هوای معتدل و آسمان نیمه آفتابی – NBC Chicago – اخبار Raft25


احتمالاً آخر هفته خوب و خشکی در بیشتر شیکاگو خواهد بود و دمای هوا در روز شنبه تا دهه ۶۰ افزایش می یابد.

از آنجایی که بقایای طوفان ایان پس از برخورد با کارولینای جنوبی در روز جمعه به حرکت خود در داخل کشور ادامه می‌دهند، منطقه شیکاگو تا حد زیادی بدون تغییر باقی خواهد ماند، با شرایط خشک حداقل تا اواسط هفته آینده، زمانی که می‌توان از یک سیستم دوش کوچک استفاده کرد. حرکت تا چهارشنبه شب .

در هر دو آخر هفته ابری متناوب پیش بینی می شود اما در روزهای شنبه و یکشنبه بارش باران نخواهد بود. پیش بینی می شود وزش باد در دو آخر هفته نسبتاً ثابت باقی بماند و وزش باد جنوب غربی در روز شنبه به ۱۳ مایل در ساعت افزایش یابد.

انتظار می رود که در اواسط دهه ۱۹۵۰، پایین ترین سطح یک شبه، در شیکاگو به ۵۴ عدد برسد. دمای هوا در اواسط دهه ۶۰ در روزهای یکشنبه و دوشنبه پیش بینی می شود و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به ۷۰ درجه می رسد.

مدل‌های پیش‌بینی کنونی مقداری باران چهارشنبه شب و صبح پنجشنبه را نشان می‌دهند، با بیشینه پیش‌بینی‌شده تنها ۶۰ درجه، ۱۲ درجه کمتر از حداکثر ۷۲ درجه در روز چهارشنبه.

انتظار می‌رود دمای هوا تا جمعه به پایین‌ترین سطح فصل خود برسد و بالاترین سطح شیکاگو فقط ۵۲ درجه و پایین‌ترین حد در ۳۰ درجه سانتی‌گراد باشد.

هشت روز مانده به پایان، شانس دوندگان در ماراتن شیکاگو ۲۰۲۲ بانک مرکزی آمریکا خوب است. ۶۰ دوشنبه آینده در پیش بینی ۱۰ روزه فعلی.