نوشته Jacob Riis House می گوید آب برای نوشیدن بی خطر است – Raft25 اخبار نیوز


نیویورک شهر نیویورک می گوید آب در خانه های جیکوب ریس برای نوشیدن بی خطر است.

این امر پس از یک معکوس خیره کننده توسط شهر در آزمایشات اخیر انجام شد که در آن آرسنیک در آب در مجتمع مسکونی عمومی دهکده شرقی یافت شد.

سپس شهرداری اعلام کرد که نتایج آزمایش دقیق نیست و شرکت آزمایش کننده مسئول است.

شهردار اریک آدامز روز شنبه به خانه‌های جیکوب ریس رفت و ویدیویی را در توییتر به اشتراک گذاشت که او از شیر آب می‌نوشید.

کمیسر بهداشت، دکتر، به او پیوست. اشوین واسان

هر دو از یک لیوان آب لذت می برند.

آدامز گفت: “من واقعاً می خواستم با دپارتمان بهداشت و بهداشت روانی خود، دکتر واسان و بقیه اعضای تیم به ساکنان ریس هاوس نشان دهم که نوشیدن آب اشکالی ندارد.” “من آن را می نوشم. آب قابل شرب است.”

اما برخی به دیو کارلین از CBS2 گفته اند که ویدیوی شهردار هنوز کاملاً اطمینان بخش نیست.

یکی از مردان گفت: “شهردار مقداری از شیر آب یک ساختمان را درست پشت سر من ۱۱۸ نوشید، اما من هنوز قانع نشده ام.” “این یک نوع تسکین است، اما من هنوز یک فرد بسیار محافظت کننده هستم و به دلیل اقدامات امنیتی و ایمنی خودم… کمی بیشتر صبر می کنم تا واقعاً آن را به خودم بفروشم.”

دیزی بائز، مدیر منطقه گفت: «شهر گفت که خوب نیست. حالا می گویند خوب است.» «آزمایش را انجام دادند، اما این اضطرابی را که این ساکنان از قبل دارند از بین نمی برد. الان به چه کسی اعتماد دارند؟ “

این شهر ده ها صفحه از نتایج آزمایشگاهی را منتشر کرد تا توضیح دهد که چه اشتباهی رخ داده است.

این شهر ادعا می کند که شرکت مسئول بررسی نمونه های آب نتایج را جعل کرده است. یک سند می گوید که فقط آزمایشگاه آرسنیک را به نمونه های آزمایشی وارد کرده است. یک طرف می گوید[Environmental Monitoring and Technologies] با عقب نشینی از آن نتایج، دیگری می گوید: “نتایج اولیه اشتباه بود.”

شرکت دیگری وارد شده و اکنون نمونه ها از نظر آرسنیک منفی است.

گزارش کریستینا فن را ببینید

وقتی شهر می گوید آب فاقد آرسنیک بود، خانه جیکوب ریس آتش می گیرد

۰۲:۱۵

می دانم که هشت روز گذشته برای ساکنان خانه های جیکوب ریس سخت بوده است، اما امروز صبح اداره بهداشت و بهداشت روانی شهر نیویورک نتایج آزمایش نهایی را برای آلاینده ها بررسی کرد و دریافت که آب در محدوده آب آشامیدنی EPA است. استانداردهای کیفیت آب می‌توانیم با اطمینان بگوییم که آب Riis Huse از زمان آغاز آزمایش‌های اولیه در ماه آگوست، عاری از مقادیر قابل‌توجهی آرسنیک بوده و مطابق با استانداردهای EPA است. من از ساکنان خانه ریس کاری نمی خواهم. آدامز در بیانیه‌ای گفت: «من نمی‌کنم، به همین دلیل قبلاً به خانه‌های ریس رفته‌ام و خودم آب آن را نوشیده‌ام.

آدامز همچنین گفت که شهر معتقد است آزمایش‌هایی که باکتری لژیونلا را نشان می‌دهد نیز نادرست است.

همانطور که کارشناسان بهداشت عمومی خاطرنشان کردند، بیماری لژیونرها از طریق آب آشامیدنی قابل انتقال نیست. علاوه بر این، ما به طور فعال داده‌های نظارت لژیونلا را بررسی می‌کنیم و هیچ مورد گزارش یا تایید شده‌ای از بیماری لژیونر در خانه‌های Reyes در ۱۲ سال گذشته پیدا نکرده‌ایم. شهردار گفت: ماه ها.

بعدازظهر شنبه، دیو براسول، ساکن جیکوب ریس، مقداری آب و غذا گرفت و می‌گوید که سالخورده و ناتوان است. هزاران ساندویچ به عنوان کمک سیاستمداران، فعالان اجتماعی و شرکت های خصوصی به این ساکنان اهدا شد.

او گفت: “مردم نیویورک، مردم شورای شهر… رهبران منطقه به جامعه کمک می کنند.” آنها کاری را که باید انجام دهند، انجام می دهند.”

بیشتر بخوانید: جومان ویلیامز، دادستان کل نیویورک، از مستاجران آدامز در خانه جاکوب ریس، شهردار نیویورک به دلیل واکنش آنها به آرسنیک موجود در آب انتقاد کرده است.

چند تن از سیاستمداران شهر خواستار بررسی کامل این وحشت هستند که به گفته آنها به شکستی غیرضروری تبدیل شده است.

جومان ویلیامز، دادستان کل، از جمله کسانی بود که از نحوه رسیدگی به این موضوع انتقاد کرد. او گفت: «نیویورک دوباره در آزمون رانندگی خود مردود شد.

برای خواندن بیانیه سازمان دیده بان محیط زیست و فناوری، اینجا کلیک کنید.