مراسم تکریم و معارفه مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی، معاون استاندار، خدمات و سامانه های مشترک گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار شد.


مراسم تکریم و معارفه مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی، معاون استاندار، خدمات و سامانه های مشترک گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار شد.

MeetNews | به گزارش روابط عمومی گروه پتروشیمی خلیج عربی، در این مراسم بیژن شجنی رئیس هیئت مدیره از زحمات جواد قلی مدیر سابق برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی و مجتبی طاهری نجف آبادی تقدیر و تشکر کرد. معاون سابق خدمات و سامانه های مشترک گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با تاکید بر اینکه این آمدن و رفتن نشان از پویایی این سازمان است، گفت: با توجه به شرایط موجود در این گروه، این رفت و آمدها نشان دهنده پویایی سازمان است.

مهرداد عظیمی در این مراسم با بیان اینکه خدمات امروز دو پایتخت اداری کشور قابل تقدیر است، گفت: آقای گلی یکی از سرمایه های رسانه ملی بود که خدمات و زحمات ایشان در خلیج فارس زبانزد صنایع پتروشیمی است. گروهی که قدردان این تلاش ها هستیم.

وی افزود: پس از ۱۸ سال سابقه حضور در رسانه ملی، از امروز رسماً موفق به خدمت در گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس شدم که نام آن افتخاری در صنعت و اقتصاد کشور است.

مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس تصریح کرد: امروز حضور موثر در رسانه ها و تبلیغات اقدامات انجام شده یک ضرورت و سرمایه گذاری است و امیدوارم با تلاش همکاران، تصویری صحیح، زیبا و ارزشمند از تلاش های جهادی که به مشتریان و افراد گروه ارائه می شود.

عظیمی همچنین بر اهمیت مسئولیت اجتماعی و توجه به توسعه فرهنگی و اجتماعی در کنار توسعه صنعت تاکید کرد و بر توجه ویژه به این بخش تاکید کرد.

وی مجددا از زحمات انجام شده در دوره گذشته تقدیر کرد و ابراز امیدواری کرد که حضور ایشان منعکس کننده خدمات جهادی باشد.

مهدی قربانی که از سال ۱۳۸۱ تاکنون به عنوان کارشناس تعمیرات مکانیک، رئیس تعمیرات مکانیک، رئیس مهندسی عمومی و رئیس خدمات فنی شرکت مبین انرژی خلیج فارس مشغول به کار بوده است، ابراز امیدواری کرد که با کمک تمامی مدیران و شرکت های تابعه، وی را در اختیار داشته باشد. توانست به دستاوردهای گروه دست یابد.

در پایان به مدیران جدید مسئولیت داده شد و از زحمات مدیران قبلی قدردانی شد.