مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار شد


مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس آغاز شد

دیدارنیوز: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس هم‌زمان در سراسر کشور آغاز شد.

مراسم روز قدس پس از این که دو سال به صورت خودرویی و در شرایط کرونایی برگزار شده بود، امروز با حضور اقشار مردم روزه دار در سراسر کشور برگزار شد.

رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سومین جلسه این ستاد اظهار داشته بود که هماهنگی‌های لازم برای برگزاری هر چه باشکوهتر راهپیمایی روز قدس صورت گرفته و امسال علاوه بر مراسم میدانی، برنامه‌های منسجمی در فضای‌مجازی و رسانه‌ای داریم.

به گفته وی با توجه به اینکه در دو سال گذشته راهپیمایی روز قدس تحت تاثیر شرایط کرونایی کشور و پروتکل‌ها و دستورالعمل بهداشتی به صورت موتوری و خودرویی برگزار شد، امسال به توفیق الهی شاهد حضور پرشور و شاداب مردمی در مسیر‌های راهپیمایی روز قدس خواهیم بود و شرایط و بستر‌ها برای برگزاری گسترده این مراسم در فضای باز وجود دارد.

راهپیمایی همزمان با تهران، در بیش از ۹۰۰ شهر کشور و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و رنگبندی استان‌ها از مساجد بزرگ و میادین اصلی به سمت میعادگاه‌های نماز جمعه تدارک دیده شده است. این مراسم حتی در بسیاری از روستا‌هایی که از برپایی نماز جمعه برخوردار نبوده به شکل تجمع و محکومیت رژیم کودک کش صهیونیستی و در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف برگزار خواهد شد.

امسال همچنین مراسم روز جهانی قدس به شکل راهپیمایی یا تجمع مردمی در بیش از ۹۰ کشور جهان با حضور مردم مسلمان و آزادگان دیگر ادیان الهی در حمایت از قدس شریف و فلسطین مظلوم و محکومیت رژیم ددمنش صهیونیستی برگزار می‌شود.