مقامات OC به طور کلی نسبت به “جنایتکاران خطرناک و بسیار خشن” هشدار می دهند


Ike Sozer را می توان در عکسی که دفتر OC DA در 15 آوریل 2022 به اشتراک گذاشته است، مشاهده کرد.
Ike Sozer را می توان در عکسی که توسط دفتر دادستانی منطقه OC در ۱۵ آوریل ۲۰۲۲ به اشتراک گذاشته شده است مشاهده کرد.

مقامات اورنج کانتی به مردم درباره یک “جنایتکار بسیار خطرناک و خشن” هشدار می دهند.

دفتر دادستانی منطقه OC گفت آیک سوزر ۱۸ ساله روز چهارشنبه از مرکز تئو لیسی در اورنج آزاد شد و تحت نظارت الکترونیکی به یک مرکز توانبخشی در سانتا آنا منتقل شد.

برای لحظه ای صفحه نمایشش را بیرون آورد و ناپدید شد.

دادستان ها هشدار داده بودند که این یک تهدید بزرگ برای امنیت عمومی است. او همچنین قبلاً در سال ۲۰۱۹ از یک بازداشتگاه نوجوانان فرار کرده بود، اما مدت کوتاهی پس از آن دوباره دستگیر شد.

به گفته دادستانی کل، سوزر سابقه خشونت آمیز حمله به افسران اصلاحات را دارد.

دفتر دادستان کل گفت که این “بسیار جدی و خشونت آمیز” در نظر گرفته شده است. اگر آن را مشاهده کردید، از شما خواسته می شود که از آن فاصله بگیرید و فوراً با ۹۱۱ تماس بگیرید.

از جمله اتهامات دیگر، سوزر در ماه دسامبر به اتهام تعرض به سه افسر زندان محکوم شد و تا پایان دوره محکومیت خود به استفاده از مانیتور الکترونیکی محکوم شد.
این حکم در ۹ جولای ۲۰۲۳ منقضی شد.

او ابتدا به ظن قتل مادرش در گاردن گروو در ۴ می ۲۰۱۷ دستگیر شد. او بعداً در دادگاه نوجوانان در سال ۲۰۱۹ به قتل عمد محکوم شد.

پلیس در آن زمان گفت که یک همسایه خون آلود ۴۷ باربارا شوایتزر را در بیرون خانه اش در بلوک ۱۱۰۰۰، خیابان گیلبرت پیدا کرد. او چندین ضربه چاقو به شکمش خورده بود.

به گفته بازرسان، شوایتزر-سوزر قبل از مرگ، پسر ۱۳ ساله خود را به عنوان مهاجم شناسایی کرد. پلیس در آن زمان پسر را به دلیل سنش نشناخت.