هت تریک دیوید پرون به آبی ها کمک کرد تا وایلد را ۴-۰ در بازی ۱ شکست دهند – WCCO


ST. پل، مینه سوتا (AP) – سال گذشته، دیوید پرون در زیرزمین خود قرنطینه شد، به صدای دویدن فرزندانش در طبقات گوش می داد و بیرون آمدن بلوز سنت لوئیس را از دور اول تماشا می کرد.

پیشکسوت ۱۵ ساله جناح راست با اعتماد به نفس قدردانی خود را برای بازگشت به پلی آف نشان داد.

بیشتر بخوانید: Wild Gear قبل از دور اول پلی آف NHL در برابر بلوز: “همه به صفر بازگشتند”

پرون یک هت تریک و یک پاس داشت تا آبی ها را با مینه سوتا وایلد ۴-۰ در دوشنبه شب در بازی ۱ سری دور اول آنها بیرون آورد، یک سال پس از اینکه COVID-19 از آن در خارج از فصل جلوگیری کرد.

پرون که برای سومین بار در سنت لوئیس بازی می کند و چهاردهمین بازی خود را با سه گل در تاریخ فرنچایز منتشر کرده است، گفت: “این یک راه طولانی بود.” “من بسیار مفتخرم که نت آبی پوشیده ام.”

رایان اوریلی یک گل و یک پاس به ثمر رساند، توری کروگ سه پاس گل داد، و ویل هوسو در اولین بازی خود برای آبی ها ۳۷ سیو انجام داد، که روی یخ خانگی از تیم وایلد که با آنها به مسیر خود رسیدند، پیش افتاد. در سالهای اخیر.

بلوزهای مطمئن با مسدود کردن ۱۷ شوت، مسدود کردن خطوط با پاس دادن و تسلط بر هر دو تیم ویژه، به سرعت به مرکز انرژی Xcel اطمینان دادند، دوره اول را ۲-۰ پیش بردند و هرگز اجازه ندادند تماشاگران وارد شوند – که وایلد قبل از شروع فصل پس از آن خیلی برای بازی فشار آورد – تبدیل شد. یک عامل.

کریگ بروب، سرمربی آبی ها گفت: “این بخشی از بازی است و مهم است، اما ما برای مدتی طولانی تیم جاده ای خوبی بوده ایم.”

به طور خاص از نظر قدرت بازی، او با ۲۹.۴ درصد امتیاز در ۴۱ بازی خارج از خانه در این فصل در صدر لیگ قرار گرفت. پرون در هر یک از دو بازی اول قدرت برای آبی ها گلزنی کرد که در ضربات پنالتی ۶ بر ۶ به پایان رسید.

دیوید پرون از سنت لوئیس بلوز در سومین دوره بازی اول هت تریک مقابل مینه سوتا وایلد را جشن گرفت. (عکس از دیوید بردینگ / گتی ایماژ)

این بزرگ‌ترین منبع ناامیدی وایلد در شبی بود که با آتش‌سوزی‌های نادرست در نزدیکی و صدای تق تق در قطب‌ها مشخص شد. آنها در دو وقت اول در شوت های ۵۵ بر ۲۸ برتری داشتند اما ۱۴ تای آنها از کنار دروازه گذشت.

دین اوسون، مربی وایلد، گفت: «دیدگاه ما این است که ما خیلی خوب بودیم. موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم و در طرف مقابل چیز زیادی ندادیم. این به ما چیزهای مثبت زیادی در آینده خواهد داد.”

بازی ۲ اینجا چهارشنبه شب است، قبل از اینکه سریال به سمت جنوب به سنت لوئیس حرکت کند.

مارک آندره فلوری گل وایلد را بر آل استار کم تالبوت برد که در ۱۶ بازی اخیر خود ۱۳-۰-۳ رفته است. فلوری، برنده فعلی جام وزینا و سه بار قهرمان جام استنلی، در ۲۱ مارس در تجارت از شیکاگو خریداری شد.

بیشتر بخوانید: وایلد برای دور اول سری پلی آف با بلوز سنت لوئیس آماده است

وایلد اصرار داشت که نباید تصمیم بدی گرفته شود و هر دو دروازه بان در طول فصل بعد مورد نیاز خواهند بود، اما اگر آنها تیم های ویژه خود را تشکیل ندهند، ممکن است کوتاه مدت باشد. وایلد با وجود یک بازی قدرتمند که در NHL رتبه هجدهم را کسب کرد و یک پنالتی که در لیگ بیست و پنجم بود، رکوردهای امتیاز را برای برد (۵۳) و امتیاز (۱۱۳) به دست آورد تا از آبی ها برای مقام دوم در بخش مرکزی پیشی بگیرد.

فلوری پس از یک پنالتی توسط ایوان بارباشف، با قدرت شروع کرد، اما کمتر از سه دقیقه بعد، پرون “آبی ها” را به روی تخته آورد. پس از اینکه برادن شان به سر مت دامبا، مدافع وایلد ضربه زد و او را از پا درآورد، جردن گرین وی برای انجام کارهای خشن دعوت شد تا آبی ها برای اولین بار بازی کنند. پرون در یک ریباند گلزنی کرد و بدن خود را به جلو پرتاب کرد تا روی زانوهایش فرود بیاید، پس از اینکه چوب او کمی قبل از پایان زمان اضافی اسکیت باز به پاک پیوست.

فلوری ۲۷ شوت را متوقف کرد.

حسین توسط جردن بینینگتون انتخاب شد، که آبی ها را تا رسیدن به عنوان قهرمانی جام استنلی به عنوان بازیکن تازه وارد در سال ۲۰۱۹ حمایت کرد. حداقل در بازی اول، بی‌تجربه بودن دوباره در دروازه سنت لوئیس اهمیتی نداشت.

هوسو گفت: «برای اولین بازی پلی آف خیلی خوب است. “ما بلافاصله آماده بودیم.”

این پلتفرم در یک سری ۹۲ بازی پلی آف حرفه ای، زمانی که لحظات شدیدتر هستند، زمان زیادی روی یخ دارد. اما سال گذشته هیچ‌کدام، زیرا او مجبور بود تا زمانی که آبی‌ها کلرادو را درگیر کردند، با این ویروس کنار می‌آمد.

پرون گفت: “بدترین چیز این است که بخشی از یک تیم نباشی، بلکه تا جایی که می توانی کمک کنی.” “من به معنای واقعی کلمه دیوانه هستم.”

پرون در برابر دوست – و هموطن خود از کبک – فلوری که با او در تیم وگاس بازی کرد که در سال ۲۰۱۸ به فینال جام استنلی رسید و در سال ۲۰۱۵ با پیتسبورگ بازی کرد.

“ما یکدیگر را خیلی خوب می شناسیم. او تیرانداز خوبی است. فلوری گفت که او همیشه یک تهدید آنلاین است. “به نظر می رسد که هر جن در بازی قدرت فقط به چوب او ختم می شود.”

یادداشت

آبی ها به دلیل مصدومیتی که در بازی ماقبل آخر فصل عادی آنها رخ داد، مدافع مارک اسکاندل (پایین تنه) را تحمل کردند. جای او در جفت سوم را نیکا میکولا گرفت. … مدافع الکس گالیگوسکی به برجسته ترین خراش سالم برای وایلد تبدیل شده است. … آخرین باری که “وایلد” در پلی آف روی یخ خانگی برتری داشت در سال ۲۰۱۷ بود، آبی ها در دو بازی اول در مینه سوتا پیروز شدند و در پنج بازی این سری را از آن خود کردند.

اخبار بیشتر: کسب‌وکارهای سنت پل با سری پلی‌آف وحشی «مشغول دیوانه» هیجان‌زده هستند.

(کپی رایت ۲۰۲۲ آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است. این مطالب قابل انتشار، پخش، بازنویسی یا توزیع نیست.)