نه فقط تو طبق گزارش ها، مدیر عامل دیزنی فکر می کند که پارک های موضوعی او بسیار گران هستند.


خبرنگار آماندا کراوز در مقابل قلعه سیندرلا در دنیای دیزنی ژست می گیرد.

امسال، دیزنی قیمت ها را در پارک های اصلی خود افزایش داد.آماندا کراوز / خودی

  • وال استریت ژورنال گزارش می دهد که مدیر عامل دیزنی نگران افزایش قیمت در پارک های موضوعی خود است.

  • باب ایگر روز یکشنبه، کمتر از یک سال پس از ترک این شرکت، به‌عنوان مدیرعامل دیزنی به‌عنوان مدیر عامل شرکت دیزنی بازگشت غافلگیرکننده‌ای داشت.

  • قیمت ورودی روزانه پارک های تفریحی دیزنی امسال به ۱۸۹ دلار افزایش یافته است.

اگر احساس می کنید هزینه های روزمره در چند سال گذشته بسیار گران شده است، تنها نیستید.

وال استریت ژورنال روز چهارشنبه به نقل از افراد نزدیک به او گزارش داد که باب ایگر، مدیرعامل دیزنی معتقد است قیمت‌ها در پارک‌های این شرکت بسیار بالاست.

این روزنامه گزارش داد که ایگر که روز یکشنبه پس از ترک شرکت کمتر از یک سال پیش برای پست مدیرعاملی درخواست داد، به طور طولانی از تصمیمات جانشین خود، باب چاپک، به دوستان خود شکایت کرد. منابع به روزنامه گفتند که او از افزایش قیمت در پارک‌های دیزنی، از جمله والت دیزنی ورلد و دیزنی لند، ناراحت است.

به گفته مردم، ایگر که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۲۰ دیزنی را رهبری کرد و تا پایان سال ۲۰۲۱ به‌عنوان رئیس هیئت مدیره فعالیت خواهد کرد، احساس می‌کرد که چاپک بر روی تجارت استریم دیزنی تمرکز کرده است که به قیمت سایر بخش‌ها تمام می‌شود و پارک‌ها و تلویزیون‌های شرکت تمام شده است.

ایگر گفت: «این روح شرکت را می کشد.

دیزنی به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

دقیقاً مشخص نیست که Egger به چه قیمت هایی اشاره کرده است. قیمت بلیت ها در سال جاری به همراه هزینه امتیازات افزایش یافته است. دیزنی همچنین گفت که بیشتر روی هتل ها کار می کند. چاپک در ماه می به سرمایه گذاران گفت که مردم ۴۰ درصد بیشتر از قبل از همه گیری در پارک های موضوعی دیزنی هزینه می کنند.

والت دیزنی ورلد این ماه اعلام کرد که قیمت پذیرش روزانه از ۸ دسامبر افزایش خواهد یافت. در حال حاضر گران ترین بلیط ۱۵۹ دلار است. به زودی ۱۸۹ دلار خواهد شد. هزینه کارت سالانه نیز افزایش می یابد.

امسال، دیزنی همچنین قیمت بلیط های روزانه و سالانه را در استراحتگاه دیزنی لند کالیفرنیا افزایش داد و هزینه افزونه skip-it، Genie Plus را کاهش داد.

مقاله اصلی را در Business Insider بخوانید