رژیم لاغری سریع

هنرمند بریتانیایی دیمین هرست ۱.۷ میلیون دلار برای کووید دریافت کرد


دیمین هرست و سوفی کانل در گالری مکعب سفید در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۹ در لندن. دیوید ام. بنت / دیو بنت / گتی ایماژ

به گفته دیلی میل، که حساب های ارائه شده به شرکت تولید هنری او را بررسی می کند، دیمین هرست، ثروتمندترین هنرمند بریتانیا با دارایی خالص ۳۸۴ میلیون دلار، ۱.۳ میلیون (۱.۷ میلیون دلار) از مرخصی خزانه کواید. . . اسناد مسئولیت محدود Science (بریتانیا) می‌گوید که هرست پس از از سرگیری طرح حفاظت شغلی بریتانیا توانست این مبلغ را مطالبه کند، پولی که قرار است مستقیماً به کارفرمایانی که بیشترین آسیب را از پیامدهای بحران کووید-۱۹ متحمل شده‌اند تعلق گیرد. در سال ۲۰۲۱، هرست به طور جداگانه ۱۵ میلیون و ۱۵ میلیون وام سه ساله وقفه کسب و کار از صندوق اضطراری کووید دولت بریتانیا به نمایندگی از Science (UK) Ltd دریافت کرد، که در آن زمان مالک ۴۲.۷ میلیون HNR کل هنر بود. Heerz هنوز فروخته نشده است و ۶۳ نفر به قیمت ۱۵-۱۵ میلیون از استودیوی او اخراج شده اند. هورست اجازه اظهار نظر در مورد این داستان را ندارد.

هرتز از زمان تأسیس Science Ltd از هیچ هزینه ای برای شرکت تولید هنری خود دریغ نکرده است. در سال ۲۰۱۸، این شرکت ۴۰ میلیون دلار برای یک ساختمان هفت طبقه به مساحت ۲۷۷۴۲ فوت مربع در سوهو، لندن، هزینه کرد تا به عنوان دفتر مرکزی Science Ltd خدمت کند.

سال‌ها قبل از اینکه هرست از طریق برنامه حفظ شغل کووید-۱۹ بودجه خود را تأمین کند، این هنرمند در سال ۲۰۱۸ به دلیل اخراج ۵۰ کارمند Science Ltd مورد انتقاد قرار گرفت، تا حد زیادی به این دلیل که او آن را دوست داشت. سخنگوی شرکت گفت: این تغییرات به دلیل نیاز به کاهش هزینه‌ها نیست، بلکه به این دلیل است که می‌خواهند مبانی شرکت را کاهش دهند تا به یک روش ساده‌تر کار بازگردند. روزنامه هنری چه زمانی.

کار می تواند کاملاً کارخانه ای باشد، آنها پنجره یا تهویه هوا ندارند، بنابراین در تابستان خفه می شوید، سیگار می کشید (sic) و احساس راحتی نمی کنید، اما شکایت نکنید زیرا آنها با شما مانند یک ناراحتی سابق رفتار می کنند. . Graphic Assistant، در Science Ltd در Indeed 2018 نوشت: “به طور کلی، سر خود را پایین نگه دارید، این یک شرکت بسیار سلسله مراتبی است.” امن نیست، هر چند سال یکبار اخراج می شوند». Indeed.com Science (UK) Ltd. این شش بررسی برای کارمندان سابق دارد، و شرکت به طور کلی به طور متوسط ​​۲.۲ ستاره از ۵ را کسب کرده است.

موفقیت هرست در تامین بودجه برای کارمندان دولت در زمان اخراج بی نظیر نیست. در سال ۲۰۲۰، موزه Solomon R. Guggenheim در نیویورک وام ۵.۹ میلیون دلاری از برنامه حفاظت از حقوق و دستمزد دولت ایالات متحده دریافت کرد. در همان سال، گوگنهایم کارکنان خود را ۱۱ درصد کاهش داد و حقوق ریچارد آرمسترانگ، مدیر موزه، بین سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۱۹ را به ۴۰۰۰۰۰ دلار افزایش داد. وضعیت و تأثیر مالی تعطیلی اجباری و محدودیت‌ها بر موسسات هنری و سازمان‌های غیرانتفاعی.

دیمین هرست زمانی که کارگران کووید اخراج شدند 1.7 میلیون دلار دریافت کرد