نحوه عملکرد مشاغل محلی برای شرکت کنندگان – Raft25 اخبار نیوز


آستین (KXAN) – جشنواره موسیقی South by Southwest از دوشنبه آغاز شد، به این معنی که می توانید موسیقی زنده را در سراسر شهر تماشا کنید.

یک هفته از شروع رالی SXSW EDU در ۷ مارس می گذرد و همه SXSW ها در ۱۱ مارس پیگیری را آغاز کردند، زمانی که سازمان دهندگان تا کنون به مطبوعات گفتند که حضور حدود ۲۰٪ کمتر از سال ۲۰۱۹ بوده است.

این چیزی است که افرادی که قبلاً اینجا بوده اند متوجه می شوند.

جمال جانسون، یک رقصنده محلی، گفت: “به همین دلیل است. من فکر می کنم ما هنوز در حال تلاش برای کشف همه چیز هستیم، می دانید، همه گیری هنوز ادامه دارد.”

جانسون نزد حدود ۱۰ جنوبی رفت.

جی استایلز همچنین در چندین منطقه جنوبی به آستین سفر کرده است. تجارت در باران گفت او آن را دریافت کرد در مقایسه با هفته های اخیر انتخاب شده است، اما نه مانند جنوب به سال عادی.

استایلز، مدیر بار ۵۱۲ در ۶th Dance and Night Club، گفت: “ما کارکنان اضافی، الکل اضافی اضافه کرده ایم – ما آماده ایم.”

فیلیپ براون، سرآشپز و صاحب استیک خانه وینس یانگ موافقت کرد.

او به KXAN نوشت: “SXSW تاکنون با ما بسیار خوب رفتار کرده است.”

KXAN بررسی شده است و هنوز هم می توانید اتاق های هتل را در مرکز شهر آستین پیدا کنید. قبل از همه‌گیری، بیشتر اتاق‌های جشنواره فروخته شد، اگر نه همه.

با این حال، در حال حاضر به دلیل افزایش تقاضا، نرخ اتاق بسیار بالاتر است. قیمت ها از ۴۵۰ دلار در Fairmont در دوشنبه شب و ۱۴۰۰ دلار در هتل Van Zandt شروع می شود.

استایلز و جانسون هر دو هنوز امیدوارند که با شروع موسیقی، ترافیک را افزایش دهند.

او گفت: «ما تازه از شر Mediaweek خلاص می شویم، بنابراین به هفته موسیقی می رویم، هنوز نمی توانیم بگوییم. اما فکر می‌کنم دیدن مردمی که به شهر می‌آیند بسیار خوب است.» او

دیگرانی که برای اولین بار اینجا هستند گفتند که این فقط برای دیدار نبود، بلکه فراتر از انتظارات بود.

آکانکشا جوئل در جریان بازدید از دبی گفت: شنیدم که ساوتبی مربی کوواسیلا بوده است. فکر می‌کنم به دلیل ارتباطات غیراخلاقی که ایجاد کردم، South by هیجان‌انگیزتر از چیزی بود که انتظار داشتم.»

جوئل در زمینه تبلیغات فعالیت می کند اما به فناوری هایی مانند NFT علاقه مند است.

او گفت: «فکر می‌کنم بعد از بیرون آمدن از Quid، که مدت‌هاست وجود داشته است، لذت‌بخش است که یک قدم به عقب برگردیم و آن را برای یک بار پشت سر بگذاریم و به آینده و اینکه دنیا به کجا می‌رود فکر کنیم.» او گفت.

امانوئل کاسرس سال گذشته به SXSW پیوست، اما گفت که حضور حضوری بخشی از یک “اکوسیستم” متفاوت است.

کاسرس که پرویی است اما دارای مدرک MBA در میامی است، گفت: «ما می‌توانیم در اینجا رو در رو ارتباط برقرار کنیم، که شگفت‌انگیز است. شگفت آور است که چگونه این نوآوری و محتوا – هنر، فیلم، موسیقی – به شما انگیزه می دهد که به خلقت ادامه دهید، اینطور نیست؟

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر