مراکز بهداشتی اجتماعی کارولینای شمالی به مراقبت های اولیه و واکسیناسیون بدون خدمات با بودجه دولت بایدن ادامه می دهند


برای انتشار فوری تماس: لسلی والکات، ارتباطات و آمادگی اضطراری. [email protected]

اعضای مراکز بهداشت اجتماعی (CHC) NCCHCA از اعلام این هفته دولت بایدن مبنی بر سرمایه گذاری مهم در مراکز بهداشتی محلی سپاسگزار هستند. هدف این سرمایه گذاری، در CHC ها در سراسر ایالات متحده، افزایش دسترسی و اعتماد به واکسن COVID19 است. جوایز کارولینای شمالی را می توانید از اینجا تماشا کنید. مرکز ملی بهداشت و ایمنی شغلی (NCCHCA) انتظار دارد که بودجه در ماه آینده در دسترس باشد. بودجه اضافی برای ۳ CHC شبیه به ظاهر NC هنوز اعلام نشده است، اما انتظار می رود.

CHCهای NC بسیار سپاسگزار هستند که فرصت بودجه فدرال از انواع نیازهای فعلی و آتی مراکز بهداشتی مرتبط با کووید-۱۹ پشتیبانی می کند و در برخی موارد، هزینه های پرداخت نشده ای را که مراکز بهداشتی از زمان شیوع بیماری همه گیر در ایالات متحده برای اولین بار از زمان شیوع بیماری متحمل شده اند، پوشش می دهد. ژانویه. ۳۱، ۲۰۲۰. همچنین برای خدمات اولیه اولیه و پیشگیرانه، نه تنها برای حفظ خدمات موجود مراکز بهداشتی، بلکه برای رسیدگی به فعالیت‌های «بازیابی و تثبیت» با پیش‌بینی پاسخگویی به تقاضای سرکوب‌شده برای خدمات مختلفی که مردم به دلیل تأخیر در آن‌ها انجام داده‌اند، پشتیبانی می‌شود. به همه گیری

در طول همه‌گیری، که اکنون بیش از یک سال طول کشیده است، مراکز بهداشت اجتماعی کارولینای شمالی به ارائه خدمات مراقبت‌های بهداشتی اولیه عالی و مقرون‌به‌صرفه برای هر بیماری که به آن‌ها نیاز دارد، صرف نظر از توانایی پرداخت آن‌ها ادامه داده‌اند. علاوه بر این، آنها برای مهندسی مجدد فضاهای فیزیکی و جریان بیمار برای محافظت از سلامت کارکنان، بیماران و جامعه اطراف کار کرده اند. آنها صدها هزار آزمایش کووید ۱۹ را انجام داده اند، از طریق بهداشت از راه دور به کسانی که راحت نبودند به صورت حضوری مراجعه کنند، مراقبت کرده اند، و اکنون در خط مقدم واکسیناسیون آسیب پذیرترین جمعیت آمریکا هستند.

در حالی که این بودجه سخاوتمندانه و بسیار مورد نیاز است، برای پاسخ به COVID19 و مدیریت واکسن در نظر گرفته شده است. مراکز بهداشت اجتماعی کارولینای شمالی همچنان به انجام ماموریت خود در ارائه مراقبت های جامع به صدها هزار بیمار، با ۴۲٪ بیمه نشده، ادامه می دهند. کارولینای شمالی در گسترش Medicaid به ۳۸ ایالت دیگر ملحق نشده است، و CHC های NC برای ارائه مراقبت و ارتقای سلامت عمومی جوامع ما ایستاده اند. یکی از راه‌هایی که مراکز درمانی به بیماران کمک می‌کنند – با ارائه داروهای تخفیف‌خورده به لطف برنامه‌ای به نام ۳۴۰B – در معرض تهدید کسانی است که از پس‌انداز صرفه‌جویی‌های مراکز درمانی برای ارائه خدمات بیشتر به بیماران سرمایه‌گذاری می‌کنند. بدون دسترسی به داروهای مقرون به صرفه، کنترل بیماری های مزمن یا بهبودی از بیماری برای بیماران دشوار است.

مراکز بهداشت اجتماعی کارولینای شمالی، مانند همیشه، آخرین پنی از این بودجه فدرال را برای واکسینه کردن جمعیت‌های محروم و از لحاظ تاریخی به حاشیه رانده شده در جایی که مدت‌هاست به عنوان شرکای مورد اعتماد جامعه وجود داشته‌اند، فشرده خواهند کرد. آن‌ها واکسن‌ها را ایمن، کارآمد و با مهربانی که سال‌ها در سراسر ایالت نشان داده‌اند، تحویل خواهند داد.

اما مراکز بهداشت جامعه کارولینای شمالی از عموم مردم و مقامات منتخب می خواهند که به یاد داشته باشند: پیام ما بسیار بزرگتر از پاسخ COVID است. آنها شامل گروه های آسیب پذیر و کم خدمات مبتلا به دیابت، بیماری های قلبی، سرطان و بسیاری دیگر از نیازهای مزمن و حاد هستند. اینها مدتها پس از شیوع کووید در کارولینای شمالی وجود خواهند داشت. حمایت فدرال برای کمک به کووید تنها یک قطعه از پازل بودجه پایدار بلندمدت برای صندوق های بهداشت مرکزی است. NC CHC ها به مراقبت از آنها ادامه خواهند داد همه بیماران آنها، صرف نظر از وضعیت بیمه یا توانایی پرداخت، تلاش می کنند تا برای اورژانس بهداشتی بعدی، بیماری همه گیر بعدی، یا طوفان بعدی به عنوان بخشی ضروری از شبکه ایمنی مراقبت های بهداشتی کارولینای شمالی آماده شوند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر