مدارس Austin ISD 300,000 دلار بودجه پروژه و برنامه دریافت کردند – Raft25 News


صندوق Austin Ed، بنیاد آموزش عمومی غیرانتفاعی آستین ISD، اعلام کرده است که از ۳۰۰۰۰۰ دلار برای تامین مالی ۵۲ پروژه در این منطقه تحت برنامه کمک مالی خود استفاده خواهد کرد.

به گفته این سازمان غیرانتفاعی، این برنامه در سال ۲۰۱۵ برای حمایت و تامین مالی پروژه های مشارکتی تحت رهبری معلمان با تمرکز بر استراتژی های آموزشی نوآورانه که یادگیری را بهبود می بخشد و از رفاه دانش آموزان، کارکنان و خانواده ها حمایت می کند، راه اندازی شد.

مجموعه ای از کمک های مالی در سال ۲۰۲۲ ابتکارات و پروژه های مختلف را در مدارس AISD تأمین مالی کرد.

این سازمان غیرانتفاعی در بیانیه ای اعلام کرد که معلمان ۹۴ پیشنهاد ارائه کردند و بیش از ۶۵۳۰۰۰ دلار درخواست کردند. از پروژه های ارائه شده، ۵۵ درصد به طور کامل یا جزئی در ۴۱ مدرسه AISD برای طیف استثنایی از ابتکارات و پروژه ها تامین شده است.

مدرسه ابتدایی آکینز۴۰۵۰ دلار برای پروژه منابع حقوقی برای اجرای قانون دریافت کرد. این پروژه به ۱۷ دانشجوی شاغل یک تجربه آموزشی همهجانبه با تجربه حقوقی عملی در سراسر ایالت ارائه می دهد.

اصول اساسی سیستم لیندر۱۰۰۰۰ دلار برای “ما می دانستیم که می توانیم!” برنامه ای که به ارتقای ایمنی از طریق STREAM کمک می کند. برنامه STREAM به دانش آموزان مهارت های حل مسئله، انعطاف پذیری و توانایی پذیرش شکست را می آموزد و به آن اجازه می دهد تا به پله ای برای دستیابی به موفقیت نهایی تبدیل شود.

آکادمی رهبری جوانان JAS گارسیااو ۱۰۰۰۰ دلار برای پروژه «دراگون فایر رسانه» دریافت کرد. هدف این پروژه ایجاد یک آزمایشگاه رسانه ای جدید و یک باشگاه بعد از مدرسه است.

دبستان کوجورکاو ۹۴۵۰ دلار برای نوشتن انبار: پرورش هنرها در جامعه ادبی دریافت کرد. این بورسیه شروع ابتکاری برای توسعه مهارت های نوشتاری معلمان و دانش آموزان و بهبود پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در تمام زمینه های موضوعی خواهد بود.

اورتگا ابتداییمن ۱۰۰۰۰ دلار برای پروژه عادات سالم اینجا می آییم دریافت کردم که بسیاری از جنبه های عادات سالم را برای کل جامعه مدرسه پوشش می دهد.

مدرسه ابتدایی در Wooldridgeمن ۸۰۰۰ دلار برای پروژه «کتاب بهتر بساز: کتاب مشترک» دریافت کردم. این پروژه مدل سنتی نمایشگاه کتاب را به تجربه ای متناسب با نیازها و خواسته های دانش آموزان تبدیل می کند.

Austin ISD چند زبانهمن ۷۹۰۰ دلار برای پروژه دوستی Swing دریافت کردم که گروه های حمایت از خیاطی را برای زنان و دانشجویان پناهنده سازماندهی می کند. این کمک مالی به خرید چرخ خیاطی و مواد برای یک کیت خیاطی دو هفته ای کمک می کند.

دبیرستان ابتدایی ایست ساید دریافت کردن ۷۲۹۰ دلار برای برنامه Eastside Battle of the Books، که با دپارتمان انگلیسی و کتابخانه برای میزبانی مسابقه دبیرستان نبرد کتاب ها به عنوان بخشی از مدرسه همکاری می کند.

مدرسه ابتدایی هیوستون ۱۳۰ دلار برای “آواز برای عشق… بنشینید و لذت ببرید!” برنامه بورس تحصیلی دانش آموزان کلاس پنجم را قادر می سازد به متون دوزبانه و فرهنگی مناسب به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی دسترسی داشته باشند.

مدرسه ابتدایی لنگفورد۸۶۰۰ دلار برای «توانمندسازی مغز با ربات‌ها!» این بورسیه به خرید چندین بسته رباتیک Vex برای کل محوطه دانشگاه کمک می کند و یادگیری دنیای واقعی را در کلاس درس ارائه می دهد.

دبستان زیلکرمن ۳۵۵۰ دلار برای دختران در حال فرار دریافت کردم، یک برنامه توسعه مثبت جوانان که خلاقانه با یک برنامه عملی که الهام بخش دختران به سلامت، شادی و اعتماد به نفس است، ادغام می شود.

در بیانیه آمده است: «حداکثر ۲۵۰۰ دلار برای پروژه‌هایی که بر کلاس‌های فردی تأثیر می‌گذارند و تا ۱۰۰۰۰ دلار برای پروژه‌های مشارکتی که بر یک تیم یا دانشگاه به طور کلی تأثیر می‌گذارد تعلق می‌گیرد».

لیست کامل برندگان را می توان در وب سایت Austin Ed Fund یافت.