هنگامی که دانش آموزان به مدرسه باز می گردند، رانندگان تشویق می شوند با پرسش در مورد تقاطع ها مراقب باشند


با شروع سال تحصیلی جدید و بازگشت تعداد بیشتری از کودکان به کلاس های درس، مقامات از رانندگان می خواهند هنگام رانندگی در نزدیکی مدارس و مسیرهای عابر پیاده مدرسه احتیاط کنند.

متاسفانه تصادفات جاده ای عامل اصلی مرگ و میر کودکان ۵ تا ۱۴ ساله است و قطعا این مشکل در ابتدای سال تحصیلی جدی است.

ملیسا لاک برای پسرش تلفن همراه می خرد زیرا نگران امنیت پسرش است. او فقط می‌خواهد مطمئن شود که پسرش، اوری هیوستون، سالم به مدرسه می‌رود و برمی‌گردد.

passerby.png

CBSLA

هر روز به لوک خطراتی که از رفتن به مدرسه می تواند منجر شود یادآوری می شود.

خانواده در نزدیکی چهارراهی که نگهبان مدرسه در آنجا بود زندگی می کنند در سال ۲۰۱۹ ضربه زد و کشته شد توسط راننده در نزدیکی مدرسه ابتدایی خیابان کیتریج در ولی گلن. در این حادثه یک دانش آموز نیز مجروح شد.

رایان هیوستون گفت: «او کاری را که باید انجام می داد، انجام می داد.

جف لی، افسر پلیس لس آنجلس، به خبرنگار CBSLA یاسمین ویل گفت که در حال عبور از خیابان بود که در ساعات پیاده شدنش این فاجعه رخ داد.

مدت کوتاهی پس از حادثه، یک لاین موتوری جدید در تقاطع خیابان سانی اسلوپ و خیابان وانوون نصب شد. به گفته اداره بزرگراه فدرال، انتظار می رود این امر تصادفات عابران پیاده را تا ۶۹ درصد کاهش دهد.

منطقه مدرسه یونایتد لس آنجلس برای محافظت بهتر از دانش‌آموزان خود در برابر حوادث رانندگی، مسیرهای پیاده‌روی جدیدی را در چندین محوطه دیگر نصب کرده است.

در لس آنجلس، بیش از ۳۷۰ نگهبان ترانزیت به بیش از ۱۸۰۰۰۰ دانش آموز و خانواده هایشان کمک می کنند تا با خیال راحت به مدرسه بروند و برگردند.

با این حال، وزارت حمل و نقل لس آنجلس اخیراً اعلام کرد که در هر خیابانی که به آنها نیاز دارد، نگهبانان امنیتی کافی وجود ندارد.

بدتر از آن، تعداد تلفات جاده ای با ۱۶۱ گزارش نسبت به سال گذشته ۸.۷ درصد افزایش یافته است.

امسال این تعداد به ۱۷۵ افزایش یافت.

افسر به من گفت که رانندگان باید هر کاری که می توانند انجام دهند تا از انحراف پشت فرمان جلوگیری کنند تا تصادف نکنند.

به دانش آموزان و والدینی که از گذرگاه های عابر پیاده استفاده می کنند بگویید به محیط اطراف خود توجه کنند و گوشی و هدفون خود را کنار بگذارند.