مدیسون بامگارنر از بازی آریزونا دایموندبکز – میامی مارلینز پس از تبادل ناخوشایند با داور اخراج شد.


میامی – مدیسون بامگارنر، بازیکن آریزونا دایموندبکز، چهارشنبه پس از اولین بازی شروع خود در برابر میامی مارلینز، پس از درگیری با بازیکن پایه اول، دن بلینو، اخراج شد.

بامگارنر در اولین بازی یک هومر را جلوتر از جان برتی واگذار کرد و سپس سه ضربه زن بعدی را بازنشسته کرد. پس از بررسی مواد خارجی که در آن بلینو در طول معاینه طولانی‌تر از حد معمول دست چپ او به بامگارنر خیره شد، بومگارنر و بلینو کلماتی را رد و بدل کردند. سپس بلینو بازیکن چهار ستاره آل استار را از بازی اخراج کرد.

بلینو به خبرنگاری از استخر گفت که بومگارنر به دلیل توهین به داور اخراج شد. ویدئوی بررسی مواد خارجی نشان داد که بلینو به بامگارنر خیره شده بود، درحالی‌که او بارها دستش را نوازش می‌کرد، اما بلینو گفت که فکر نمی‌کند این عاملی در اخراج او باشد.

بلینو گفت: “نمی‌توانم بگویم او یک استثنا بود. این فقط یک چک دستی بود.”

توری لوولو، مدیر تیم Diamondbacks و خوزه هررا، دریافت کننده بازی، پس از اخراج، باید یک Bumgarner خشمگین را مهار کنند. در اوایل بازی، زمانی که رایان ویلز، داور صفحه، یک پرتاب نزدیک به گرت کوپر از میامی را یک توپ نامید، ناامید شده بود.

بامگارنر در شروع اینینگ دوم جای خود را به کوربین مارتین راست دست داد. آریزونا این بازی را ۸-۷ برد.

بامگارنر گفت: «بچه ها ویدیو را دیدید؟ نمی‌دانم می‌توانم چیزی بگویم که وضعیت را بهبود بخشد یا نه. چیزی که می‌خواهم بگویم این است که به تیممان که در حال بازگشت است بسیار افتخار می‌کنم. بدیهی است که من به قصد بازی به میدان نرفته‌ام. امروز همه برای گرفتن من آمدند.

این دومین اخراج در دوران حرفه ای او برای بومگارنر بود که همچنین در ۱۱ ژوئن ۲۰۱۸ به دلیل بحث بر سر توپ و ضربه از زمین اخراج شد.

لوولو گفت: “من فکر می کنم ما در ابتدا در آنجا بسیار احساساتی بودیم.” “این یک پیروزی تیم بزرگ بود.”

بامگارنر ۳۲ ساله در این فصل در ۶ شروع فصل ۱-۱ با دوره زمانی ۱.۵۰ به پایان رسیده است که سومین بازی او با تیم دایموندبک است.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

حق چاپ © ۲۰۲۲ ESPN Internet Ventures. تمامی حقوق محفوظ است.