نانوایی معروف اوکلند یکشنبه بسته خواهد شد – dl-it


اوکلند – نانوایی معروف اوکلند که برای اولین بار در سال ۱۹۲۹ افتتاح شد، پس از پایان این هفته تعطیل خواهد شد.

این پایان دوره A Taste of Denmark است و مشتریان غمگین می گویند که او هنگام خروج، قطعه ای از اوکلند را با خود می برد.

از پودینگ میوه دانمارکی گرفته تا کیک‌های کره اسکاندیناوی گرفته تا پنکیک‌های شکلاتی آلمانی، حس چشایی قدیمی دانمارک مشتریان وفادار در تمام سنین را از سراسر منطقه خلیج جذب کرده است. ون یانگ اولین بار وقتی که بچه بود شروع به رفتن به آنجا کرد.

گفت: از سال ۱۹۷۵ اینجا هستم، پانزده سالم بود. “این مکان نمادین است. برای همیشه اینجا بوده است. پدرم مرا به اینجا آورده است. او دخترم را به اینجا آورده است.”

شیرینی جوان صبح شنبه از شیرینی به تلخی تبدیل شد که تابلویی را در پنجره دید که روی آن نوشته شده بود «در حال بسته شدن هستیم». آخرین روز یکشنبه ۲۳ اکتبر است.

این شرکت ۸۰ سال اول خود را به عنوان نانوایی نلدام گذراند، اما در سال ۲۰۱۰ تعطیل شد. گروهی از کارمندان، از جمله رامون لونا، سپس نام را به طعم دانمارک تغییر دادند، اما همان دستور العمل ها را با همان استاندارد بالا حفظ کردند. – مواد با کیفیت بالا

مشتریان از آن استقبال کردند، اما اکنون لونا می‌گوید تورم همراه با قیمت‌های بالا آن‌قدر آنها را گاز گرفته است که افزایش قیمت‌های اخیر آنها را تکان نداده است.

وی گفت: همانطور که می دانید مشتریان زیادی از افزایش قیمت شکایت نکرده اند. نه زیاد.”

طعم نانوایی دانمارکی
ذائقه دانمارک از اوکلند رو به پایان است.

KPIX

لونا گفت که احساس بدی نسبت به کارکنانش دارد که فقط روز جمعه از تعطیلی مطلع شدند.

یکی از کارمندان، اریک برنت، گفت که همه آنها از آنچه در اقتصاد می گذرد ناراحت هستند، که باعث شد بسیاری از مشاغل محبوب و طولانی مدت ناگهان بی ثبات شوند.

او گفت: “من با بسیاری از شرکت ها صحبت کرده ام و سود آنها نصف شده است و آنها نمی دانند چگونه می توانند زنده بمانند. بنابراین همه به نوعی گیر کرده اند.” “کار به جایی رسیده است که مردم نمی توانند درک کنند که اقتصاد چگونه کار می کند، آنها فقط احساس می کنند که چیزی اشتباه است.”

این احساسی است که مشتریان به اشتراک می گذارند. جودی وودز حداقل هفته ای یک بار از پیتسبورگ سفر می کند تا برای خود و چند دوستش کیک بخرد.

با ناراحتی گفت: این یعنی یه چیزی. معنای زیادی دارد زیرا دیگر طعم دانمارک را نمی دهد.»

کیم کوزل، یکی از ساکنان اوکلند، موافق است، “این مانند یک بخش متمایز از اوکلند است.” از دست دادن آن غم انگیز است.”

وین یانگ ممکن است در سن پنج سالگی عاشق شیرینی پزی شده باشد، اما در بزرگسالی، حس مکان را درک کرده است.

گفت: همین است. این یعنی غذا، همه چیز.» اوکلند دلتنگ چیزهای زیادی است.