هشدارهای مربوط به طوفان t شدید صادر شد، ویدیو گرفته شده توسط تگرگ بزرگ – WCCO – Raft25 news


مینیاپولیس (WCCO) – طوفان هایی با تگرگ شدید و تندبادهای شدید از اوایل بعدازظهر دوشنبه از مینه سوتا عبور کرده است. اما طوفان های بیشتری برای این روز هشدار آب و هوای بعدی در راه است و ده ها زنگ گردباد قبلاً منتشر شده است.

اولین دور طوفان ها در صبح از جنوب غربی به شمال شرق در سراسر این ایالت موج زد و تنها متروی شمالی را قطع کرد. بسیاری از شهرستان‌ها در زمان وقوع طوفان تحت هشدار طوفان شدید بودند. طوفان در اوایل بعدازظهر عمدتاً از ایالت صاف بود.

برخی مجروحین گزارش شده است. در شیساگو، خطوط برق در نزدیکی دبیرستان منفجر شد. کلاس ها لغو شد.

در حالی که طوفان در صبح در ایالت جاری بود، بسیاری از مردم از بارش تگرگ شدید خبر دادند. اوایل صبح امروز در Canby، کاربر توییتر Tamie ویدیویی از بارش تگرگ ضبط کرد.

به گزارش سرویس ملی هواشناسی، گزارش های اولیه از بارش تگرگ شدید از غرب مینه سوتا تا شرق مینه سوتا در شمال شهرهای دوقلو گزارش شده است. در غرب مینه سوتا، برخی از مناطق بارش تگرگ بزرگتر از ۲ اینچ گزارش کردند.

هشدار بعدی هواشناسی: ناقوس گردباد منتشر شد

ناقوس های گردباد در بسیاری از شرق مینه سوتا و غرب ویسکانسین منتشر شده است. انتظار می رود آنها در ساعت ۲۲:۰۰ منقضی شوند

در حوالی زمان رفت و آمد در عصر، از ساعت ۵ تا ۶ بعدازظهر، یک رشته طوفان ممکن است درست در شمال شهرهای دوقلو، در امتداد کریدور بین ایالتی ۳۵ ایجاد شود.

Lisa Meadows هواشناس می گوید: «زمانی که ما با یک رشته رعد و برق مانند این مواجه می شویم، نشان دهنده وزش بادهای مستقیم است.

این یک نوار باریک است، اما طوفان می تواند آن را متوقف کند. علاوه بر وزش باد شدید، بار دیگر تگرگ نیز تهدیدی خواهد بود و احتمال وقوع گردباد را نیز نمی توان منتفی دانست.

خط طوفان ها با حرکت به سمت شرق گسترش می یابد، و برخی طوفان ها ممکن است در جنوب شرقی مینه سوتا ظاهر شوند، زیرا این خط به سمت غرب ویسکانسین حرکت می کند.

به نظر می رسد که چشم انداز آب و هوای دشوار برای بقیه روزهای امروز برای منطقه جنوب شرقی این ایالت، مانند رد وینگ، وینونا و آستین “بهبود” شده است. ضلع جنوب شرقی شهرهای دوقلو بخشی از افزایش خطر است. مناطق خطر کوچک و حاشیه ای آن منطقه را احاطه کرده اند.

شهرها و مناطق دوقلوی جنوب غربی در دهه ۸۰ دمای بالایی خواهند داشت، در حالی که در شمال به دلیل بارش باران و پوشش ابری چند درجه خنک‌تر خواهد بود.

در طول شب آرام خواهد بود و سه شنبه خشک و دلپذیر به نظر می رسد، با اوج ۷۶ و مخلوطی از خورشید و ابر.

طوفان ها در روز چهارشنبه باز می گردند و پتانسیل شدیدی دارند.

پنج شنبه می تواند رکوردی بی سابقه داشته باشد، با احتمال ۹۰ درجه در شهرهای دوقلو. پس از آن، با ورود به آخر هفته، دما کمی کاهش می یابد.