معلم شناخته شده Leander ISD به مدت یک سال به دانش آموزان واتابرگر کمک مالی می کند


آستین (KXAN).

شاگردان مربی کودی ردفرن می دانند که او چقدر واتابارگر را دوست دارد. او در کلاس یک پرچم نارنجی آویزان کرد، حتی یک چکمه Watabuger و یک کلاه گاوچران – با نام مستعار “Wataka Cowboy”.

این دو دانش آموز به طور خاص می خواستند ردفرن را بشناسند که والیبال دوره راهنمایی تدریس می کند و والیبال تمرین می کند، بنابراین با زنجیره ای فست فود تماس گرفتند.

ناها جورج، یکی از شاگردانش، اوایل این ماه به KXAN گفت: «او مهربان، کمک‌کننده، صبور و معلم بسیار خنده‌داری است. روش تدریس او واقعا منحصر به فرد و در عین حال بسیار سازنده است.”

ایمیل‌هایی به واتابرگر باعث شد تا ردفرن یک مهمانی سه‌شنبه شب را در FM 620 در شمال غربی آستین برگزار کند، جایی که او یک سال غذای رایگان و همچنین یک سبد هدیه و مبادله از Watatberger دریافت کرد. دانش آموزان و خانواده های آنها نیز برای تشکر از ردفرن در این مراسم حضور داشتند.

«نمی‌دانم چگونه آن را توصیف کنم، من عاشق کاری هستم که انجام می‌دهم، و دلیل اصلی حضورم در اینجا نحوه انجام آن است. [the students] ردفرن روز سه‌شنبه گفت: «به دلیل تأثیری که معلمان می‌توانند داشته باشند، و…این صمیمی‌ترین لحظه‌ای است که تا به حال داشته‌ام».

ردفرن می خواست با معلمان دیگرش تماس بگیرد.

می دانم که امسال بسیار سخت بوده است و ما شبانه روز اینجا هستیم تا فرزندانمان را دوست داشته باشیم و می دانم که داشتن خانواده و سایر مسئولیت ها می تواند دشوار باشد، اما تأثیر معلمان واقعاً می تواند نشان داده شود و آیا معلمان می دانند که آیا ممکن است چنین تأثیری داشته باشد یا نداشته باشد، اما آنها واقعاً به خانه می روند و از هر معلمی قدردانی می کنند.

در مورد دستور غذای Watabberger Redfern، او گفت که تمایل دارد “تقریبا هر بار آن را مخلوط کند”، اما همیشه یک میلک شیک مصرف می کند.