مرگبارترین قسمت تاریخ – اخبار Raft25


ریک سانچز به شکستن ماهرانه دیوار چهارم شهرت دارد ریک و مورتی اما در قسمت آخر آن را بیرون می آورد.

بعد از یک ماه تعطیلی، فصل ششم ریک و مورتی او یکشنبه شب با اپیزود “Full Meta JackRick” به Adult Swim بازگشت که همانطور که از نامش پیداست کاملاً توصیفی و خودارجاعی شد.

پل جیاماتی و کریستوفر ملونی نقش های خود را از فصل ۴ “Never Ricking Morty” تکرار می کنند و قسمت آخر به عنوان دنباله ای غافلگیرکننده برای آن داستان عمل می کند.

در قسمت ۷ ریک و مورتی چه اتفاقی افتاد؟

به نظر می‌رسید که کل اپیزود با ترانه کلاسیک تلویزیونی آغاز می‌شود، «واقعاً وجود دارد…» که نشان می‌دهد ریک (جاستین رویلند) بار دیگر خود را در یک برنامه تلویزیونی پیدا کرده است.

به عنوان کلیپ هایی از چیزهایی که به آنها پیشرفت نکرده ایم، ریک کنترل مونتاژ را به دست می گیرد و در نهایت متوجه می شود که او و مورتی توسط موجودی پرنده به نام لئون از قبل دستکاری می شوند. در یک یادداشت جانبی، داستان فرعی در اینجا با باردار شدن سامر، مرگ جری، و مجرم شناخته شدن بث در قتل او بسیار سرگرم کننده بود. این تمام زمانی است که در این قسمت با یکی دیگر از اعضای خانواده اسمیت می گذرانیم.

در حالی که ریک و مورتی با لئون سابق نبرد می کنند، آنها وارد سکانس عنوان اصلی می شوند و مورتی برای اولین بار در صحنه نظر می دهد: “چرا من کره هستم؟”

تصویر ثابت ریک و مورتی S6E7
در مراحل اولیه فصل ۶، قسمت ۷، ریک و مورتی خود را با عجله در انبوهی از شگفتی ها می بینند.
شنای بزرگسالان

برای اولین بار، مورتی شروع به پرسیدن سوالاتی در مورد شکستن دیوار چهارم می کند، اما ریک توضیح می دهد که چگونه او پر از “متا سموم” است. ریک اذعان می‌کند: «وقتی برای بیننده سر تکان می‌دهی خنده‌دار است» و دوباره به طور خاص ما را در خانه خطاب می‌کند.

هر طرفدار دوست دارد یک یا دو تخم مرغ عید پاک را داخل آن ببیند ریک و مورتی آن‌ها در این قسمت کارشان را برایشان قطع می‌کنند، زیرا این زوج «دیوار چهارم» را می‌شکنند و شخصیت شرور اپیزود را می‌گیرند. هر ثانیه ای که اینجا می گذرانیم برابر با ده ثانیه است جام جو ریک از آنها به گروه بد خوش آمد می گوید و به حضور آنها در سال ۲۰۲۱ اشاره می کند جام جو جایگزین

به نظر می رسد فردی که در اینجا ریسمان را می کشد، Story Lord (Giamatti)، شرور خیالی Toy Story Train است که آخرین بار در فصل ۴ دیده شد. همانطور که در برچسب آن قسمت ذکر شد، او اکنون با عیسی مسیح (ملونی) نامزد کرده است که ادامه دارد. برای شکست دادن جهنم از ریک و مورتی.

داستان لوردس به واقعیت فرار می کند، اما لون اولی آنها را از کشته شدن توسط عیسی نجات می دهد. زمانی که در دنیای واقعی قرار می‌گیرد، Story Lord خالقش را دنبال می‌کند، نویسنده‌ای که خوش شانس است و سعی می‌کند انگیزه‌ای پیدا کند. در یک چرخش «تنبل»، او متوجه می‌شود که انگیزه‌اش «پیدا کردن انگیزه» است. این بعداً به عنوان یک موجود غول پیکر ظاهر می شود که انگیزه را از همه افراد در جهان می مکد.

قسمت بعدی ماجراجویی ریک و مورتی آنها را به مقر Self Referential Six (که حول محور Sinister Six Spider-M می چرخد) می برد، جایی که با تعدادی ابرقهرمان آشنا می شوند: Miss Lead، Flash Back، Connie TinuityError و Protago Nick. و آقای توئیست (نکته این است که عضو ششم وجود ندارد).

ریک و مورتی یک زندانی به نام برت کان را آزاد می کنند که توانایی او در بازگرداندن واقعیت ویرانگر است. همچنین نگاهی اجمالی به یکی از طرفداران مورد علاقه، ربات کره ای، وجود دارد که هدف جدیدش کشیدن یک اهرم است.

در شرایط نامشخصی، ریک و مورتی توسط نویسنده کتاب، جوزف کمبل، نجات یافتند. قهرمان هزار چهره. با کمک لئون سابق، ریک ماشینی می‌سازد تا آنها را به خانه برساند و کمپبل در راه بیرون رفتن آنها را تشویق می‌کند تا ماجراجویی‌های کلاسیک مانند فصل اول داشته باشند. ریک و مورتی احساس

داستان لرد، ریک و مورتی
The Story Lord (با صدای پل جیاماتی) به عنوان شخصیت شرور در فصل ۶، قسمت ۷ بازمی گردد.
شنای بزرگسالان

با نزدیک شدن به نبرد اوج اپیزود، ریک و مورتی می رسند تا استاد داستان و نویسنده اش را از الهام گرفتن از جهان باز دارند. ریک ابتدا می‌بازد زیرا استاد داستان بسیار هیجان‌زده از باخت است، اما وقتی مورتی و روح جوزف کمپل نویسنده را متقاعد می‌کنند که دستگاه را خاموش کند، ریک به راحتی در این مبارزه پیروز می‌شود.

ریک و مورتی به نویسنده می گویند که باید مخلوقش را بکشد و استاد داستان را بکشد. او از عروسکی از “rick-plush.biz” استفاده می کند، که بازگشتی به گگ “Story-Train.com” از قسمت “Never Ricking Morty” است.

“Full Meta JackRick” جناسی از فیلم استنلی کوبریک محصول ۱۹۸۷ است ژاکت فلزی کاملمملو از ارجاعات فرهنگ پاپ و پسرفت بود ریک و مورتی خیال پردازی. تماشاگران معمولی چیزهای زیادی را از دست خواهند داد، اما طرفداران سرسخت بدون شک نشانه های ظریف بیشماری را در دومین یا سومین تماشای قسمت خود مشاهده خواهند کرد.

در پایان قسمت ۶، ریک قبل از اینکه فصل ۶ متوقف شود، یک سفر پورتالی دریافت می کند، بنابراین طرفداران تصور می کردند که قسمت ۷ آنها را در ماجراجویی های پورتال بیشتری می بینند. شاید سه قسمت آخر ریک و مورتی در فصل ۶، این زوج ماجراجویی های بین بعدی دارند.

ریک و مورتی یکشنبه، ۲۷ نوامبر، برنامه شنای بزرگسالان با اپیزود ۸، “آنالیز پیس”، نمایشی بر اساس عنوان فیلم، بازخواهد گشت. این را آنالیز کن.

اگرچه تنها سه قسمت از فصل ۶ باقی مانده است، اسکات ماردر اخیرا تایید کرده است نیوزویک فصل‌های آینده یک بار در سال منتشر می‌شوند، آنها در حال حاضر روی فصل‌های هفت و هشت کار می‌کنند و کار در ۹ سال آینده در راه است.

ریک و مورتی فصل 6 را برمی‌گرداند
پس از یک ماه وقفه، ریک و مورتی با قسمت ۷، Full Meta Jackrick به شنای بزرگسالان بازمی‌گردند.
شنای بزرگسالان