مسابقه شبانه Amita Health Hoffman Estates – 2019


صدها دونده در عصر ۲۰ جولای ۲۰۱۹ در هافمن استیتز گرد هم آمدند تا از GloRun 5k لذت ببرند. دمای قبل از روز ۱۰۰ درجه پس از باران بعد از ظهر به طور قابل توجهی سردتر بود، اما هنوز در حدود دهه ۷۰ و کمی مرطوب بود. بیشتر مردم با دستبندها و گردنبندهای درخشان تزئین شده بودند و چراغ های جلو و رنگ های نئون به سر داشتند.

مسابقه در ساعت ۸:۵۵ بعد از ظهر، زمانی که هوا تاریک شد، آغاز شد و یک مسیر هموار در اطراف مرکز AT&T دنبال کرد. جاده به وضوح با مخروط های بازتابنده و علائم پیکان مشخص شده است که به شما می گوید کدام جهت را باید طی کنید، که در تاریکی مهم است. نشانگرهای مایل مکعب های درخشان بزرگی بودند که در حین عبور شما موسیقی شاد پخش می شد. شرکت کنندگان می توانستند از ایستگاه آب در فاصله ۲ مایلی آب دریافت کنند. فقط چند مکان وجود داشت که به خوبی روشن نبودند، اما تا زمانی که بتوانید سایر دوندگان و عابران پیاده را در جلو ببینید، در تاریکی احساس تنهایی نخواهید کرد! مسابقه با سواری در کمان های درخشان و چشمک زن برای پایانی سرگرم کننده به پایان رسید.

دوندگان این گزینه را داشتند که زمان بندی یا فقط یک دویدن سرگرم کننده برای این مسابقه انجام دهند. برندگان زمان بندی شده در پایان مدال دریافت کردند. GloRun بخشی از سری مسابقات AMITA Health بود که شامل یک نیمه ماراتن، ۱۰ کیلومتر و ۵ کیلومتر قبل از آن صبح و یک ماراتن اسکیت خطی، نیمه ماراتن و ۷ کیلومتر بود که صبح روز بعد در ۲۱ جولای برگزار شد.

نفرات اول به شرح زیر بودند:

۵ هزار مرد

اول: رایان منصور، ۱۶ ساله، آرورا را با زمان ۱۷:۴۶ به پایان رساند.

دوم: مارکوس توماس، ۳۱ ساله، شیکاگو را در ساعت ۱۹:۳۴ به پایان رساند

سوم: جاشوا اسمیت ۳۲ ساله در ساعت ۲۰:۴۷ از برلینگتون به پایان رسید

۵ هزار زن

مقام اول: لیسی هفر، ۲۳ ساله، در ووداستاک، ساعت ۲۱:۰۱ به پایان رسید.

مقام دوم: سیدنی سوکل، ۱۳ ساله، در ساعت ۲۳:۱۲ در هافمن استیتز به پایان رسید.

سوم: آلیسا مولینارو ۱۳ ساله در زمان ۲۳:۲۱ از برینگتون به پایان رسید.

نتایج کامل را می توان در آدرس زیر یافت: http://results.itsracetime.com/results.aspx?CId=17095&RId=600&EId=1&dt=0

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر