نحوه درخواست طرح بخشودگی وام دانشجویی بایدن – اخبار Raft25


بخشش وام را با استفاده از متن نشان می دهد
اگر واجد شرایط هستید، باید یادآوری برای درخواست بخشش وام دانشجویی تنظیم کنید.

گتی ایماژ / istockphoto

پرزیدنت بایدن اخیراً کار بزرگی انجام داده است اطلاعیه کاهش بدهی وام دانشجویی، توضیح می دهد که تا ۲۰۰۰۰ دلار بدهی وام دانشجویی میلیون ها آمریکایی را پرداخت می کند. در واقع، بایدن گفت، تقریباً ۲۰ میلیون نفر بر اساس طرح جدید واجد شرایط لغو کامل بدهی خواهند بود.

اکنون یک نسل کامل برای حداقل تلاش برای گرفتن مدرک دانشگاهی با بدهی های ناپایدار مواجه شده است. بار آنقدر سنگین است که حتی اگر فارغ التحصیل شوید، ممکن است نتوانید به زندگی طبقه متوسطی که زمانی فراهم می کردید برسید. بایدن با تشریح طرحی که حدود ۴۳ میلیون دانشجوی وام گیرنده فدرال را تحت تأثیر قرار می دهد، گفت.

بایدن همچنین از تمدید دیگر توقف بازپرداخت وام های دانشجویی فدرال تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ (از سرگیری پرداخت ها در ژانویه) خبر داد.

با این حال، بخش بخشودگی وام در مورد وام گیرندگان خصوصی وام دانشجویی، که طبق گزارش MeasureOne 2021 حدود ۸٪ از کل بدهی وام دانشجویی معوق در ایالات متحده را تشکیل می دهند، اعمال نمی شود. اگر در این دسته قرار می گیرید، ممکن است بخواهید به روش های دیگر برای پس انداز پول، مانند پرداخت وام دانشجویی نگاه کنید. ببینید وام دهندگان خصوصی چه پیشنهادی دارند.

برای وام گیرندگان وام دانشجویی فدرال، در اینجا نحوه درخواست بخشودگی بدهی آمده است.

چه کسانی واجد شرایط طرح بخشش وام دانشجویی بایدن هستند؟

قبل از اینکه نگران درخواست بخشش وام دانشجویی تحت برنامه جدید دولت بایدن باشید، باید مطمئن شوید که واقعا واجد شرایط هستید. اینها معیارهایی هستند که باید رعایت کنید.

  • شما دارنده فعلی وام دانشجویی فدرال هستید
  • درآمد شما کمتر از ۱۲۵۰۰۰ دلار در سال یا درآمد خانوار شما کمتر از ۲۵۰۰۰۰ دلار در سال است.
  • شما با وام هایی از وزارت آموزش و پرورش از یک کمک مالی Pell بهره مند هستید (این برای تحمل بیشتر لازم است)

اگر هیچ یک از موارد بالا در مورد شما صدق نمی کند یا اگر وام دانشجویی خصوصی دارید، حتما بررسی کنید که وام دهندگان وام خصوصی چه پیشنهادی دارند. تامین مالی مجدد وام دانشجویی، که اساساً به معنای جایگزینی وام موجود خود با وام دیگری با نرخ بهره بهتر است، اگر به دنبال پس انداز در بلندمدت هستید، گزینه خوبی است. در اینجا نحوه شروع شما آمده است.

نحوه درخواست برای برنامه بخشش وام دانشجویی بایدن

اگر کادرهای بالا را علامت بزنید، ممکن است تحت این طرح جدید واجد شرایط بخشش وام دانشجویی باشید. فقط به خاطر داشته باشید که کسر شما محدود به مقدار بدهی است (بنابراین اگر کمتر از ۱۰۰۰۰ دلار بدهی دانشجویی فدرال دارید، نمی توانید پول اضافی دریافت کنید).

اکنون که می دانید واجد شرایط هستید، باید یادآوری برای درخواست بخشش تنظیم کنید. شما می توانید برای دریافت اطلاعیه از وزارت آموزش و پرورش در هنگام باز شدن برنامه ثبت نام کنید. مقامات کاخ سفید گفتند که این اپلیکیشن احتمالا در اوایل اکتبر باز خواهد شد.

وام گیرندگان واجد شرایط تشویق می شوند تا تا ۱۵ نوامبر ۲۰۲۲ برای “دریافت تسهیلات قبل از انقضای مهلت پرداخت در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲” اقدام کنند. اما شما زمان خواهید داشت. آخرین مهلت درخواست ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ است.

شما درخواستی را از طریق وزارت آموزش و پرورش ارائه خواهید کرد که در آن مراحل دقیقی را که باید انجام دهید تشریح می کند. احتمالاً باید ثابت کنید که آستانه درآمد بالایی دارید و بدهی وام دانشجویی فدرال دارید، بنابراین مطمئن شوید که مدارک مناسب را جمع آوری کنید تا زمانی که درخواست در دسترس قرار گیرد آماده باشید.

کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد: این برنامه حداکثر تا پایان پایان سال تعلیق وام دانشجویی فدرال در دسترس خواهد بود. این سازمان افزود: ۸ میلیون وام گیرنده به دلیل سوابق مالی و درآمد خود می توانند به طور خودکار از تخفیف برخوردار شوند. داده ها اکنون در اختیار وزارت آموزش و پرورش است.

کاخ سفید افزود که به لطف کمک مالی ایالات متحده، بخشودگی بدهی دیگر به عنوان درآمد مشمول مالیات برای اهداف مالیات بر درآمد فدرال تلقی نخواهد شد.

سوالات متداول در مورد تحمل وام دانشجویی

پس از اینکه بایدن بخشودگی وام دانشجویی را اعلام کرد، جستجوها در گوگل بالا گرفت و فدرال کمک دانشجویی بازدیدهای زیادی داشت که سایت به تاخیر افتاد. بنابراین در اینجا برخی از سؤالات متداول مرتبط با اخبار وجود دارد.

بورسیه بریج چیست؟

همانطور که در مورد طرح بخشش وام دانشجویی دولت بایدن تحقیق می کنید، اغلب با اصطلاح “پل گرانت” روبرو می شوید. بورسیه Pell نوعی کمک مالی است که می توانید بر اساس نیاز مالی خود دریافت کنید، همانطور که توسط وزارت آموزش و پرورش در طول درخواست رایگان برای کمک دانشجویی فدرال (FAFSA) تعیین شده است. روند برنامه.

درآمد مورد انتظار شما، وضعیت دانشجویی، هزینه های مدرسه و موارد دیگر در نظر گرفته می شود. همچنین، مدرسه شما باید در برنامه ثبت نام کرده باشد. برای جزئیات بیشتر حتما با دفتر کمک مالی مدرسه خود تماس بگیرید.

این نوع کمک مالی، که معمولاً نیازی به بازپرداخت ندارد، برای دانشجویانی در نظر گرفته شده است که “نیاز مالی استثنایی نشان می دهند و هنوز مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد یا حرفه ای دریافت نکرده اند.”

کمک های دانشجویی فدرال در وب سایت خود اعلام کرد که حداکثر جایزه Pell Grant برای سال تحصیلی ۲۰۲۲-۲۳ کمتر از ۷۰۰۰ دلار بوده است.

از سال ۱۹۸۰، هزینه کل کالج های دولتی و خصوصی چهار ساله تقریباً سه برابر شده است، حتی پس از محاسبه تورم. مدرک دانشگاه دولتی برای دانشجویان خانواده های کارگری در نظر گرفته شده است، اما اکنون تنها یک سوم را پوشش می دهد. کاخ سفید با اعلام تصمیم خود در مورد بخشودگی وام های دانشجویی، گفت که بسیاری از دانشجویان خانواده های کم درآمد و متوسط ​​را چاره ای جز گرفتن وام برای کسب مدرک خود باقی نگذاشته است. یک دانشجوی کالج به طور متوسط ​​ترک تحصیل می کند و حدود ۲۵۰۰۰ دلار بدهکار است.

آیا تعلیق وام دانشجویی دوباره تمدید می شود؟

همانطور که گفته شد، توقف “نهایی” پرداخت وام دانشجویی تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ تمدید شده است.

رئیس جمهور گفت: «در حالی که اقتصاد به بهبودی خود ادامه می دهد، موارد ابتلا به کووید-۱۹ همچنان بالا است و رئیس جمهور تصریح کرده است که کمک های همه گیر باید مسئولانه مدیریت شود تا مردم متحمل آسیب های مالی غیر ضروری نشوند». در شرایط فعلی. بیانیه مطبوعاتی

آیا برنامه های دیگری برای بخشش وام دانشجویی وجود دارد؟

برای کسانی که علاقه مند به بخشش وام دانشجویی هستند، ممکن است بخواهید سایر برنامه های موجود را بررسی کنید.

  • بخشودگی وام معلم: برای فهرستی از بخشش وام و سایر فرصت های کمک مالی به وب سایت فدراسیون معلمان آمریکا مراجعه کنید. به طور کلی، شما باید یک معلم تمام وقت باشید و پنج سال متوالی در یک مدرسه کم درآمد کار کرده باشید. همچنین می توانید با بهره مندی از این تخفیف محدود موجود تا پایان مهرماه اعتبار اضافی دریافت کنید.
  • بخشش وام خدمات عمومی (PSLF): اگر کارمند تمام وقت یک سازمان غیرانتفاعی فدرال، ایالتی، محلی یا قبیله ای هستید که وام های مستقیم دارد، با استفاده از یک برنامه بازپرداخت مبتنی بر درآمد خاص بازپرداخت می کند و ۱۲۰ پرداخت واجد شرایط را انجام داده است، ممکن است واجد شرایط شوید. واجد شرایط باشند. برای وام PSLF. .
  • پرداخت بر اساس درآمد (IDR) طرح ها: وزارت آموزش و پرورش در حال ایجاد قوانین جدیدی است که شامل برنامه‌های بازپرداخت مبتنی بر درآمد می‌شود که به وام‌گیرندگان این امکان را می‌دهد تا بر اساس توانایی خود (درآمد غیراختیاری) وام را پرداخت کنند. وام ها را می توان پس از مدت معینی یا پس از چند پرداخت بخشید (در مورد قوانین جدید بیشتر بدانید).
  • خدمت سربازی: فرصت هایی برای بخشش برای پرسنل نظامی فعال و جانبازان وجود دارد. Military.com فرصت های مختلف بورسیه و کمک هزینه های موجود را فهرست می کند.
  • کار داوطلبانه: سازمان‌های داوطلب مانند AmeriCorps و Peace Corps ممکن است عفو عمومی را ارائه دهند.

فدرال کمک دانشجویی معیارها و جزئیات بیشتری را که برای درخواست برای هر کدام باید بدانید را فهرست می کند.