مورب هیلی استیونز نوامبر میشیگان را ترک کرد – Raft25 اخبار نیوز


در حالی که متحدان نماینده هیلی استیونز به عنوان یک تشک به نامزد دموکرات در انتخابات مقدماتی بعدی میشیگان حمله می کند و سوابق دارایی نشان می دهد که استیونز یک خانه استراتژیک خریداری کرده است، تنها چند هفته پس از پیشنهاد طرح های تقسیم جدید به کنگره در منطقه فعلی خود.

یکی از حملات به رقیب او، اندی لوین، قانونگذار، هماهنگ شده بود: هفته گذشته، مقاله ای در پولیتیکو در مورد چند تن از اعضای کنگره منتشر شد که در آن می پرسیدند چرا لوین در انتخابات مقدماتی میشیگان با استیونس روبرو می شود. این بازتوزیع در ناحیه تازه منتخب ۱۱ به جای ناحیه ۱۰ که شامل برخی از انتخاب کنندگان سابق آن است، عمل می کند. نماینده آن کاستر، DNH، که از استیونز حمایت می کرد، لوین را به امتناع از “سخت کار کردن” متهم کرد. [his] آستین “از اجرا در ۱۰ امتناع می کند – که پس از توزیع مجدد، اکنون بر اساس قرمز است.

پولیتیکو اشاره کرد که در حالی که لوین برای چندین دهه در سنی که اکنون ۱۱ سال دارد زندگی می کرد، استیونز در پاییز، تنها چند هفته پس از انتشار پیش نویس های کنگره، خانه ای را در این منطقه پیشنهاد داد. تا نوامبر، استیونز در روچستر هیلز زندگی می کرد، یک جامعه اکنون آزاد شده در منطقه ۱۰ – منطقه ای که متحدانش ادعا می کنند لوین باید نماینده آن باشد.

بعید است که لوین به عنوان یک قالیباف در میشیگان اعتصاب کند، اما در عوض ممکن است این اتهام شدیدتر باشد: او بخشی از یک سلسله سیاسی محلی در یک دوره پوپولیستی است که با این معاملات قدرت مخالف است. پدر او، سندی لوین، نزدیک به سه دهه در مجلس نمایندگان خدمت کرد و عمویش، کارل لوین، نماینده قدیمی میشیگان در سنای ایالات متحده بود.

با توجه به رویارویی غیرعادی مقامات فعلی از همان حزب در انتخابات میان‌دوره‌ای، پویایی انتخابات میان‌دوره‌ای در ناحیه یازدهم نادر است. در حالی که اعضا آرای مشابهی دارند، لوین یک لیبرال سرسخت است که از اتحادیه های ملی دفاع می کرد و از سناتور الیزابت وارن از ماساچوست به عنوان رئیس جمهور در انتخابات عمومی ۲۰۲۰ حمایت می کرد. استیونز یک دموکرات است که در سال ۲۰۲۰ از مایکل بلومبرگ حمایت کرد و در کنار گروه های محافظه کار سیاست خارجی قرار گرفت که همچنان ادامه می دهند. برای حمله به امضای رئیس جمهور.باراک اوباما سابق در سیاست خارجی، توافق هسته ای ایران.

لوین مدت‌هاست که از پیشرفت‌های بزرگی مانند Medicare for All و Green New Deal حمایت کرده است، اما استیونز از این سیاست‌ها فاصله گرفته است. استیونز یکی از اعضای ائتلاف دموکراتیک میانه رو جدید است، در حالی که لوین نایب رئیس گروه پیشرو در کنگره است. مبارزات انتخاباتی استیونز شکاف ایدئولوژیک بین نامزدها را کاهش داده است، اما نتیجه این انتخابات قدرت میان مدت گروه های ذینفع محافظه کار و مترقی را نشان خواهد داد که امیدوارند از دو رئیس جمهور فعلی مورد حمایت خود دفاع کنند.

چه نقشه ای در نهایت توسط کمیسیون مستقل مرزهای مدنی میشیگان “شاه بلوط” لقب گرفت، هنگامی که استیونز خانه جدید خود را در اواخر نوامبر خرید، به طور گسترده به عنوان یک کارت بالقوه در میان خودی های سیاسی دیده می شد. این طرح با حمایت لوین و استیونز، توس و همچنین خانه جدید استیونز را در ۱۱ سالگی و خانه قدیمی را در ۱۰ سالگی قرار داد.

در یک مصاحبه صادقانه با The Intercept، لارکین پارکر، مدیر ارتباطات استیونز، انکار نکرد که سیاستمداران در میشیگان انتظار داشتند که در زمان خرید استیونز نقشه شاه بلوط را اتخاذ کنند، اما برای توضیح آن به ازدواج استیونز در سپتامبر اشاره کرد. . انتقال به حوزه یازدهم کنگره.

او از اظهار نظر در مورد اینکه آیا استیونز فکر می‌کند که برای اعضای کنگره اخلاقی است که در مناطقی که در آن زندگی نمی‌کنند نامزد شوند یا خیر، خودداری کرد و تنها گفت که این یک “انتخاب شخصی” است. قانون میشیگان کاندیداهای کنگره را ملزم نمی‌کند که در مناطقی که نمایندگی می‌کنند زندگی کنند، اما معمولاً اعضای این کار را انجام می‌دهند تا مبادا متهم به نداشتن سهام واقعی منطقه شوند.

جرمی لوینسون، مدیر ستاد انتخاباتی استیونز در بیانیه ای گفت: «میشیگان از هر سرشماری سال ۱۹۷۰ حداقل یک کرسی در کنگره از دست داده است، و اعضای آن را مجبور به جایگزینی، بازنشستگی، و گاهی اوقات دو رئیس جمهور فعلی در کمپین انتخاباتی ناگوار کرده است». به تقاطع هر دو نامزد باید تصمیمی می گرفتند که فکر می کردند برای رای دهندگان و خانواده هایشان بهترین است. “این نتیجه توزیع مجددی نیست که استیونز جمهوریخواه به آن امیدوار بود.” لوین از اظهار نظر درباره The Intercept خودداری کرد.

استیونز و لوین منتشر شده برای آنها نیات در ۲۸ دسامبر، چند دقیقه دیگر به منطقه ۱۱ که به تازگی کشیده شده رای دهید. در ماه های بعد، استیونز از تصمیم لوین ابراز “تعجب” کرد و مدعی شد که او در حال “ترک کردن” رای دهندگان خود است. لوین به طور مرتب سابقه طولانی خانواده خود را در این زمینه هنگام اظهار نظر در مورد این پرونده بازگو می کرد. لوین به پولیتیکو گفت: “من در جایی که زندگی می کنم می دوم و از این تصمیم بدون پشیمانی بسیار خوشحالم.”

قبل از تصمیم گیری در مورد برنامه ها، استیونز خود را برای پلی آف احتمالی مقابل لوین آماده می کرد. در اوایل نوامبر، قبل از اینکه استیونز از روچستر هیلز به واترفورد، میشیگان نقل مکان کند، علیرغم جهت گیری دموکراتیک قوی منطقه و عدم وجود یک مخالف آشکار جمهوری خواه، او هزینه تحقیقات اسپیروس مشاور را پرداخت کرد. کمپین لوین نیز در اوایل نوامبر هزینه رای گیری را پرداخت کرد، که نشان می دهد هر دو کمپین فعالانه در حال آماده سازی استراتژی برای منطقه ۱۱ پس از انتشار پیش نویس طرح ها به کنگره بودند.

در مصاحبه ای با The Intercept، پارکرز، مدیر ارتباطات استیونز، رقابت را به عنوان مترقی در مقابل اعتدال رد کرد. برای نشان دادن اینکه چرا مواضع گذشته‌اش گاهی محافظه‌کارانه‌تر از موضع لوین است، او به جایگاه قبلی استیونز به‌عنوان نامزد پیشرو در قلمروی سخت اشاره می‌کند.

لوین که خود را یکی از اعضای فعال جامعه یهودی در منطقه یازدهم توصیف می کرد، از حامیان سرسخت تلاش های جو بایدن رئیس جمهور جو بایدن برای پیوستن به توافق هسته ای ایران بود. از سوی دیگر، استیونز بارها از تلاش‌های بایدن انتقاد کرده و با کمیته روابط عمومی آمریکا اسرائیل همکاری کرده است، کمیته‌ای که به سرکوب دولت به دلیل تلاش‌های دیپلماتیک که انتقاد محافظه‌کاران اسرائیلی را برانگیخته است، ادامه داده است. استیونز همچنین از حمایت اکثریت دموکراتیک اسرائیل، یک گروه مسلح طرفدار اسرائیل با سابقه حمایت از نامزدهای میانه رو در انتخابات مقدماتی علیه دموکرات های مترقی برخوردار است.

در حالی که یکی نظرسنجی داخلی با توجه به اینکه کمپین استیونز در اواخر ژانویه به راحتی او را به جلو سوق داد، نظرسنجی های اخیر او را بحث برانگیز نشان می دهد. در این نظرسنجی عمومی و در اعداد محلی لوین، که برابری نژادی را نیز نشان می‌دهد، لوین در میان زنان و رنگین پوستان عملکرد بسیار بالایی داشت، در حالی که استیونز از حمایت نامتناسب مردان سفیدپوست برخوردار بود.

پارکر در پاسخ به سوالی درباره نقش نظرسنجی ها در تعیین نامزدی استیونز گفت: «این به اعداد و ارقام مربوط نمی شود. “این دو عضوی هستند که مجبور شده اند برای خانواده خود تصمیمات شخصی بگیرند. او با تاکید بر چالشی که استیونز برای یافتن خانه جدید با آن مواجه است، مشکلاتی را که استیونز هنگام شکار خانه در پاییز گذشته با آن روبرو بود، با توجه به تهدیدها و خشونت هایی که اعضای خانواده با آن روبرو هستند، بازگو می کند. کنگره مرتباً در دوران مدرن با آن روبرو می‌شود.» او آخرین حرکت استیونز برای آرام کردن لوین را زمانی که تصمیم گرفت در منطقه‌ای که سال‌ها در آن زندگی می‌کرده بدود، مقایسه کرد.

او گفت: “آقای لوین برای همیشه در همان مکان زندگی کرده است. منظورم این است که او تجربه تلاش برای یافتن خانه جدیدی برای ورود به عنوان عضو کنگره را نداشته است.” که واقعا مایه تاسف است.» اما ما اینجا هستیم.

تصحیح: ۸ آوریل ۲۰۲۲ ساعت ۱۲:۵۰ بعد از ظهر به وقت شرقی
نظرسنجی داخلی کمپین استیونز در ژانویه پس از انجام نقشه برداری انجام شد، نه در ماه دسامبر، همانطور که داستان می گوید.