مدیر عامل بیمه سرمد مدیر ارشد ارتباطات شد – wsnlab


به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، چهارمین نشست ارزیابی «گراودی» و معرفی مدیران عامل علاقه مند به ارتباطات با موضوع « روابط عمومی قابل اعتماد و مدیریت قوی» با حضور علی فهدت، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، محمد خوانساری، دیدار و گفتگو کرد. معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و جمعی از اساتید و مدیران ارشد حوزه ارتباطات.

در این مراسم یعقوب رهنوادی مدیرعامل بیمه سرمد به عنوان مدیر ارتباطات معرفی و تندیس گرافیتی به وی اهدا شد. مدیرعامل بیمه سرمد به دلیل خلاقیت در الگوسازی روابط رسانه ای به این عنوان دست یافت.

سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی، وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیران عامل پاکسان، زرین پال، چمبر، آسیاتک، رنگین نانو و شارگون از برندگان این رویداد بودند.

این رویداد ملی که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد، برای اولین بار میزبان مدیران عامل شرکت های بزرگ اقتصادی، کارآفرینان، استارت آپ ها، شرکت های فناوری و دانش بنیان با بالاترین امتیاز در ارزیابی های تخصصی از جمله مدیرعامل طرفداران ارتباطات تندیس این رویداد را ارائه و دریافت کردند.