رژیم لاغری سریع

ناسل از بایدن می خواهد خط لوله میشیگان را در بحبوحه افزایش قیمت گاز تعطیل کند


گیل گفت، دادستان کل گیل، دانا جنریشن (D)، از دولت بایدن خواست تا در مناقشه بر سر خط لوله نفت ایالت مداخله کند و آن را تعطیل کند، زیرا باز نگه داشتن خط لوله ممکن است منجر به نشت نفت شود.

Generation در نشست ماه مارس خود به کلوپ رویال دموکرات اوک گفت که وزارت حمل و نقل به رهبری وزیر حمل و نقل، پیت بوتیگیگ، دارای اختیارات قانونی بر خط لوله فدرال است و بنابراین می تواند از قدرت خود برای بستن خط ۵ استفاده کند. ویدیویی از نظرات Generation درباره باشگاهی که وینگر میشیگان برای اولین بار در آن به Breitbart News تحویل داده شد.

گیل گفت: «امیدوارم دولت بایدن درباره اهمیت تعطیلی خط ۵ چیزی بگوید، همانطور که جاستین ترودو و دولتش در گذشته برای حفظ عمر خط لوله انجام داده اند.

به تماشای:

خط لوله خط ۵ که بیش از ۶۰ سال است در حال بهره برداری است، از ویسکانسین تا سارنیا، کانادا، برای منطقه کوچکی در تنگه میشیگان میشیگان امتداد دارد. با اتصال دو دریاچه بزرگ، خط لوله به دو خط لوله زیر آب تقسیم می شود.

گیل استدلال می کند که اگر خط ۵ بسته شود، “ما می دانیم که تاثیر آن بر قیمت نفت میشیگان حداقل خواهد بود.” «آنچه بر قیمت بنزین تأثیر می گذارد» اکنون به رکوردی رسیده است. به گفته او این یک بریدگی در یک خط لوله نفت بود که به یک پاسخ پاکسازی چند میلیارد دلاری منجر شد.

به گزارش رویترز، نسل و فرماندار گرچن ویتمر (دموکراسی) برای تعطیلی خط ۵ در سال ۲۰۲۰ شکایت کردند، اما شرکت خط لوله انبریج با استدلال های قانونی خود دست و پنجه نرم کرده است. اخبار مهندسی – ثبت ناماین مجله به تفصیل توضیح داد که انبریج راه حلی برای ساخت تونل برای بخش پنجم تنگه مکیناک برای از بین بردن خطرات نشت نفت در منطقه دریاچه های بزرگ پیشنهاد کرده است.

اظهارات نسل‌ها پس از آن مطرح شد که جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن، ریاست‌جمهوری خود را با اعلامیه‌ای بدون قید و شرط آغاز کرد. «بحران اقلیمی» توقف اجاره‌های جدید نفت و گاز طبیعی در زمین‌های عمومی است. و لغو مجوزهای حیاتی برای پروژه خط لوله Keystone XL. دوستداران محیط زیست در آن زمان تخریب این خط لوله را ستودند. او مدعی شد که این خط لوله “انرژی کثیف” را از کانادا به ایالات متحده منتقل می کند و همان گروه همچنان به دنبال کردن خط ۵ برای دیدن سرنوشت مشابه ادامه می دهد.

گیل با همان پیامی که دولت بایدن پایان خط پنجم را تایید کرد به دموکرات‌های محلی پاسخ داد و گفت: «دولت ترودو در مورد نیاز آن‌ها صحبت کرده است تا مطمئن شود که می‌توانند تا آنجا که ممکن است نفت کثیف را برای کانادایی‌ها فراهم کنند، زیرا این موضوع باعث شده است. یک مزیت ۵ خطی، نه ما در میشیگان.”

وی افزود: این به نفع کانادا است.

خبرگزاری های مرتبط

بالای Enbridge Line 5 در اکتبر ۲۰۱۶ در Mackinaw City، MI، یک ایستگاه پمپاژ عکس گرفته شد. (AP Photo/John Flesher، فایل)

با این حال، انبریج پاسخ می دهد که “خط ۵ ۶۵ درصد از تقاضای پروپان در شبه جزیره بالا و ۵۵ درصد از تقاضای میشیگان برای پروپان را تامین می کند.”

از نظر هزینه، مطالعه ای توسط Consumer Energy Alliance نشان داد که «به طور کلی [Line 5] اگر این پالایشگاه تحت تاثیر بلایای قبلی ناشی از بلایای طبیعی قرار گرفته باشد، تعطیلی این پالایشگاه می تواند قیمت نفت در منطقه را بین ۹.۵ تا ۱۱.۷ درصد افزایش دهد. خبر خوب دیترویت است.

این فروشگاه خاطرنشان کرد که فدراسیون ملی حیات وحش این مطالعه را “بی اساس” توصیف کرده است.

برندان ویلیامز، رئیس تولید سوخت در PBF Energy، در ماه می سال گذشته به Breitbart News گفت که بستن خط لوله یک “معامله بزرگ” خواهد بود. این به منطقه آسیب می زند و خاطرنشان کرد که حجم نفت خامی که از خط پنجم عبور می کند «معادل ۴۰ درصد ظرفیت پالایشگاه های منطقه است».

کاخ سفید در ماه نوامبر اعلام کرد که در حال انجام یک مطالعه برای ارزیابی اثرات تعطیلی تاخیری است.

لشلی الیور [email protected] نوشتن. او را در توییتر دنبال کنید جاسازی توییت.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر