلار درآمد داشته‌اند در حالی که مردم میلیاردها دلار و میلیون‌ها شغل را از دست داده‌اند. او از این واقعیت که بیش از ۱ میلیون نفر در کارولینای شمالی حتی در طول این بیماری همه گیر بیمه خدمات درمانی ندارند، بیشتر ناراحت شد. او گفت: “اکنون ۵۰۰۰۰۰ نفر از آنها به مراقبت های بهداشتی دسترسی خواهند داشت، اگر قانونگذار جمهوری خواه گسترش Medicaid را تایید می کرد.” کشیش دکتر باربر به سختی متوجه شد که چرا ۳۲ درصد از ساکنان کارولینای شمالی حتی در بحبوحه یک بیماری همه گیر نمی توانند برای آب تمیز هزینه کنند.

کشیش دکتر باربر گفت: “در حالی که ما در مورد نیاز به شستن دست ها و تمیز ماندن صحبت می کنیم، ما این مشکل زیست محیطی را داریم که در این کشور حتی قبل از همه گیری همه گیر وجود دارد. هیچ چیز غم انگیزتر از توقف اکنون نیست.”

هزینه کردن نزدیک به ۸۰۰ میلیارد دلار در اقتصاد جنگی غیرقابل توجیه است، زیرا برای مثال، اگر این مبلغ به نصف کاهش یابد، ۳۵۰ میلیارد دلار آمریکا همچنان بیشتر از مجموع چین، کره شمالی، ایران، عراق و روسیه برای اقتصاد جنگ هزینه می کند. گفت. “اگر ما ۲۰ درصد از آن پول را برداریم و آن را در زیرساخت‌های مراقبت‌های بهداشتی و آموزشی خود بگذاریم، می‌توانیم اساساً همه چیزهایی را که در بحبوحه همه‌گیری کووید نیاز داریم تامین کنیم. واقعیت این است که ما پول بیشتری را به اقتصاد جنگ اختصاص می‌دهیم. کشتن بیش از آنچه برای زندگی اختصاص می دهیم.» او گفت. با این حال، بسیاری از جانبازان با دستمزد کم و در فقر زندگی می کنند.

او پیش از ابراز نگرانی درباره فلسفه‌های دینی که فقط دعا و فریاد را تشویق می‌کنند و آنهایی که بی‌عدالتی اجتماعی علیه اقلیت‌هایی مانند زنان و جامعه همجنس‌گرایان، دوجنس‌گرایان، ترنس‌جندرها و بین‌جنس‌گرایان را تایید می‌کنند، گفت. وی سخنان خود را مثبت پایان داد و خاطرنشان کرد: اگر مردم برای یک هدف مشترک متحد شوند، می توان به این چالش ها رسیدگی کرد.

“مسئله کمبود نیست. ما منابع داریم. کمبود اراده است. ما نمی توانیم کشوری باشیم که نوعی مراقبت بهداشتی همگانی را برای همه شهروندان خود ارائه نمی دهد که شامل پوشش شرایط از قبل موجود باشد. ما باید این موضوع را مطرح کنیم. حداقل دستمزد را تبدیل به دستمزد معیشتی می کنیم. ما ۹ سال است که در این کشور حداقل دستمزدها را افزایش نداده ایم. حداقل دستمزد. ابتدا می گوییم حداقل ۱۵ دلار در ساعت. این چیزی است که دکتر در سال ۱۹۶۳ از کینگ و همکارانش پرسید. ما ۵۷ سال تاخیر داریم. ما می توانیم آن را انجام دهیم. او نتیجه گرفت. مرکز ملی انجمن های آنلاین کودکان (NCCHCA) کنفرانس مجازی در ۷، ۸ و ۹ آوریل برگزار شد. موضوع امسال “سایت برای هدف: ماموریت و خدمات در سال ۲۰۲۱” بود.

جناب دکتر باربر در طی یک جلسه NCCHCA

کشیش دکتر ویلیام جی باربر II در طول کنفرانس مجازی NCCHCA 2021 سخنرانی اصلی را ارائه می دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر