مظنون به قتل فرانک جیمز در متروی بروکلین، دستگیر شد – اخبار Raft25


نیویورک با گذشت بیش از ۲۴ ساعت از تیراندازی دسته جمعی در متروی پارک سان ست، بروکلین هیاهوی صبحگاهی را به هرج و مرج تبدیل کرده است و پلیس همچنان به دنبال یک مرد مسئول است.

شهردار اریک آدامز گفت که فرانک جیمز در حال حاضر مظنون به حساب می آید، نه فقط یک فرد جالب، و پلیس عکس های جدیدی از او منتشر کرده است.

منابع پلیس به CBS2 گفتند که مظنون از یک تپانچه که بیش از ۱۰ سال پیش از یک فروشگاه وام مسکن در اوهایو خریداری کرده بود، ۳۳ گلوله شلیک کرد.

در حالی که صبح روز چهارشنبه پلیس در حال گشت زنی در ایستگاه مترو خیابان ۳۶ بود، مسافری قبل از ورود به مترو با یک صلیب به خود برکت داد.

صبح دیروز، ایستگاه شاهد وحشت شدیدی بود که مسافران از میان دود فرار می کردند و از آتش می گریختند.

پلیس می گوید فرانک جیمز، ۶۲ ساله، در تونلی بین ایستگاه های خیابان ۵۹ و ۳۶ به یک صنعتگر حمله کرد، ۱۰ نفر را تیراندازی کرد و ۱۳ نفر را زخمی کرد، در حالی که یک گاز ماسک دار و نارنجک دودزا را منفجر کرد.

خوشبختانه انتظار می‌رود که همه قربانیان در سلامت کامل باشند و بسیاری از آنها قبلاً از بیمارستان مرخص شده‌اند.

آدامز روز چهارشنبه گفت: «ما از انگیزه او برای تعیین اینکه آیا این یک اقدام تروریستی بوده یا نه، اطلاعی نداریم. اما حتی بدون این برچسب، ما می دانیم که او می خواهد وحشت را حمل کند.”

شهردار پس از تشخیص بیماری همچنان در انزوا به سر می برد kwidاما او با بسیاری از رسانه ها در مورد تحقیقات روز چهارشنبه صحبت کرد.

محققان بر این باورند که جیمز در بزرگراه Kings وارد لوله شد – هیچ کس در منطقه نمی دانست که او چه خواهد کرد.

آدامز گفت: “هیچ مدرکی دال بر همدستی او وجود ندارد.”

شهردار گفت اطلاعات جدیدی وجود دارد که جیمز را از یک فرد علاقه مند به مظنون تبدیل کرده است. این شهر روز چهارشنبه هشدارهای تلفن همراه را صادر کرد.

دونالد دروژن، ستوان بازنشسته NYPD گفت: “من مطمئن هستم که بیش از یک نفر او را به عنوان فردی در مترو شناسایی کرده اند.” “این پسری است که آنها ۱۰۰٪ روی او تمرکز کرده اند.” “وقتی شما علاقه مند بودید، آنها فقط می خواستند با او صحبت کنند و او ممکن است بهانه خوبی داشته باشد.”

کوله پشتی -01.jpg
عکسی از یک چمدان پر از وسایل آتش بازی، تبر و موارد دیگر که پلیس مشکوک بود بخشی از تجهیزات تیراندازی متروی بروکلین است.

تصویر از طریق CBS News

پلیس می‌گوید جیمز کیسه‌ای حاوی تبر، کپسول گاز و یک تپانچه خودکار به جای گذاشته که به نظر می‌رسد گیر کرده و ممکن است جان یک نفر را نجات داده باشد. او همچنین در ماه مارس زمانی که درباره جنایات در متروی شهر صحبت می کرد، به برخی از پست های رسانه های اجتماعی لینک داد و ویدیوهایی را در یوتیوب آپلود کرد.

«چه کسی قرار است مرتکب جنایاتی مانند تیراندازی شود؟ [expletive] گلوله ای در بروکلین به او اصابت کرد و با چکش به سر پیرزن اصابت کرد؟ شما نمی توانید آن را خاموش کنید. او می‌گوید: «این بدان معناست که شما باید در هر ایستگاه یک افسر پلیس داشته باشید، که به سادگی غیرممکن است.

مسافر پل پس از لحظاتی هرج و مرج سیمون را دید و حدس زد که جیمز چگونه فرار کرده است.

سایمون گفت: «احتمالاً او لباسی را که پوشیده بود درآورده باشد، و از آنجایی که هر کسی که سعی در فرار داشت به احتمال زیاد در یکی از قطارها بوده است.

اکنون بسیاری امیدوارند که جیمز به زودی دستگیر شود.

سمعان افزود: “اگر خیلی دیوانه باشی، تو را می گیرند.”

پلیس باور نمی کند که جیمز ابزاری برای انتقام دارد یا هنوز مسلح است.

برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری شود تا ۵۰۰۰۰ دلار جایزه تعلق گرفت. نه تنها پلیس نیویورک، بلکه FBI (AFBI) نیز دستورات را می خواهد.

هر کسی که اطلاعاتی در مورد حمله دارد باید با خط کمکی NYPD Crime Stoppers به ​​شماره ۱-۸۰۰-۵۷۷-TIPS (8477) یا ۱-۸۸۸-۵۷-PISTA (74782) به زبان اسپانیایی تماس بگیرد. شما همچنین می توانید از طریق وب سایت آنها یا از طریق DM در توییتر کمک دریافت کنید. جاسازی توییت. تمامی مکالمات محرمانه است.

برای ارسال جایزه خود به FBI اینجا را کلیک کنید.

برای آخرین به روز رسانی های زنده زیر را ببینید.