رژیم لاغری سریع

هشدار سیل در مونتری – CBS San Francisco – Hefty News 25


سانتا کروز (CBSSF) — یک جبهه طوفان در حال نزدیک شدن به تشدید شدن صبح یکشنبه ادامه داد و کوه های سانتا کروز و منطقه مونترو را از یک لایه مرطوب مرطوب گرمسیری که در شمال هاوایی می بارید، با هشدار سیل در کلرادو و دولانا هدف قرار داد. آتش زخم های سواحل بیگ سور را می سوزاند.

این هشدارها از ساعت ۱۹:۰۰ روز یکشنبه اعمال می شود و تا ساعت ۶:۰۰ روز دوشنبه ادامه دارد که انتظار می رود طوفان در منطقه وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید: پلیس سن خوزه در حال تحقیق در مورد قتل، تیراندازی مرتبط با پلیس در نزدیکی SJSU است

سازمان هواشناسی گفت توافق خوبی برای قطع ساحل در امتداد سواحل مرکزی وجود دارد. بنابراین پتانسیل بیشتری برای بارش و حجم بیشتر وجود دارد. مناطق سانتا کروز و سانتا لوسیا سعی در کسب بالاترین امتیاز دارند. شاید در ۱ تا ۳ اینچ.

رشته کوه بیگ سور که از ژانویه تا فوریه توسط آتش سوزی های جنگلی نادر در کلرادو ویران شده است، نگرانی خاصی دارد.

سرویس هواشناسی گفت: «از آنجایی که جای زخم کلرادو هنوز در باران آزمایش نشده است، منطقه اطراف باید برای یک رانش زمین که به طور بالقوه بزرگراه ۱ را تحت تأثیر قرار می دهد آماده شود. اگر جاده مسدود است و/یا قطعی برق وجود دارد، مطمئن شوید که مواد مورد نیاز خود را دارید.

در خلیج فارس نیز سازمان هواشناسی از ساعت ۱۴ یکشنبه تا ساعت ۱۷ روز دوشنبه برای تپه های خلیج شرقی، کوه های دیابلو و کوه های سانتا کروز هشدار وزش باد صادر کرد. انتظار می رود که طوفان ها بر اقیانوس آرام، بلک هاوک، دره اسکاتز، بولدر کریک، دره دی، سی ساید، مونتری و مارینا تأثیر بگذارند.

هواشناسان بادهای جنوبی را با سرعت ۲۰ تا ۳۰ مایل در ساعت و طوفان تا ۴۵ مایل در ساعت پیش بینی می کنند.

بادها برای بهترین ملوانان جهان که در پایان فصل SailGP از خلیج سانفرانسیسکو شروع می‌کنند، می‌تواند سخت باشد.

بیشتر بخوانید: دستگیری: مرد ۸۴ ساله «دیلی» از بیرون خانه حمله کرد

کل زمین در دو ایستگاه آخر در سانفرانسیسکو به رقابت خواهند پرداخت و پس از آن تیم های ایالات متحده، ژاپن و استرالیا در یک مسابقه با هم رقابت خواهند کرد که برنده در پایان فصل یک میلیون دلار به خانه خواهد برد.

تا آخرین مسابقه یک قایق ۵۰ فوتی که آب را روی فویل می گذارد و می تواند به سرعت ۶۰ مایل در ساعت برسد، بادها در خلیج می وزند. هفته گذشته قایق های آمریکا و استرالیا واژگون شدند.

جیمی اسپیتل، کاپیتان آمریکا پس از بازی روز شنبه گفت: “آب و هوای فردا می تواند با روز معمول شما در سانفرانسیسکو متفاوت باشد.” امیدوارم یک پیست مسابقه خوب و نمایش خوبی داشته باشیم.»

اگرچه مجموع بارندگی برای شکستن چرخه خشکسالی در منطقه کافی نخواهد بود، اما کارشناسان هواشناسی انتظار دارند بارندگی در خلیج فارس به یک چهارم اینچ برسد.

سازمان هواشناسی اعلام کرد: میانگین کل بارندگی در اکثر مناطق بین ۰.۲۵ تا ۰.۵ اینچ است.

بنابراین هیچ معجزه ای در ماه مارس رخ نخواهد داد. کالیفرنیا فصل بارانی را در یک خشکسالی شدید به پایان می رساند.

نانسی رودریگز از خدمات شهری شرق خلیج گفت: «درسته، ما یک حرفه معجزه آسا داریم. هر چند سال یک بار در ماه مارس باران می بارد.

اخبار بیشتر: به روز رسانی: خدمات BART و Caltrain در سن برونو پس از آتش سوزی اواخر شب از سر گرفته می شود

مارس ۱۹۹۱ بود که واقعاً استاندارد یک معجزه ماهانه را تعیین کرد، زمانی که باران شدیدی بارید و ۶۰ درصد از میانگین بارش برف در عرض چند هفته به طور موثر از خشکسالی که در سال ۱۹۸۸ شروع شد جلوگیری کرد.