نامزدهای جایزه گرمی در ۵ رشته جدید معرفی خواهند شد – Raft25 News


لس آنجلس – آکادمی ضبط، نامزدهای شصت و پنجمین جوایز سالانه گرمی را به همراه برخی از نامزدهای بزرگ روز سه شنبه اعلام خواهد کرد.

در اوایل سال جاری، آکادمی پنج دسته جدید، از جمله ترانه سرای سال برای بهترین آهنگساز موسیقی و جایزه ویژه برای آهنگ تغییر اجتماعی را راه اندازی کرد.

دسته ترانه سرای غیرکلاسیک کسی را می شناسد که “پرکارترین” ترانه سرا بوده است که کار جدیدی اجرا نکرده یا تولید نکرده است. این رویکردی متفاوت از ترانه سال خواهد بود، که به ترانه سرایانی که شعر یا ملودی یک آهنگ را نوشته اند، تجلیل می کند.

امسال، این اعلامیه در ساعت ۹:۰۰ صبح به وقت شرقی در آدرس https://live.grammy.com/ پخش خواهد شد. در میان نامزدهایی که قرار است امسال معرفی شوند می‌توان به اولیویا رودریگو، جان لجند، ماشین گان کلی و اسموکی رابینسون اشاره کرد.

نامزدهای احتمالی عبارتند از بیانسه، کندریک لامار، هری استایلز و ادل. دیگر افراد امیدوار عبارتند از The Face و Steve Lacy که دو تا از بزرگترین موفقیت های سال را اجرا کردند.

جوایز گرمی پنجم فوریه در لس آنجلس برگزار می شود.

دسته جدید نشان دهنده یک گام بزرگ رو به جلو برای ترانه سرایان است. سال گذشته، به‌روزرسانی این قانون به هر ترانه‌سرا، تهیه‌کننده، مهندس یا هنرمندی از آلبومی که نامزد آلبوم سال شده بود، اجازه داد تا در نهایت نامزدی دریافت کنند.

چهار دسته دیگر عبارتند از بهترین آلبوم گفتاری، اجرای موسیقی جایگزین، اجرای موسیقی آمریکایی، و موسیقی متن برای بازی های ویدیویی و سایر رسانه های تعاملی.