هاردن و آمباد با شکست ۶۶ رز کلیپرز دوبل کردند – اخبار Raft25


دیک ریورز، مربی فیلادلفیا ۷۶رز، حتی پس از دیدن دو گل جیمز هاردن و جوئل امبید در پیروزی متقاعد کننده ۲۵ امتیازی مقابل لس آنجلس کلیپرز در جمعه شب، فکر نمی کند تیمش هنوز در بهترین حالت خود قرار دارد.

این باید یک خبر بد برای بقیه کنفرانس شرق باشد.

هاردن ۲۹ امتیاز و ۱۵ ریباند و امبد ۲۷ امتیاز و ۱۰ ریباند به دست آوردند تا سیکسرز با نتیجه ۱۲۲ بر ۹۷ پیروز شود.

اول باید یکی دو تا باشد، درست است. بقیه ادامه خواهند داشت. پس از اینکه فیلادلفیا برای سومین بار متوالی فیلادلفیا (۲۷-۲۶) را شکست داد، میامی هیت نیمه اول را برد. مقام اول کنفرانس شرق.” گفت.

برای اولین بار از زمانی که هاردن از بروکلین نتز در یک معامله پرفروش در ۱۰ فوریه خریداری شد، ستاره های سیکسرز دو برابر شده است.

حتی در حالی که ۶۶ بازیکن خود را برای بازی حساس یکشنبه با فونیکس سانز آماده می‌کنند، هاردن اذعان می‌کند که هنوز در کار است و کمتر از یک ماه تا مرحله پلی‌آف فاصله دارد.

هاردن که از زمان پیوستن به فیلادلفیا میانگین ۲۳ امتیاز و ۷.۶ ریباند را کسب کرده است، می گوید: “همه چیز خوب پیش می رود، اما ما هر روز روی عملکرد و جزئیات تمرکز می کنیم.” ما راه های مختلفی برای پیروزی در مسابقات انتخابی خواهیم داشت و باید برای آن آماده باشیم.”

هاردن در کوارتر اول و دوم عملکرد وحشتناکی داشت و ۲۵ امتیاز و ۱۱ ریباند به دست آورد. او برای اولین بار در ۱۲ سال زندگی حرفه ای خود، این کار را در یک ساعت و نیم انجام داد.

هاردن و لبرون جیمز از لس آنجلس لیکرز تنها دو بازیکن لیگ هستند که با حداقل ۲۵ امتیاز در این بازی دبل کردند.

وقتی ضربه می زنند بهتر می شود. هاردن گفت: «امشب یکی از آن شب‌هایی بود که در آن احساس خوبی داشتم.

این سی و هشتمین ضربه دوگانه است که در رده هفتم لیگ قرار دارد. او همچنین دو ست بزرگ و یک سیو در یک شب برای سیکسرز داشت که ۸ سیو و ۱۲ ریباند داشت.

ما هماهنگ و متمرکز بودیم. ما به صورت فیزیکی بازی کردیم. امید گفت ما بالاتر از آنها بودیم.

امیر کافی ۲۱ امتیاز و آیزایا هارتنشتاین ۱۶ امتیاز و ۸ ریباند برای کلیپرز به دست آوردند که ۵ امتیاز متوالی از دست داده اند و در سه بازی اخیر خود حداقل ۱۲ امتیاز کسب کرده اند.

کلیپرز پنج امتیاز اول بازی را به دست آوردند، قبل از اینکه این شش امتیاز ۲۱-۲ را به تسلیح برسانند که در آن هاردن ۸ گل و ماتیاس تیبول شش گل به ثمر رساندند. پرتاب های آزاد هاردن در پایان کوارتر اول با نتیجه ۱۱-۳۲ اختلاف را به ۱-۳۲ کاهش داد.

کلیپرز با نتیجه ۶-۱۷ پاسخ داد تا به عدد ۱۰ نزدیک شود، اما فیلادلفیا با ۸ امتیاز متوالی پاسخ داد و در اولین اینینگ از مسیر خارج شد.

در نیمه اول تیم ۶۶ با نتیجه ۶۴ بر ۴۳ پیش بود. بالاترین امتیاز در کوارتر چهارم ۲۸ امتیاز بود.

تایرون لیو سرمربی کلیپرز گفت: “ما در حال شکست بودیم. آنها واقعا خوب بازی کردند و بهترین عملکرد خود را ندادند.” از مسابقه

خوش آمدی

دیک ریورز، مربی سیکسرز که هفت فصل هدایت کلیپرز را بر عهده داشت، نیمه اول جدول رده بندی را تمجید کرد. برای اولین بار از زمانی که ریورز در پایان فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۹ اخراج شد، او در بازی کلیپرز بسیار خوشحال شد.

ریورز ۲-۲ در برابر تیم سابق خود گفت: “در پایان دستم را فشردم. من نمی دانم چگونه با مربی شوت بزنم. آیا به من نشان می دهی چگونه وسایل نقلیه بگیرم یا اخراج شوم؟”

تخته ها

۷۶ers: فیلادلفیا ۱۹-۱۰ مقابل کنفرانس غرب. بی تیبول ۱۳ امتیاز، توبیاس هریس ۱۲ و ترز ماکسی ۱۱ امتیاز.. امبد در لیگ برتر با ۷۴ کوارتر در این فصل و عملکرد او در ده ها امتیاز. هاردن به ۱۶۶مین بازیکن تاریخ لیگ تبدیل شد که در دوران حرفه ای خود ۴۵۰۰ ریباند دفاعی به ثبت می رساند.

کلیپرز: ترنس مان و رجی جکسون ۱۲ گل به ثمر رساندند.