موس لیمو کتو بدون لبنیات | پالئو، کتو، بدون لبنیات


کتو را نگه دارید و این موس لیموی خوشمزه را فقط در پنج مرحله آسان درست کنید!

این موس بدون لبنیات دارای شیرینی طبیعی با کمی مرکبات، خامه نارگیل و شیرین کننده میوه راهب است. این یک خوراکی سبک و مطبوع است که می‌توانید برای دسر یا هر زمانی که نیاز دارید از آن لذت ببرید.

آن را سرد شده با زغال اخته تازه سرو کنید و کمی پوست لیموی تازه را برای طعم بیشتر به آن اضافه کنید.

در مورد کتوز کنجکاو هستید؟
اینجا را کلیک کنید تا راهنمای آسان کتو رایگان را دریافت کنید تا راه درست رفتن به کتو را بیاموزید!

با ژلاتین تغذیه شده با علف، مزایا را افزایش دهید

موس عالی حالتی مطبوع و فشرده با یک لمس سفت خواهد داشت تا لقمه ای ظریف به آن بدهد. برای این کار کمی ژلاتین بدون طعم اضافه می کنیم تا موس کمی غلیظ شود بدون اینکه طعم آن به هم بخورد.

به عنوان یک امتیاز، ژلاتین سرشار از فواید فوق العاده غذایی است. ژلاتین اساساً کلاژن پخته شده است که برای سلامت ناخن ها، پوست و مو ضروری است و بنابراین علائم پیری را کاهش می دهد. ژلاتین همچنین سرشار از اسید آمینه گلیسین است که خاصیت ضد التهابی دارد. علاوه بر این، ژلاتین همچنین می تواند به تعادل هورمون ها کمک کند و به عملکرد صحیح آنها کمک کند.

کتو را نگه دارید و این موس لیموی خوش طعم را تنها در پنج مرحله آسان درست کنید.  لذت بدون احساس گناه، این دسر خوشمزه مطمئناً لذت بخش است!

خامه فرم گرفته را برای خامه نارگیل کنار بگذارید

انتخاب خامه نارگیل بهترین جایگزین بدون لبنیات برای خامه معمولی است. طعم شیرین طبیعی و بافتی مشابه، بدون لاکتوز دارد. ما دوست داریم از آن در بسیاری از دستور العمل های شیرین خود به عنوان راهی برای تقویت چربی های سالم استفاده کنیم.

اگر خامه نارگیل خریداری شده از فروشگاه را پیدا نکردید، می توانید دو قوطی شیر نارگیل پرچرب را یک شب در یخچال خنک کنید و خامه را از روی آن بردارید.

نکات مفید برای شروع:

  • دستور غذا را دو برابر کنید. با ساختن چند دسته از قبل، برای جمعیت زیادی آماده شوید. می‌توانید موس را تا پنج روز در ظرف دربسته در یخچال نگهداری کنید و وقتی آماده بودید آن را در لیوان‌های سرو بریزید.
  • لیمو را با پرتقال عوض کنید. اگر لیمو ندارید، به جای آن پرتقال را امتحان کنید. می توانید آب و پوست را به مقدار مساوی با هم عوض کنید.
  • همزن ها و کاسه همزن را سرد کنید. برای اطمینان از بهترین قوام موس، مطمئن شوید که همزن‌ها و کاسه‌ای را که در آن مخلوط می‌کنید، سرد کنید. با انجام این کار، موس دمای پایینی را حفظ می کند و سفت تر می ماند، به خصوص اگر در تابستان یا در روزهای گرم تر روی آن کار می کنید.

IN-ARTICLE-Dairy-Free-Keto-Lemon-Mousse.jpg
زمان

زمان کل:۵۰ دقیقه

زمان غیر فعال:۳۰ دقیقه

۳۰ دقیقه

زمان آماده سازی:
۲۰ دقیقه

۲۰ دقیقه

ارزش غذایی:۲ گرم پروتئین۶ گرم کربوهیدرات۲۴ گرم چربی۲۷۲ کالری

موس لیمو کتو بدون لبنیات

دستور پخت توسط:نویسنده

کتو را نگه دارید و این موس لیموی خوش طعم را تنها در پنج مرحله آسان درست کنید.

به دنبال مواد تشکیل دهنده پالئو هستید؟ در اینجا چند مورد است که ما توصیه می کنیم:
ژلاتین بدون طعم با علف (دریاچه های بزرگ)
شیرین کننده طبیعی مونک فروت (لاکانتو)
کرم نارگیل (جنگل بومی)

کتو را نگه دارید و این موس لیموی خوش طعم را تنها در پنج مرحله آسان درست کنید.  لذت بدون احساس گناه، این دسر خوشمزه مطمئناً لذت بخش است!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر