“من بچه دارم” – رافت۲۵ نیوز


معروف

“بنابراین من آزمایش بارداری دادم… و اوه، من یک بچه دارم.”

بریتنی اسپیرز روز دوشنبه فاش کرد که باردار است. کریس پیزلو / Invision / AP, Archive

ماه ها پس از اینکه بریتنی اسپیرز دبیرستان را رها کرد و گفت که به داشتن فرزند سوم محدود شده است، این ستاره پاپ روز دوشنبه در پستی در اینستاگرام اعلام کرد که باردار است.

اسپیرز در بمب‌گذاری سال گذشته محافظه‌کاران را که ۱۳ سال بر زندگی او حکومت کردند، “سوءاستفاده‌گر” خواند و گفت کسانی که سازمان را اداره می‌کنند اجازه نمی‌دهند کارت‌های شناسایی او حذف شود تا بتواند فرزند دیگری داشته باشد.

اسپیرز در ماه ژوئن گفت: “من می خواهم بتوانم ازدواج کنم و بچه دار شوم.” محافظه کاران قبلاً به من گفته بودند که نه می توانم ازدواج کنم و نه می توانم بچه دار شوم.

یکی از ناراحت کننده ترین او ادعای این خواننده در مورد وسیله جلوگیری از بارداری اش بود، چرا که به گفته او مواد مخدر مصرف کرده و مجبور شده است برخلاف میل خود کار کند. فعالان حقوق باروری این وضعیت را نقض حقوق او خوانده اند.

شهادت پرشور اسپیرز، که در آن او پدرش و دیگران را به خاطر حل و فصل قانونی که بر زندگی و پول او نظارت می کرد، سرزنش می کرد، روندی را به راه انداخت که به خدمت فرمانداران پایان داد. در نوامبر، یک قاضی لس آنجلس حکم داد که این توافق دیگر ضروری نیست و به اسپیرز کنترل جدیدی بر زندگی او داد.

اسپیرز، ۴۰ ساله، از زمان اعلام مخالفت خود با دولت محافظه‌کار، اعلام نامزدی خود با دوست قدیمی سام عسگری و ادامه سوگواری برای کنترلی که خانواده‌اش و دیگران بر زندگی او اعمال کرده‌اند، علناً در مورد آزادی خود در اینستاگرام صحبت کرده است. سال ها.

اسپیرز در یک پست اینستاگرامی به شوخی گفت که عسگری – که اکنون از او به عنوان شوهرش یاد می شود – پس از سفر به هاوایی به او پیشنهاد “با غذا باردار شود”.

او نوشت: «پس تست بارداری دادم…

پدر اسپیرز، جیمز، که با نام جیمی نیز شناخته می‌شود، برای اولین بار در اوایل سال ۲۰۰۸ برای کنترل زندگی و امور مالی دخترش شکایت کرد و دلیل آن را مبارزه او با سلامت روان عمومی و سوء مصرف مواد احتمالی دانست. محافظه کاران نزدیک به ۱۴ سال است که بر حرفه و زندگی روزمره اسپایرز حکومت می کنند و در نهایت توسط طرفداران و ناظران بیرونی که نگران او بودند مورد بررسی قرار می گیرند و متعجب می شوند که چرا یک سلبریتی در جهان به چنین ترتیبی نیاز دارد.

اسپیرز از همسر سابقش کوین فدرلین دو پسر نوجوان دارد.

اسپیرز در پست خود به مبارزه خود با افسردگی حین زایمان در بارداری های قبلی اشاره کرد و پیشنهاد کرد که زنان در آن زمان نمی توانستند آشکارا در مورد این بیماری صحبت کنند.

او نوشت: «بعضی ها شکایت یک زن از بچه دار شدن در داخل را خطرناک می دانستند، اما اکنون زنان هر روز در مورد آن صحبت می کنند.

این مقاله برای اولین بار در مجله نیویورک تایمز.