نه دانکن، اما به نظر می رسد استو یک فانوس مگس خالدار دارد – dl-it dl-it


شیرین شده

خوشبختانه تا کنون فقط یک مورد پیدا شده است.

پرواز یک فانوس خالدار در تاکستانی در کوتزتاون، پنسیلوانیا. مت راک/آسوشیتدپرس، فایل

پورت استو، ماساچوست ابتدا دو مکان دانکین را از دست داد، سپس به یک شهر مشهور ملی تبدیل شد که دو مکان دانکین را به قدری از دست داد که مجبور شدند با ویدیویی پاسخ دهند که همه چیز را در مورد آنها توضیح دهد. یک عمل شما دارید.

و حالا بالاخره چیزی دارند که واقعا نمی خواهند: فانوس های خالدار.

اگر تحولات ریشه‌شناسی مهمی را دنبال کرده باشید، می‌دانید که مگس فانوس خالدار یک حشره بسیار مهاجم بومی آسیا است که برای اولین بار در پنسیلوانیا، ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۴ کشف شد. در ماساچوست، این حشره قابل توجه اولین بار در سال گذشته با پیدا شدن در تاریخ خبرها خبرساز شد. هجوم به گروهی از درختان در فیچبورگ.

آنها اکنون در استو هستند – یا حداقل یکی از آنها روز سه شنبه توسط مردم محلی در حال چیدن انگور در منطقه حفاظت شده شهر کشف شد.

این اداره در یک پست فیس بوک خاطرنشان کرد: “در حال حاضر هیچ آفت شناخته شده ای در استو وجود ندارد، اما ما ساکنان را تشویق می کنیم که چند دقیقه ای را صرف جستجوی این حشره بزرگ و رنگارنگ کنند که آفت اصلی محصولات میوه و صنعت شراب است.” است. “

اگر فانوس ها قادر به تولید مثل باشند، این می تواند مشکل بزرگی برای استو باشد، که در پاسخی ویدئویی به یک داستان WBZ در مورد شرایط صحرای دانکن اشاره کرد که شهر در حال حاضر پر از پارک ها و مزارع است. این برای نمایش دونات سیب خوب است، اما نه برای انتخاب خوشمزه ای که ممکن است فانوس های خالدار خلاقانه را جذب کند.

Stow اولین جایی در ماساچوست نیست که امسال فانوس را می بیند. در واقع، وزارت منابع کشاورزی ایالتی یک آفت در اسپرینگفیلد در ماه اوت اعلام کرد. اما علی‌رغم گزارش‌هایی مبنی بر اینکه شهروندان مجبور بودند در ابتدای ورود این حشره به خاک ایالات متحده برای نابود کردن آن برنامه‌ریزی کنند، از آن زمان مشخص شد که این حشره نامطلوب است.

جنیفر فورمن اورث، زیست‌شناس ایالتی زیست‌محیطی، پس از تهاجم فیچبورگ در سال گذشته به Boston.com گفت که یک کمپین عظیم ریشه‌کنی آفات می‌تواند برای کسانی که ممکن است در میان جمعیت تشنه‌ی خون به دام افتاده باشند، آزاردهنده باشد. حشرات به ظاهر مشابه اما بی ضرر عواقب ناگواری دارند. (توضیح خواهیم داد.) در عوض، هرکسی که فکر می کند ممکن است پنکه خالدار داشته باشد، باید وضعیت را به صورت آنلاین از طریق برنامه گزارش آفت ارائه شده گزارش کند.