مستند Discovery+ ادعا می کند که ستاره سینما می تواند یک هیولا باشد – dl-it


مجموعه مستند سه قسمتی از Discovery + “House of Hammer” به وضوح نشان می دهد که هیچ اتهامی علیه آرمی همر، هنرپیشه رسوایی مطرح نشده است – اما چندین بار در این قطعه تکان دهنده و ویرانگر، شما در مورد جنایات ادعایی مرتکب شده توسط عمل. خواهد لرزید سوپراستارها و سلبریتی ها برخی از تاریک ترین روندها را در نسل هامر به ارث برده اند.

ما همچنین زنان شجاعی را تحسین می‌کنیم که پذیرفتند جلوی دوربین صحبت کنند – زنانی که در ابتدا فکر می‌کردند مانند بانوی اصلی یک عاشقانه هالیوودی نوازشگر هستند، اما به زودی خود را در داستان‌هایی یافتند که قرار بود چنین باشند. داستان های ترسناک واقعی اگرچه هامر تمام اتهامات مربوط به آزار و اذیت و تجاوز جنسی را به شدت رد کرد، اما نمی توان صداقت این زنان را انکار کرد زیرا آنها تجربیات خود را با جزئیات پرزحمت بازگو می کنند، دردی که در چهره آنها در هنگام گفتن داستان های او غیرقابل انکار است. تماشای آن وحشتناک است.

کارگردانان الی حکمی و جولیان بی. هابز آنها را برای رسیدگی به این موضوع عمیقاً دردسرساز با صداقت و حساسیت ژورنالیستی، و تصاویر آرشیوی خانواده همر در هم تنیده تحسین کرد. مصاحبه با تعدادی از قربانیان ادعایی Armie Hammer، و همچنین خبرنگاران و عمه Armie، کیسی، و گزیده هایی از ضبط های صوتی و تصویری و همچنین پیام های متنی شواهدی از سمت تاریک شدید هامر ارائه می دهد.

“House of Hammer” زندگی حرفه ای آرمی را شرح می دهد، از نقش دوگانه او در “شبکه اجتماعی” تا مجموعه ای از بمب ها تا ظهور مجدد او به عنوان یک ستاره در حال ظهور از طریق کار تحسین شده اش در “من به نام”. “Call Yourself” در سال ۲۰۱۷. ازدواج با دو نفر. بچه ها، طرفداران پر زرق و برق روی فرش قرمز و لبخندهای مگاواتی در مدار تاک شو، هامر نقش یک مرد کلاسیک هالیوود را بازی می کرد – اما در رسانه های اجتماعی، او روابط خود را با زنان آغاز می کرد که با سیل تمجیدها شروع می شد. این در نهایت منجر به گردبادی از عاشقانه های پشت سر هم می شود، و به سرعت تبدیل به وحشتناک می شود، همانطور که هامر در مورد آن صحبت می کند، ظاهر شدن در برخوردهای جنسی شامل برده داری، تحقیر، و در برخی موارد، سوء استفاده فیزیکی ادعایی.

کورتنی فوچکوویچ، یک تاجر اهل دالاس گفت: “من تمام احساساتم را از دست داده ام.” خودم ۱۰۰% دادم… ماهها از من در هر راه انسانی استفاده کرد و اجازه دادم.

دوست دختر سابق که “افی” نام دارد (نام خانوادگی او به طور عمومی فاش نشده است)، می گوید که هامر در آوریل ۲۰۱۷ در لس آنجلس به او تجاوز کرده و در طی چهار ساعت به او تجاوز جنسی کرده است. دوست دختر سابق دیگر، پیج لورنز، در مورد “شب های سکسی هامر” صحبت می کند. او چاقو، دست، پا و سایر وسایل اطاعت را با خود می آورد و می گوید که حروف اول خود را روی آنها حک کرده است.

ما یک پیام صوتی از هامر می شنویم که در مورد “نشان دادن جایی که هستید و خاموش کردن شما و دادن انرژی به شما و سپس قادر به انجام آنچه می خواهم” صحبت می کند. ما متنی را می بینیم که می گوید: “من ۱۰۰% آدمخوار هستم” و یک یادداشت دست نوشته ای که برای زنی که در آن زمان ملاقات نکرده بود، می گوید: “من می خواهم گاز بگیرم …” – از سمت شما رفت.

زمان قابل توجهی نیز به خانواده هامر اختصاص یافت، از جمله پدربزرگش، آرماند همر، که ثروت خود را با Occidental Petroleum به دست آورد و در انواع معاملات مبهم، از جمله حمایت غیرقانونی واترگیت از نیکسون شرکت داشت. پدر آرمی، مایکل، که بیشتر ثروت خانواده را به ارث برده است و سهم خود را از شیاطین داشته است، و عمه آرمی، کیسی، که از خانواده جدا شده است و می گوید که او برای کمک به توقف باند سوء استفاده از آن عضو جلو می آید. از خانواده همر

همانطور که انتظار می رفت، آرمی همر از مصاحبه برای سریال خودداری کرد. او به دلیل مسائل جنسی، مواد مخدر و الکل در دوره توانبخشی بوده است و توسط آژانس استعدادیابی و تبلیغاتش، جاش دوهامل در کمدی رمانتیک عروسی تفنگ ساچمه ای جنیفر لوپز و مایلز تلر در پارامونت + The Proposal کنار گذاشته شد. او از بازی های آینده چیزی نمی داند.